Showtime The Affair - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonbahar sezonunun en iddialı dizilerinden biri Showtime'da başlıyor. The Wire dizisiyle tanınan Dominic West ve Ruth Wilson'ın başrollerini paylaşacakları The Affair'ın ilk bölümü orijinal olarak gelecek hafta Pazar günü başlayacak.

Fakat, Showtime daha önce de pek çok dizisinde uyguladığı bir yöntemle dizinin ilk bölümünü bir hafta önceden birçok platformda birden ücretsiz olarak yayınladı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

the-affair.jpg
@destere @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
mutlaka izleyeceğim hatta eğer altyazı düşmüşse yarın ilk işim bu diziyi izlemek olacak :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Olmuş bu dizi.

İlk bölüm itibariyle beklentilerimin de üstündeydi. Evet Türk dizilerinde sıkça gördüğümüz yasak aşk üzerine kurulu olma durumu var ama çok farklı işlenmiş, işlenecek gibi.

Gerek oyunculuklar, gerek çekimler, gerekse kurgusuyla kalite kokan bir iş. Dizide merak unsuru olması da sıradanlıktan kurtaracak gibi...

İlk başta ne alaka diyeceksiniz ama biraz True Detective'lik durumları da var dizinin. :)

Umarım bu kalitede devam eder ama bölüm süreleri 50 dakikayı geçmezse iyi olur yoksa biraz ağır bir dizi olduğundan uzun vadede sıkıcılaşma ihtimali yüksek.

İlk bölüm puanı 8'e yakın bir yerden olmak üzere, ilk bölüm bonusuyla birlikte:

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bende izlicem şimdi. Baksana @OzaN çok beğenmiş. :)
ben the wire dan dominic west ismini görünce konuya falan bile bakmadan mutlaka izleyeceğim diye çok önceden listeye almıştım :)

@OzaN da beğendiğine göre, dominic west kaliteli dizi beklentimi boşa çıkarmayacak demektir :)

1x1

Olmuş bu dizi.

İlk bölüm itibariyle beklentilerimin de üstündeydi. Evet Türk dizilerinde sıkça gördüğümüz yasak aşk üzerine kurulu olma durumu var ama çok farklı işlenmiş, işlenecek gibi.

Gerek oyunculuklar, gerek çekimler, gerekse kurgusuyla kalite kokan bir iş. Dizide merak unsuru olması da sıradanlıktan kurtaracak gibi...

İlk başta ne alaka diyeceksiniz ama biraz True Detective'lik durumları da var dizinin. :)

Umarım bu kalitede devam eder ama bölüm süreleri 50 dakikayı geçmezse iyi olur yoksa biraz ağır bir dizi olduğundan uzun vadede sıkıcılaşma ihtimali yüksek.

İlk bölüm puanı 8'e yakın bir yerden olmak üzere, ilk bölüm bonusuyla birlikte:

9/10
true gibiyse yada benzerse muhteşem olacak demektir ..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ben the wire dan dominic west ismini görünce konuya falan bile bakmadan mutlaka izleyeceğim diye çok önceden listeye almıştım :)

@OzaN da beğendiğine göre, dominic west kaliteli dizi beklentimi boşa çıkarmayacak demektir :)
OzaN True Dedective benzetince kalbimi çaldı. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

İlk bölümüyle beğendim tam bir aile draması, merak uyandırıcı umut vadediyor umarım yanıltmaz. :)

Bir yasak ilişki, iki farklı anlatım, bolca soru.. Gelecek bölüm eşleri Helen Solloway ve Cole Lockhart gözünden olayı gösterirlerse şaşırmayacağım. :)

Dizi eşek şakasıyla başladı, çocuk sahiden kendini astı sandım. Birde antipatik ablası var Bridg ve Dana'dan sonra al başına bir bela daha. :)

Nuh Solloway yol kenarındaki bir lokantada öğle yemeği için durduklarında Alison'un baştan çıkarıcılığının etkisi altında kaldı. İkisinin oyunculuğunada diyecek söz yok, dizide oyunculuklar çok başarılı. :)

Alison'u çocuğunun mezarı başında kitap okuyup ağlarken gördük. 4 yaşında çocuk niye öldü ki acaba diye düşünürken finalde ölmediğini öğrendik. Bu işten bir şey anladıysam Arap olayım. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

İlk bölümüyle beğendim tam bir aile draması, merak uyandırıcı umut vadediyor umarım yanıltmaz. :)

Bir yasak ilişki, iki farklı anlatım, bolca soru.. Gelecek bölüm eşleri Helen Solloway ve Cole Lockhart gözünden olayı gösterirlerse şaşırmayacağım. :)

Dizi eşek şakasıyla başladı, çocuk sahiden kendini astı sandım. Birde antipatik ablası var Bridg ve Dana'dan sonra al başına bir bela daha. :)

Nuh Solloway yol kenarındaki bir lokantada öğle yemeği için durduklarında Alison'un baştan çıkarıcılığının etkisi altında kaldı. İkisinin oyunculuğunada diyecek söz yok, dizide oyunculuklar çok başarılı. :)

Alison'u çocuğunun mezarı başında kitap okuyup ağlarken gördük. 4 yaşında çocuk niye öldü ki acaba diye düşünürken finalde ölmediğini öğrendik. Bu işten bir şey anladıysam Arap olayım. :)

8/10
Çocuğun ölmediğini nasıl anladın ya ben öyle bir çıkarım yapamadım. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Çocuğun ölmediğini nasıl anladın ya ben öyle bir çıkarım yapamadım. :D
çocuğumu almaya gidicem dedi ya :D
1x1

Güzel bir dizi olduğu kesin ama ilk bölüm itibariyle olayları pek anlayamadım :D
Bir yasak ilişki var ve iki taraf tarafından anlatılıyor ama niye böyle sorgudalar orası ilginç (b)
8.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
çocuğumu almaya gidicem dedi ya :D
1x1

Güzel bir dizi olduğu kesin ama ilk bölüm itibariyle olayları pek anlayamadım :D
Bir yasak ilişki var ve iki taraf tarafından anlatılıyor ama niye böyle sorgudalar orası ilginç (b)
8.5/10
Ben onu o çocuk olarak yorumlamadım. Aradan uzun yıllar geçti muhtemelen ve hatta ben ikisinin çocukları olabilir diye düşündüm onu. (b)