CW The Flash 1. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben görmedim sanırım kargaşa olmustu her mesajı görmedim pompyde bir yandan dizisine çağrıyordu :F Ama 4 bölümü sen bir bardak su ile içersin :A :A :A

@Harunnn60 İle Parfum dizisi izleyecektik biz 6 bölümdü olabilir aslında :A @MasacRE
O da fantastik dizi değil. O neden oluyor, ben önermediğim için mi :)

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O hangi dizi sabahtan beridir 100 tane dizi söyledin :F :F :F @Forumdash
Al bak destere'nin yorumu bu, söylediğim dizi hakkında :A @Forumdash

1x1. Bölüm

ve ilk bölümü izlemeyi başardım nihayet? sanırım forumda bunu başaran ilk kişi benim :) yalnız ilk bölümü izleyince milletin niye bu diziden kaçtığını anlamak mümkün bir kere konu aşırı derecede sıkıcı, ilk bölümün başlangıç sahnesi harika başlıyor diyorsun acaba devamında ne gelecek
sonramı ?
sonra holden denen FBI malı suçlu psikolojisini araştırmaya başlıyor suç nedir neden insanlar suç işler noluyor falan filan hatta freud un tezlerinden girip bilmem debbie nin bacakları arasından çıkana kadar olayı incelemeye alıyor :)
itiraf ediyorum çok sıkıldım bu hikaye bundan sonrada böylemi devam edecek yoksa gittikçe açılacakmı diye merak ettiğimden ikinci bölümüde izlerim büyük ihtimal çünkü imdb puanı oldukça yüksek , ikinci bölümdede hala bir fok değişmediğini anlarsam bırakırım diziyi:) @MasacRE-
sizede tavsiye ediyorum minik hanter dizisini @Çiğdem- @Forumdash @eskici @Harunnn60 @xemrexxx :)

bir sıkıntı varsa arkadaşlarda sıkıntıyı paylaşmalı yani izleyin görün hanyayı konyayı :))

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160