TELEVİZYON YAYINCILARINA AÇIK MEKTUP...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TRT Çalıkuşu 1986 yapım o zamanlar 5 yaşında olsan abicim şimdi 39 - 42 yaş aralığındasın. Yaşını bulduk yıllar sonra. :A @xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem
Hhaha aa ben abi diyorsam zaten en az 40 olmalıydı :A :A :A @xemrexxx @serhatt @sokak sanati
Vitamindim demeye utandım belki:F:F

Abimin ruhu genç ama, 25 falan ruh yaşı. :A
Ruh yaşim 18 :A 25 de ağir bi rakam:A @Çiğdem 17miş hem:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ekli dosyayı görüntüle 77513

Bu forumu sektörden takip eden birçok insan olduğunu biliyorum keza bu konuyu görecek, o yüzden buradan açık bir mektup yazmak istiyorum lütfen eski dizilerinizi arşivin tozlu raflarından çıkarın...

SHOW TV: Cennet Mahallesi - Muhteşem Yüzyıl - Hayat Bilgisi, KANAL D: Acemi Cadı - Sihirli Annem - Yalan Dünya, ATV: Avrupa Yakası - Yahşi Cazibe, STAR: Geniş Aile - Akasya Durağı, FOX: Bez Bebek gibi bir dönemin en çok izlenen işlerini HD - 16:9 formatta izleyicilerle buluşturun.

Her gün yayınlanan ve ağırlıklı kadın izleyiciye yönelik, bıkkınlık veren gündüz kuşağı programları yerine bu dizileri yayınlayın, yabancı kanallar bile eski dizilerini yayınlamaya başladı örneğin NBC FRIENDS'i yayınlıyor, siz de bu işe girebilirsiniz. Günümüz teknolojisi ile oldukça kolay hale gelen eski tip yayınları günümüz standartlarına çevirebilirsiniz. Her yaştan izleyici evdeyken sadece belli kitleye hitap eden ve bıkkınlık veren programlara ara verin..
İnşallah dikkate alırlar cennet mahallesi ve acemi cadı izlenir :)
oraya ShowTv - En İyi Arkadaşım'da eklenebilir :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
alakası yok ama demek istiyorum kurtlar vadisi tvde yayınlanamaz maalesef rtük'ten dolayı sinegraf kaliteli olarak yüklese youtube'a niyetleri yok maalesef onlarında

Show tv haberi yalan çıktı Ömercim Birsen altuntaş kanalla konuşmuş sormuşta yok öyle birşey demişler

• Beğendim
Reactions: ömer karataş