FOX The Following 2. Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sezon finalini geldiğim hafta cumartesi günü izlemiştim yorumlamayı unuttum:( Dediğin gibi bende beklediğimi bulamadım s.finalininde aslında 2.sezonda ilk sezonun esamesi yoktu:( İlk sezon neydi öyle şarkılarıyla bile benii büyülüyordu:(

Claire'nin Ryan'ı terkmesine sevindim.İyi oldu meluna:F

Joe ölürse dizi biter o ölmemeli ama sıktı bi taraftan da:X

Mike yada Max (unuttum) çıkmadiğina sevindim:oley:

Seneye umarım daha güzel dizi olur:)

Aynen ilk sezon çok efsaneydi.

Emma öldü onu niye yorumlamadın.:T:Bİr efsane bitmiş.

Sence şu Mark'ın en son aradığı kişi kim.(b)

Ben çok sevimli buldum Max ile Mike'ın öpüşmesini.:bhr:Özellikle Max çok şirindi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen ilk sezon çok efsaneydi.

Emma öldü onu niye yorumlamadın.:T:Bİr efsane bitmiş.

Sence şu Mark'ın en son aradığı kişi kim.(b)

Ben çok sevimli buldum Max ile Mike'ın öpüşmesini.:bhr:Özellikle Max çok şirindi.
Evet Emma öldü üzülsem de biraz sevindim sanki(b) 2.sezonda hiç iyi kullanılmadı Emma karakteri. Belki hikayesi tükenmişti ilk sezonda, sevildiği için 2.sezonda da oynatma kararı alınmıştır belki(b) Çunku rolü gerçekten çok geri plandaydı hissettirdiler bunu bayaa:(

Mark'ın yardım istediği kişi muhtemelen bizim tanımadiğim bir kişi(b) Yeni karakterler girecektir diziye 3.sezonda.Bize böyle ip ucu verdiklerine göre güçlü bir karakter olur umarim.

Max ile Mike'A bende güldüm:F O olay Mike'ın havluyu düşürdüğü zaman olmalıydı yaa neyse :X Fazla kastılar sezon boyunca:) 3.sezonda olurlar mı acaba(b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet Emma öldü üzülsem de biraz sevindim sanki(b) 2.sezonda hiç iyi kullanılmadı Emma karakteri. Belki hikayesi tükenmişti ilk sezonda, sevildiği için 2.sezonda da oynatma kararı alınmıştır belki(b) Çunku rolü gerçekten çok geri plandaydı hissettirdiler bunu bayaa:(

Mark'ın yardım istediği kişi muhtemelen bizim tanımadiğim bir kişi(b) Yeni karakterler girecektir diziye 3.sezonda.Bize böyle ip ucu verdiklerine göre güçlü bir karakter olur umarim.

Max ile Mike'A bende güldüm:F O olay Mike'ın havluyu düşürdüğü zaman olmalıydı yaa neyse :X Fazla kastılar sezon boyunca:) 3.sezonda olurlar mı acaba(b)

Emma yinede kraldı.Gerçekten üzüldüm birde beceriksiz Clarie'nın öldürmesi daha bir üzdü.Biraz geri plandaydı ama varlığı yetti.

Ben gazeteciden şüphelenmiştim bir ara ama değildir olursa saçma olur eğer olsaydıda gösterirlerdi.

3. sezon iyi olabilir.Joe hapiste ve takipçiler önplana geçebilir ama kim aracılığıile bilemeyeceğim.:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Emma yinede kraldı.Gerçekten üzüldüm birde beceriksiz Clarie'nın öldürmesi daha bir üzdü.Biraz geri plandaydı ama varlığı yetti.

Ben gazeteciden şüphelenmiştim bir ara ama değildir olursa saçma olur eğer olsaydıda gösterirlerdi.

3. sezon iyi olabilir.Joe hapiste ve takipçiler önplana geçebilir ama kim aracılığıile bilemeyeceğim.:(
3.sezon ilk sezonun tekrarına düşecektir ama olsun en azından 2'den daha iyi olur gibi geliyor.Yada umuyorum:X

Emma'nın görünürde bir projesi var ama o da sanırım tv filmi:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3.sezon ilk sezonun tekrarına düşecektir ama olsun en azından 2'den daha iyi olur gibi geliyor.Yada umuyorum:X

Emma'nın görünürde bir projesi var ama o da sanırım tv filmi:(

Aynen öyle olacaktır.2'de biraz Lily ön planda olaydı daha iyi olurdu sanki.:(

Emma'yı hiç takip etmedim.Şu yeni dizide yer alırmı acaba.(b)
Ayrıca oradaki esmer kız Mandy'e ne kadar çok benziyor.:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen öyle olacaktır.2'de biraz Lily ön planda olaydı daha iyi olurdu sanki.:(

Emma'yı hiç takip etmedim.Şu yeni dizide yer alırmı acaba.(b)
Ayrıca oradaki esmer kız Mandy'e ne kadar çok benziyor.:D
Yer alacağini sanmam, ama alsın isterim:X Mesela Maggi Q'nun yanındaki polis olmasın onun yerine Emma gelsi:F:F O derece isterim:F

Evet o esmeri bende benzettim:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dahiyane bir fikir ama adam Emmy ödüllümüymüş nasıl olmuş o şaşdım.:D
Valla ben o adamı ilk kez American Horror Story'de ilk 2 sezon içinde izlemiştim.İlk sezonda cakası vardı ama rolünü pek iyi canlandıramıyordu(bence):X
Emmy ödülü almiş:eek: Şuan ben de şaştım:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Valla ben o adamı ilk kez American Horror Story'de ilk 2 sezon içinde izlemiştim.İlk sezonda cakası vardı ama rolünü pek iyi canlandıramıyordu(bence):X
Emmy ödülü almiş:eek: Şuan ben de şaştım:F

Bende 1-2 bölüm izledim donuk bir oyuncuydu.:DZaten dizide bol bol konuşacağız biraz araya saklayalım tesbitleri.:D
Birde izleyeceksin değil mi.:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende 1-2 bölüm izledim donuk bir oyuncuydu.:DZaten dizide bol bol konuşacağız biraz araya saklayalım tesbitleri.:D
Birde izleyeceksin değil mi.:Z
Maggie Q olur da ben izlemem mi :X İzlemesem bile ilk bölüme bakıcam kesinlikle:X [HASHTAG]#nikita[/HASHTAG] ile o kadına hasta oldum ben :bhr: