Televizyon Dünyasında Bomba Gelişme: FOX'un Adı Değişiyor!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,208
Puanı
1,061
Herkes kendini çok iyi tanıyor ve biliyor Emrecim. Bana kendini mi soruyorsun ? :)
Konu haber açmakla başlamış, Bnm mesajlarıma gelmiş, arada ismi lazım değil foxcu bir arkadaştan bahsedilmiş en son da herkes kendini tanır deniyor çok bişi anlamadım senin konu açamamanın öncesi var sanırım :)

Yukarıdaki mesajlarını zaten üstüme almıyorum Türkiye 1171.si olarak medya ve iletişim kazanıp okumuş şu an reklam işi yapan biri olarak :)

Mesajlarıma gelirsek hiçbir şey kolay olmuyor zamanında mesajlarımda 'ayol' dediğim için Bile şikayet eden 30-35 kişi vardı forumda şimdi 5 tane anca var, kimisini ben kimisini hayat gönderdi forumdan. Sana da aynısını tavsiye ederim haklıysan zamanla anlaşılır :)

• Harika
Reactions: cookies

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
550
Puanı
215
Konu haber açmakla başlamış, Bnm mesajlarıma gelmiş, arada ismi lazım değil foxcu bir arkadaştan bahsedilmiş en son da herkes kendini tanır deniyor çok bişi anlamadım senin konu açamamanın öncesi var sanırım :)

Yukarıdaki mesajlarını zaten üstüme almıyorum Türkiye 1171.si olarak medya ve iletişim kazanıp okumuş şu an reklam işi yapan biri olarak :)

Mesajlarıma gelirsek hiçbir şey kolay olmuyor zamanında mesajlarımda 'ayol' dediğim için Bile şikayet eden 30-35 kişi vardı forumda şimdi 5 tane anca var, kimisini ben kimisini hayat gönderdi forumdan. Sana da aynısını tavsiye ederim haklıysan zamanla anlaşılır :)
Anladığın kadar bile yeterli :)

Ben artık bu foruma konu açsam ne olur açmasam ne olur? Zaten favori üye değilim açamam. Diğer hesabımdan açıyordum. Önceden çoğunlukla ilk haberler burada paylaşılıyordu. Ama şimdi öyle mi ? Yerel şehir siteleri bile TV haberi paylaşıyor 1-2 gün sonra burada konusu açılıyor !! Benim üzülüp, sorun ettiğim de bu aslında. Noldu bu foruma ? Benim ne seninle ne de bir başkasıyla hiçbir sorunum yok, olamazda. Kişisel algılama lütfen. Ben sadece senin üzerinden örnek verdim ki kolay anlaşılabilir olsun. pompy @Keith Long üzerinden versem ben dahil hiçbirimizde akıl kalmaz :) Başarını, başarılarını takdir ediyorum ve devamını dilerim :) o 30 kişinin kimler olduğunu tahmin ediyorum zaten 2-3 tanesi kalmış :) onlar da saygı duymayı öğrenmiş :) sonunda. Haklı olduğum aşikar. Hayatımda da olduğu gibi.. tavsiyen için teşekkürler ama dikkate alacağımı sanmıyorum :( beni 'digerlerine yaptığın gibi' göndermek gibi bir düşüncen varsa, olmasın :)

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,184
Puanı
410
Star_Channel_2020.svg.png

Yurtdışında kullanılan yeni isim ve logo.

Türkiye'de Star TV ile karışıklığa neden olacaktır...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,766
Puanı
860
ABC olmaz bence, o ne öyle deterjan markası gibi. :A
Aynen öyle ne o öyle ucuz total grubu kanalı gibi :F
Sadece ismi değişecek, kanalın yönetim kadrosu vb. her şey aynı. :bhr:
En çok senin FOX'um da FOX'um diyemecek olmana çok seviniyorum :Z :Z
Star ve FX olmayacakmış adı. Yeni isim çok sürprizmiş. @Angelica @mrt-06 :Z:bhr:
Ee detay versene niye ucu açık niye konuşuyorsun :F :F

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,603
Puanı
310
Maalesef diyemem. Herkesle aynı anda öğreneceksiniz. Net değil zaten. Net olmayan bir şeyi de diyemem. :bhr:
Kaç harf mesela. Tabii gibi kolay akla gelen bir şey mi? (Günlük hayatta çok kullandığımız için örnek verdim. TRT'nin platformu Tabii bu yolla ortaya çıktı.)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,910
Puanı
410
Aynen öyle, boş atıp dolu tutmaya çalışıyor bir kaç güne açıklandığında kanalın yeni ismi ben biliyordum işte diyecek :A :F
Yok yok, hani bir sürü opsiyon, seçenek varmış ya.... "Aaa demek ki onca şeyin arasından bu seçilmiş" dicek :F

Ya M.İ.T'ten haber istemedik gardaş patlat bişeyler @cokiyitvci

Forum İstatistikleri

Konular
170,479
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon