Netflix The Dark Crystal: Age of Resistance 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben izledim tabii ki her gece bir bölüm, şu an 6. bölümdeyim gece izleyeceğim onu da. :Z Biraz saçmalıyor gibi oldular ama toparlıyorlar sen de izlemelisin :A
Sen de yazmayınca herhalde izlememişsindir demiştim :A Neyse ben de gece izlerim o zaman :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
4-5 bölüm izledim aslında ama orada kaldı bayadır bakmadım :A Çok da sarmadı açıkçası ama sezonu tamamlarım ya :A
İlk sezonu bitirdim ama yorum yapmayı unutuyorum hep yarın bir gün yapacağım inşallah. :A

Ben de beklediğimi bulamadım ama eğlenceli yine de. :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
1. Sezon

Hep unutuyorum yorum yapmayı artık vakti geldi.

Açıkçası beklediğimi bulamadığım bir dizi oldu. Sonlara doğru “ben çizgi film mi izliyorum” (grafiklerinden değil de diyaloglarından, seslendirmelerinden dolayı böyle geldi bana) diye düşünmedim değil.

Final de güzeldi ve kesinlikle devamının gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü filmde Gelfing ırkından iki tane kalmıştı ve Skeksisler de sayılıydı. Bunlara neyin sebep olduğunu ve yine finalde Deet’in başına ne geldiğini tam olarak açıklamalarını bekliyorum diğer sezonlarda.

Finalde;
Skeksislerin Garthimleri oluşturdukları yerde bir aydınlanma yaşadım ben filmdekilerle aynı sanıyordum o yaratıkları. :A