Showtime The Affair - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
ibodan ve arebeskten nefret ederim koyacağın resimde ibo veya arabeskle alakalı hiçbişey olmasın :) isveçten bahset diyoruz kız bize iboyu ısıtıp satmaya çalışıyor:) boşver ibo zaten buraları fok etti isveçi kirletmesede olur :)
ama onun şarkısıyla çoşan yabancı bayanların dansını çekmiştim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
zaten şuan bir misafir var el salla :A
kimseye el sallamıyorum sanada el sallamıyorum :) profil sayfanı kapatmışsın bana? hemde bana yani? bunu bana nasıl yaparsın çok pis sinirlendim üç gün sana selam vermeyip durumu protesto edeceğim hadi ben kaçtım pis isveçli :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
kimseye el sallamıyorum sanada el sallamıyorum :) profil sayfanı kapatmışsın bana? hemde bana yani? bunu bana nasıl yaparsın çok pis sinirlendim üç gün sana selam vermeyip durumu protesto edeceğim hadi ben kaçtım pis isveçli :)
aa sana olduğunu nerden çıkardın ? herkese kapalı profilim. vadikızına bile

neyse iyi geceler. misafir 2 olmuş diğeri senmisin :D Seni face kabul ettik burda niye dışlıyayım neyse :D en azından bugün gittiğini bildirip gittin ki bizde boşuna beklemeyiz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aa sana olduğunu nerden çıkardın ? herkese kapalı profilim. vadikızına bile

neyse iyi geceler. misafir 2 olmuş diğeri senmisin :D Seni face kabul ettik burda niye dışlıyayım neyse :D en azından bugün gittiğini bildirip gittin ki bizde boşuna beklemeyiz :)
ben anlamam :) ya bana o profil sayfası açılacak ya da bir daha yüzümü görmezsin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
ben anlamam :) ya bana o profil sayfası açılacak ya da bir daha yüzümü görmezsin :)
ay ne bu ısrar anlamadimki :D
tamam aynı anda aktif olduğumuz zaman kısa bir süreliğine açarız sana, yanlız benim profil günlerdir kapalı.
dün gecemi aklına geldi uğramak :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ay ne bu ısrar anlamadimki :D
tamam aynı anda aktif olduğumuz zaman kısa bir süreliğine açarız sana, yanlız benim profil günlerdir kapalı.
dün gecemi aklına geldi uğramak :D
sayfayı kullanacağımdan değil yani bana açık olsa yeterli :) öyle bakıp çıkarım arada bir :)