Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Elektrik kesme sahnesi ve TV yayını güzeldi, ama Ceren ve Şef'i almalarını beklerdim. Öyle bırakmaları güzel olmadı. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmanı daha yeni izledim, her ne kadar oyuncu yalanlasa da Çağlar Ertuğrul'un ayrılık ihtimali vardı bence ama hallolmuştur. Serdar'ın ayrılıp ayrılmayacağına göre kurgulandı demişti Birsen Altuntaş, fragmanda da Serdar'a bir şey oluyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Heyecanlı başladı, umarım böyle devam eder. Mantık hataları da olmaz umarım. :A
------

Pınar'ın bacağının sıkışması başlı başlına bir saçmalık. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doktor'un kendisini feda etmesi... :T Ben hala daha o çocuk uçağa niye tek başına binmiş anlamadım. (b)

Bu arada Serdar'ın uçaktaki planı çok iyiydi. :bhr:

Hulki ve tokatlarını özlemişiz. :A
------
Ebru'nun aklı başına gelir umarım. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uçak meselesi az hasarla da olsa atlatıldı. Serdar cidden iyi bir iş çıkardı. Umarım ayrılık iddiaları cidden yalandır yada Çağlar Ertuğrul ile tekrar anlaşılmıştır. Eğer olur da çıkarsa reyting kaybı kaçınılmaz.

Gazetecilerin yüz karası Ebru. Her denilene bu kadar inanıyor musunuz siz? İnsan bir teyit eder de hareket eder. Umarım bundan sonra aklın başına gelir diyeceğim de umarım patlamada ölmüşssündür. :A

Bölüm boyunca Adem nerede dedim, ilk başta gösterildiği için. Sonunda yapmış bombayı, helal olsun. :bhr: Mervan'dan şüphelenmiştim, hain çıkacağı aklıma gelmemişti ama iyi de oldu. :A Fadi'den kesin kurtulduk gibi bu sefer.

Ceren'den ciddi anlamda korkmaya başladım. Şefe değil, 'Uyuyanlar' denilen şeye çalışıyormuş. Gelecek sezon konumuz belli oldu gibi.

Bu nasıl son anlamadım, şimdi. :A Patlama oldu, oradan sağ çıkmaları imkansız. Serdar'ın olduğu ambulansı tıra bindirdiler gitti?

• Beğendim
Reactions: STAR

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Uçak meselesi az hasarla da olsa atlatıldı. Serdar cidden iyi bir iş çıkardı. Umarım ayrılık iddiaları cidden yalandır yada Çağlar Ertuğrul ile tekrar anlaşılmıştır. Eğer olur da çıkarsa reyting kaybı kaçınılmaz.

Gazetecilerin yüz karası Ebru. Her denilene bu kadar inanıyor musunuz siz? İnsan bir teyit eder de hareket eder. Umarım bundan sonra aklın başına gelir diyeceğim de umarım patlamada ölmüşssündür. :A

Bölüm boyunca Adem nerede dedim, ilk başta gösterildiği için. Sonunda yapmış bombayı, helal olsun. :bhr: Mervan'dan şüphelenmiştim, hain çıkacağı aklıma gelmemişti ama iyi de oldu. :A Fadi'den kesin kurtulduk gibi bu sefer.

Ceren'den ciddi anlamda korkmaya başladım. Şefe değil, 'Uyuyanlar' denilen şeye çalışıyormuş. Gelecek sezon konumuz belli oldu gibi.

Bu nasıl son anlamadım, şimdi. :A Patlama oldu, oradan sağ çıkmaları imkansız. Serdar'ın olduğu ambulansı tıra bindirdiler gitti?
Bölümü değil kendimi yedim bitirdim stresten yeminle

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bence mükemmel bir sezon finali yapmışlar. Yani her sahnesi heyecanlıydı. Diğerleri iyidir de , Serdar'a ne yapacaklarını meral ediyorum.Yaa ambulansa bile güvenilmiyor.