İngiliz The Fall - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B02
Bence
Paul numara yapıyor :A Geçen hafta gözünü açmişti. Hikaye yazdı kendine :A Gerçi gördüğü rüya arabası kazasıydı ama(b)

Şu ergen kıza rol vermesinler yahu. Onu mu izleyecez:T:
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

Öncekilerle aynı ayarda bir bölümdü.

Hafıza numarasını bütün millete yedirttirecek bu gidişle Paul. Hemşireyi kendisine dua ettirecek seviyeye getirdi. :)

Eşi çocuklarıyla intihar etmez umarım. :(
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

İşin rengi biraz değişmeye başladı.

Stela'nın Paul'u ayarttığını delilendirdiler. Bu durumda daha önceki verdiği ifade geçersiz sayılacak. Hafızasını kaybettiği ve dolayısıyla bir şey hatırlamadığı için de muhtemelen tutuklanmayacak. Hemşireyi kullanarak kaçmasına bile gerek yokmuş. :) Rose'nin anlattıkları, Müge Anlı'nın programında yaşananlarla birleşince oldukça tüyler ürperticiydi. :eek:
7.5/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B03

2 haftalık aradan sonra nihayet izleyebildim. Dün cıkan birlikte finale yetişecem inş :Z

Paul numara yapıyor kesinlikle. 2 bölüm sonudur adamın mimikleriyle bitiyor dizi:X Adam eski manken filan ama mimikleriyle oynuyor helal olsun.

Karısı da intihar edecekler çocuklarla manyak karı. Baştan beridir sevemedim şu karısını. Paul nasıl evlenmiş ve cocuk yapmiş :A Gerçi herşeyi gizlemek için evlenmişti:A

Aklıma şimdi geldi. Paul'un psikologtu sanırım eski işi, polisler nasıl inanıyor bu herifin hafızasının gittiğini :F

@sürgünüm başıma kakmana değsin 5 çıkmış benden önce izle yoksa pazara kadar senden önce izlerim :A

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x5

Ne olacaksa artık finalde olacak.

Ve Paul tutuklandı. David Alvarez ile çevirdiği işler hatırladığı zamana dair. Bu saatden sonra suçsuz bulunup beraat etmez. Akla tek soru geliyor, finalde ölecek mi?Bu arada Stela'daki o bakışlar neydi öyle, ben bile oturduğum yerden tırstım. :)
7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B04

Paul'un hayatına inilince dizi sarıyor, şu ergen kızın habir eboş boş göstermeleri yada polisiye olaylar sırasında uyku basıyor resmen :(

Rose'un son dakikalar anlarıyla Jamie Dornan Grinin 50 Tonuna benzer şeyler yaptiğini anladık:F Dizide katil, filmde zevk için yapıyormuş:F Aradaki fark sadece zenginlik:F Paul zengin olsaydı katil damgası yermiydi hee @sürgünüm :F
Bucuklu oylamak istemiyorum o yuzden 7.5'tan 8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B05

Sonu bi kargaşayla harika bitti :X
Stella'yla ne zaman Paul karşı karşıya gelse hep malup olup ayrılıyor:F şu diğer dedktif yaşlı olan David ile ilgili bilgiyi nerden öğrenmiş? Onu anlayamadım.

Paul cocukken istismara mı ugramiş yoksa isteyerek mi yapıyorlarmiş o kısımlarda tam net anlatılamadı yada ben anlayamadım(b)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6 (Final)

Tahmin ettiğim gibi bir final oldu.

David Alvarez ile çevirdiği işler Paul'u ele vermese hafıza kaybı numarasını bir ihtimal yutturabilirdi. Stela'nın söylediği sözler kanına dokununca da kadıncağızı pis şekilde dövdü. Kurtuluş yolu yoktu artık ve beklendiği gibi intihar etti.
8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B06 (Final)

Harika bir finaldi (alkış emoji)
Stella ile Paul'un görüşme odasında birbirlerine üstünlük taslayan bakış atişları diziye birkez daha hayran olmama yetti. Ardından gelen sahne Paul'un ani atakla Stella'ya girişmesi... Keşke bitmese dedim...

Sonunda öldü. Keşke o hengamede kaçmayı başarsaydı. Mal bari doktoru dövdün kaç orda bişeyler yap neden intihar edersin? Birde diğer cocugu boğması küçüklük arkadaşını kurtarması gibi bişey oldu sanırım. Yoksa onu öldürmesi için bir neden yoktu.

