'Teletubbies' Geri Dönüyor!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çocukluğumuzun çizgi karakterlerinden biri olan Teletubbies belki de çoğu çocuğun göremediği çizgi filmlerden biridir.

Ancak çocuklara söylenebilecek tek şey şu ki Teletubbies kaldığı yerden devam edecek. BBC kanalı Teletubbies ile anlaştı ve 60 bölümlük sipariş verdi.

Hatırlanacağı üzere karakterler ise Tinky Winky, Dipsy, Laa Laa ve Po idi. Ve bu karakterler 10 yıl aranın ardından yeniden dönüyorlar.

thumbnail_1402762325.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaaa kalbim nekadarda temiz foruma birçok konuya teletabiler dönsün diyordum
pepe nin her konusuna teletubbieste dönse diyordum oyüzden en çok ben sevindim bu habere
:Z:Z:Z benim favorim tabikide tek kız teletabi olan lla llaydı :-):-)
teletabi başlarken bebek yüzlü güneş doğuyor gülerek ayy bayılıyorum ben o bebeğe
çocukken ben o bebek çıkarken güneş oalrak o gülücek atarken bende çığlıklar atıp el çırpıyormuşum :F birde hayvanlar falan geliyordu her bölüm karşıdan karşıya geçiyorlardı o sahneyede bayılıyordum :-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
onların püresinden yemek istiyorum ben :T O yuzden çilekli milkshake'i çoook severim:bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
aaaa kalbim nekadarda temiz foruma birçok konuya teletabiler dönsün diyordum
pepe nin her konusuna teletubbieste dönse diyordum oyüzden en çok ben sevindim bu habere
:Z:Z:Z benim favorim tabikide tek kız teletabi olan lla llaydı :-):-)
teletabi başlarken bebek yüzlü güneş doğuyor gülerek ayy bayılıyorum ben o bebeğe
çocukken ben o bebek çıkarken güneş oalrak o gülücek atarken bende çığlıklar atıp el çırpıyormuşum :F birde hayvanlar falan geliyordu her bölüm karşıdan karşıya geçiyorlardı o sahneyede bayılıyordum :-):-)
Lala'nın kız olduğunu nasıl anladın :F