Klasik The Big Bang Theory - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5 1x6

5. bölüm Leslie & Leonard arası bir şeyler olan bölümdü, güzeldi sahneleri. :A Asıl kahkaha attıran kısım ise Sheldon - Penny sahnesiydi tabii. :A Sheldon - Leslie kapışması da güzeldi. :A

6. bölüm meşhur Flash'lı Halloween bölümüydü. :A Bu bölüm de çok güzeldi. Penny'nin Leonard'a bu kadar çabuk düştüğünü unutmuşum, şaşırdım. :A

9/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x7 1x8

7. bölüm Penny'nin arkadaşının Howard ile bir şeyler yaptığı ve Penny'nin bizimkilerde kaldığı bölümdü. Elbette Sheldon'ın coşması için müthiş bir fırsattı. Çok iyiydi. Ayrıca Howard'ın annesiyle ilk kez bu bölüm tanıştık. :A

8. bölüm ise Raj'ın anne babasıyla ilk kez tanıştığımız bölümdü. Yine güzel sahneler vardı ama bir önceki bölümün biraz altındaydı. :A

9/10 8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x9 1x10

9. bölüm şu ana kadarki en iyi bölüm olabilir. Pek çok kültleşen sahne bu bölümdeydi. En başta ünlü Newton sahnesi ve tabii ki Sheldon'ın beyin patlatma olayı. Müthişti. :A

10. bölüm Sheldon'ın yalanla mücadelesini izlediğimiz bölümdü. Bu bölüm de pek heyecanlıydı ama biraz fazla abarttılar sanırım. :A

9/10 8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x11 1x12 1x13

Bugün bölümleri üçledik, üç muhteşem bölüm günümü şenlendirdi. :Z

11. bölüm içlerinde en iyisiydi. İlk kez soft kitty'yi dinlediğimiz ve kısa süre önce avatarım olan meşhur sprey sahnesinin olduğu bölümdü. İlk 10 puanı vermek istiyorum ben bu bölüme. :A Koronavirüs günlerindeki Sheldon Cooper'ı da izleyebilseydik keşke. :(

12. bölüm Kuzey Koreli dahi çocuğun geldiği bölümdü. Sheldon'ın daldan dala atlayıp en son yeni bir Kudüs yapmaya falan kalkması güldürdü. :A

13. bölüm de şahaneydi. Bilgi yarışması bölümüydü ve ağzı yüzü dağılsa bile Sheldon'ın prensiplerine ne kadar bağlı kaldığını gördük. Müthişti. :A

10/10 9/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x14 1x15

14. bölüm zaman makinesinin olduğu bölümdü. Zaman makinesiyle ilgili sahneler çok komikti. İlk sezon boyunca her bölüm ne kadar orijinal konular buluyorlarmış. Son sezonları izledikten sonra insan başardıkları şeyin muhteşemliğini daha iyi anlıyor. :A

15. bölüm de Missy ile tanıştığımız bölümdü. Young Sheldon izlediğimden beri özellikle merak ediyordum Missy'nin TBBT'de ne şekilde gözüktüğünü, çünkü hiç hatırlamıyordum. Şahane gözüküyormuş. :A Gerçekten de Young Sheldon'daki Missy ile de uyumlu denebilir. :A Dizinin sadece iki bölümünde gözüküyor olması üzücü, daha sık yararlanabilirlermiş aslında dizi içinde...

9/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x16 1x17 (Sezon Finali)

16, Leonard'ın doğum günü bölümüydü. Sheldon'ın teknoloji marketindeki halleri güldürse de genel olarak sezonun altındaydı.

Sezon finali güzeldi. Malum konudaki gelişmeler başladı nihayet. Sheldon'ın Penny'nin evindeki sahneleri müthişti. :A

Genel olarak şahane bir sezondu. Dizinin ilk sezonlarının daha iyi olduğunu hatırlıyordum tabii de bu kadarını da beklemiyordum. :A

8/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1 2x2 2x3

Özlemişim diziyi şaka maka 5 ayı aşkın ara olmuş yine. :A

Sheldon Cooper muhteşem ötesi bir karakter gerçekten. Birkaç kez kahkaha attırdı. :D

Penny'yi de severek izlemekteyiz. :Z

9/10 8/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1 2x2 2x3

Özlemişim diziyi şaka maka 5 ayı aşkın ara olmuş yine. :A

Sheldon Cooper muhteşem ötesi bir karakter gerçekten. Birkaç kez kahkaha attırdı. :D

Penny'yi de severek izlemekteyiz. :Z

9/10 8/10 9/10
Tek tek her bölüme yorum yapma şansım olmadı ama sezonu bitirdim. Dizinin iyice ritmini bulduğu bir sezondu bence. Neredeyse tüm bölümler çok iyiydi, pek çok orijinal eğlenceli konu vardı. Bol bol gülüp eğlendim sezon boyunca ve çoğu bölüme 9 puan fırlattım. :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tek tek her bölüme yorum yapma şansım olmadı ama sezonu bitirdim. Dizinin iyice ritmini bulduğu bir sezondu bence. Neredeyse tüm bölümler çok iyiydi, pek çok orijinal eğlenceli konu vardı. Bol bol gülüp eğlendim sezon boyunca ve çoğu bölüme 9 puan fırlattım. :Z
12 sezonun tamamını bitirdin, üstüne aradan yıllar geçmedi, iki yıl ancak geçti ve sıfırdan başlıyorsun diziye yine, 12 sezonu üşenmeyip bitirmeye çalışıyorsun, izlediğin diziyi tekrar izliyorsun, 12 sezonu tekrar izliyorsun, hem de sıfırdan tekrar başlayıp. Çok ilginç, tekrar tekrar söyleyince daha da ilginç geliyor. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
12 sezonun tamamını bitirdin, üstüne aradan yıllar geçmedi, iki yıl ancak geçti ve sıfırdan başlıyorsun diziye yine, 12 sezonu üşenmeyip bitirmeye çalışıyorsun, izlediğin diziyi tekrar izliyorsun, 12 sezonu tekrar izliyorsun, hem de sıfırdan tekrar başlayıp. Çok ilginç, tekrar tekrar söyleyince daha da ilginç geliyor. :A
İkinci sezonu izleyeli 10 yılı geçti. Ayrıca bitirmeye çalışmıyorum aksine bitirmemeye çalışıyorum ki bu tat uzun bir sürece yayılsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İkinci sezonu izleyeli 10 yılı geçti. Ayrıca bitirmeye çalışmıyorum aksine bitirmemeye çalışıyorum ki bu tat uzun bir sürece yayılsın. :A
İkinci sezon evet öyle ama genel olarak baktığımızda diziyi en son iki yıl önce izledin. Kullanıcı adının hakkını vermeye çalışıyorsun yani. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun zamandır hiçbir platformda yoktu, Prime'a gelince hemen izlemeye başladım. :Z

4. sezonun ikinci turu bitti. Çok özlemişim. Çok başka seviyorum bu diziyi, Sheldon Cooper gibisi yok. :Z