Bu güzel finale 9/10 yakışır:X hem 2 sevdiğim oyuncu varken :love1:

@sürgünüm ne güzel senden önce yorum yapacaktım ki aramızda yorumunu okudugumda 3dk geçmiş aradan :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S03B06 (Final)

Harika bir finaldi (alkış emoji)
Stella ile Paul'un görüşme odasında birbirlerine üstünlük taslayan bakış atişları diziye birkez daha hayran olmama yetti. Ardından gelen sahne Paul'un ani atakla Stella'ya girişmesi... Keşke bitmese dedim...

Sonunda öldü. Keşke o hengamede kaçmayı başarsaydı. Mal bari doktoru dövdün kaç orda bişeyler yap neden intihar edersin? Birde diğer cocugu boğması küçüklük arkadaşını kurtarması gibi bişey oldu sanırım. Yoksa onu öldürmesi için bir neden yoktu.

Bu güzel finale 9/10 yakışır:X hem 2 sevdiğim oyuncu varken :love1:

@sürgünüm ne güzel senden önce yorum yapacaktım ki aramızda yorumunu okudugumda 3dk geçmiş aradan :X
Anlamıştım ben zaten, onun için hemencecik izleyip geldim ve senden önce yorumumu yaptım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. Bölüm ,,

dizi bir an doktorlar dizisine döndü gereksiz saçma sapan sahneler gerilim havasından dolayı izliyorduk, hastane sahnelerinin o kadar uzatılması saçmalık :)

geçen sezon bitiminde demiştim stella niye paul vurulunca ona koştu yoksa kadının paul sapığına karşı ilgisimi var diye? aynı soruyu yatağını paylaşan misket kafalı andersonda sormuş ? :) demekki içine dert oldu oğlancığın :)
stella ne kadar çaktırmamaya çalışsada paul e karşı derin bir vericilik taşıdığı kesin :)
bölümde nemi oldu? hiç bir fok olmadı.. gidişatı sevmedim, bir son sahnede paul un kalkıp hemşireye tecavüz etme ihtimalini sevdim onun haricinde bir fok yok :)

The Fall

S03B01
izledim
Bekledik, bekledik ama çok heycanlı bölümle gelmedi:( Cok sessiz ve sıkılgan bir bölüm oldu benim için. Son 40sn bi gerildim gecenin şu saatinde. Yönetmen o son saniyeleri iyi çekmiş.

Hemşirenin camdan Paul'un gözlerinin açtıgını görme sahnesi. Bence hemşire kaçmada ona yardım edecek.Öyle kıl kaptın:A

7/10

Siz naptınız?
@sürgünüm @destere

daha yeni yeni bişeyler yapıyorum stellaya :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

bundan sonrası mahkemelerde geçmese iyi olacak :)
şu hemşire kiera malmıdır nedir biz stellaya diyorduk sapık düşkünü diye hemşirede aynı kulvarda yarışıyor :) yani ortam müsait olsa nerdeyse paul kazmasına yatakta tecavüz edecek tacizin her türlüsünü yapıyor zatende işi tecavüze kadar götürmesinden korkuyoruz :)

paul işine geldiği yere kadar olan kısmı hatırlıyor ama işine gelmeyen yerlerde hafıza kaybına uğruyor 2006 dan sonrasını sıfırlamış :)
olivia ya yazık öyle bir adamın öyle sevimli bir kızı olması talihsizlik :)
son sahne yine ilginçti yeni keşifler yapan azgın komser stella, yeni cinayetlere ulaşacak sanırım yakında :)

S03B02
Bence
Paul numara yapıyor :A Geçen hafta gözünü açmişti. Hikaye yazdı kendine :A Gerçi gördüğü rüya arabası kazasıydı ama(b)

Şu ergen kıza rol vermesinler yahu. Onu mu izleyecez:T:
7/10
ergen kız konusunda dediklerine katılıyorum :) artık olayla bir ilgisinin kalmaması lazım ama habire onun gereksiz sahnelerini gösteriyorlar gittikçe kızdan nefret etmeye başladım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3. Bölüm
güzeldi
sally ann adlı gudubet kadın işi bozdu son sahnede
intihar ederse olan olivia ya olacak ufak kız haricinde hiçbirine acımıyorum hepsi ölsün :)
hemşire yakında paul a verir benden söylemesi demedi demeyin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x4. bölüm

paul un hastane girişine attığı sonrada stella nın kaptığı kağıt paranın üstünde sevenler ölmezmi yazıyordu ne yazıyordu @sürgünüm @Forumdash :)

ordanda buraya geçtik tabi :)

konuya gelirsek güzeldi yalnız kaçırdığı kadına çok çektirmiş bizim sapık paul.. allahından bulsun :)