Klasik The Big Bang Theory - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@OzaN konuyu açtın sanıyordum. :D

Yeni sezonun detaylı yorumunu akşam yapacağım. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sezon içinde yer yer düşüşe geçse de son bölümler dizi yine çok iyi gidiyor. Özellikle Sheldon hala kahkaha attırıyor sık sık. :D

11x20

Tuhaf bilim adamı çok iyiydi. Sheldon'ın Howard, Raj ve Leonard'a kefil olmadığı sahne süperdi. :A

9/10

-----------------------

11x21

Bu bölümde özellikle Stuart'ın dükkanında Howard'ı başka biriyle karıştırdığı yerde sesli güldüm. :A Denise ile olan ilişkisi de efsaneydi. :D

9/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11x12

Çok eğlendim izlerken uzun zamandır izlediğim en keyifli TBBT bölümüydü diyebilirim, Sheldon ve Amy arkadaşlarına nedimelik testi yaptı. Puanlama yaptılar kazanan kazara Stuart olsa da yine bölüm sonunda kaybetti. :F

Daha önce de böyle denek/test bölümleri olmuştu o bölümler de güzeldi. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11x24 SEZON FİNALİ

Harikaydı yine. Bir dizi nasıl 11 sezon çizgisini bozmaz gerçekten hayret ediyorum. :eek: @bazinga son bölümlerde düşüş oldu demişsin ama hangi bölümleri kastettin bilmiyorum, bölümler gayet eğlenceliydi.

Stuart'ın dükkanının popüler olması ve sonunda kız arkadaşı bulması sevindirdi. Bebek de doğdu kızı dizide gördük sonunda. Sheldon ile Amy sahneleri güzeldi. Emeklerinize sağlık Chuck Lore bey. :bhr:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
11x24 SEZON FİNALİ

Harikaydı yine. Bir dizi nasıl 11 sezon çizgisini bozmaz gerçekten hayret ediyorum. :eek: @bazinga son bölümlerde düşüş oldu demişsin ama hangi bölümleri kastettin bilmiyorum, bölümler gayet eğlenceliydi.

Stuart'ın dükkanının popüler olması ve sonunda kız arkadaşı bulması sevindirdi. Bebek de doğdu kızı dizide gördük sonunda. Sheldon ile Amy sahneleri güzeldi. Emeklerinize sağlık Chuck Lore bey. :bhr:
Ortalarda bazı bölümler ortalamaydı. Son bölümler baya iyiydi. Bozdu diyenler boş yapıyorlar cidden hala süper gidiyor dizi. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ortalarda bazı bölümler ortalamaydı. Son bölümler baya iyiydi. Bozdu diyenler boş yapıyorlar cidden hala süper gidiyor dizi. :Z
Bozdu diyenler herhalde Sheldon'un 5 sezon önceki halini özlüyor. :A Ama Penny ve Lenoard karakterlerine yeni hikaye şart, çok pasif kaldılar. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet onlar geride kaldılar biraz yeni malzeme lazım. Aslında anne Penny iyi olabilirdi. :D
Onu ben de düşündüm ama gönül ister ki ilk sezonlarda istediği oyunculuk mesleğine kavuşsa. :A

Aslında dizinin yan kadrosu harika, anneler babalar falan hepsi de usta isimler son katılan Amy'nin anne babası da çok sevdiğim isimler. Annesi Amerikan Horror Story'de en psikopat karakterleri canlandırıyor. Tam uymuş yani. :F Gerçi Penny kes sesini diye haddini bildirmişti. :A

Yan kadro öne çıksa çok güzel olur. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
12x14

Bu sezon çok güzel gidiyor, keşke bitmese. :T Yeni bölüm fragmanı da harikaydı Penny aşırı seksi olmuş. :A

Sheldon bu bölüm ilk sezonlardaki gibi aşırı takıntılıydı, birde Howard'ın gördüğü zombi rüyasına sesli güldüm. :D En son sahne zaten efsaneydi. :A Sen nerede kaldın? @bazinga

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
12x14

Bu sezon çok güzel gidiyor, keşke bitmese. :T Yeni bölüm fragmanı da harikaydı Penny aşırı seksi olmuş. :A

Sheldon bu bölüm ilk sezonlardaki gibi aşırı takıntılıydı, birde Howard'ın gördüğü zombi rüyasına sesli güldüm. :D En son sahne zaten efsaneydi. :A Sen nerede kaldın? @bazinga
Güncel gidiyorum izledim son bölümü de yine efsaneydi. :Z

• Beğendim
Reactions: mrt-06

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
12x23 12x24 (FİNAL)

Bir efsanenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Muhteşem bir finaldi. Uzun zamandır beni bu kadar ağlatan bir şey izlememiştim sanırım. Sıradan sahnelerde bile ağlamamakta zorlandım ki finali yıktı geçti.

Çok güzel mesajlar vermişler, çok güzel bir şekilde noktalamışlar. Düşüşe geçtiği zamanlar oldu belki ama diziyi seven herkesi tatmin edecek bir final yapmayı başarmışlar.

Yıllar boyunca hayatımın en hoş parçalarından oldu bu dizi. İlk izlemeye başladığım 3-5 yabancı diziden biriydi ve o dizilerden bugüne kalan tek diziydi. Artık yeri Friends ve Seinfeld'in yanı. İçinde bulunduğumuz bu yüzyılda bu üç dizinin yanına gelecek bir başka sitcom olacağını da ne yazık ki hiç sanmıyorum. Her şey için çok teşekkürler...

10/10 10/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1 1x2

İki yıla yakın bir aranın ardından ikinci tura başlama zamanı geldi. Çook özlemişim, tabii iki yıl önce izlediğimiz sezon sezonla çok bir alakası yok ilk sezonların. O zamanların tadını özlemişim...

İlk kez diziye başladığımda yabancı dizilere çok yeniydim. Yabancı sitcom olarak sadece How I Met Your Mother izliyordum, sonrasında bu diziye başladığımda yarattığı büyük etkiyi unutamıyorum. Tam diziye başladığım günlerde evden uzak kalmam gerekmişti ve sırf diziyi izlemeye devam etmek için eve dönmeye sabırsızlanıyordum. :)

İkinci izleyişimde de aynı tatla başladım, bol bol güldüm. Tabii ki Sheldon Cooper'ı aşırı özlemişim ama Kaley Cuoco ne kadar muhteşemmiş ilk bölümlerde. 😍

9/10 9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3 1x4

3. bölüm Penny ve Leonard'ın ilk akşam yemeği yediği bölümdü, çok iyiydi yine bol bol güldüm. :A

4. bölüm Penny ve Sheldon'ın ilk kez vakit geçirdiği ve Sheldon'ın annesini ilk kez gördüğümüz bölümdü. Sesli güldüğüm çok yer vardı yine ama ikinci kısım daha iyi olabilirdi. :A

9/10 8/10