Türkiye'de En Çok Satan Akıllı Telefon Markaları Belli Oldu!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Dosi kabul edene dek İsveç’in çok daha iyi ekonomiye ve yaşam şartlarına sahip olduğunu, içim soğumayacaktır o konuda tartışmaya devam :A
Sana kolay gelsin o zaman, ben bir daha uğraşamam. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Xiaomi'nin Apple'ın gerisinde kalması şaşırttı. Apple Türkiyede çok pahalı, Azerbaycanda da pahalı ama o kadar değil.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,639
Puanı
1,060
3 tane marka dışında diğerlerini hiç duymadım bile. o_O

En çok satanlardan General Mobile, Redmi, Reeder falan hiçbir şeyi anımsatmadı. LG, Sony ve Nokia markalarının listede yer almamasına şaşırdım.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bende 2 tane yerde büyük Redmi yazıyor. Küçükcük bir yerde de Xiaomi yazıyor. Size çakma telefonları vermişler. :A
------

Oğlum biz bu konuyu son tartışmada bitirmiştik ya zaten 9.000 liralık Samsung Galaxy örneği üzerinden. :A
Beni dolandırdılar sadece mi yazıyor alttaa arkada :A
------

Bir de made in China felan yazıyor
------

Ekli dosyayı görüntüle 109800
La ben ne almışım 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭
IMG_20211002_201404.jpg

:A
------

En çok satanlardan General Mobile, Redmi, Reeder falan hiçbir şeyi anımsatmadı. LG, Sony ve Nokia markalarının listede yer almamasına şaşırdım.
LG'de Sony'de çok kaliteli markalar Nokia da öyle şekilde

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Fp ne demek? :A

İyi anlamda mı, kötü mü? :A
Bilmemene şaşırdım. :A Fiyat - performans :A
------

Benim telefonun arkasında Xiaomi Redmi yazıyor... 🤷🤷🤷🤷 @Dosi @xdragxx @slhttnmtl @EmreCan
Sen Note 9 Pro almadın mı abi ya, ben S olanını kullanıyorum sadece Redmi yazıyor. :A
------

Yan marka ise niye telefonda Xiaomi ismide yazıyor (b) ben de şaşırdım yazıyı görünce ama burada düz Xiaomi deniliyor. Redmi ise model ismi. Tıpkı Samsung'un Galaxy çeşidi gibi
Redmi yan marka olduğu için Xiaomi'ye ait olduğunu belirtmek için galiba ama benim telefonumda minicik yazıyor.

YouTube'da bir videoda izlemiştim, Xiaomi 2010'da kurulan bir marka, Redmi de 2013'te kurulan bir yan marka yani model değil.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,337
Puanı
1,060
------

Sen Note 9 Pro almadın mı abi ya, ben S olanını kullanıyorum sadece Redmi yazıyor. :A
------

Redmi yan marka olduğu için Xiaomi'ye ait olduğunu belirtmek için galiba ama benim telefonumda minicik yazıyor.

YouTube'da bir videoda izlemiştim, Xiaomi 2010'da kurulan bir marka, Redmi de 2013'te kurulan bir yan marka yani model değil.
Biliyorum da hatırlayamadım, frame anladım. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060

Keremcim, Nokia çekti kendini bu işlerden... Diğerleride Televizyon desen daha çok sözleri geçen markalar.
------

------

Barkod da Xiaomi yazıyor, Barkod altında redmi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Modeli ne aldığının
GM320
Redmi beklentimin çok altında kalmış, bana nedense Note 9 serisi 10'dan daha iyi geliyor. :A Özellikle garip olacak ama 9 serisinin mavisinden çok hoşlanıyorum hatta kullanıyorum. :A

İlk telefonum GM5 Plus'tı, ben biraz kıymetini bilemedim ama cidden güzel bir telefondu tabi 1 buçuk yıl sonrası için aynı şeyi söyleyemem. :A
Neden bilemedin peki :A
Güncelleme gelmiyor ürünlere.Servisi de güzel değil ama 1.5-2 sene götürür gibi
Benim aldığım model zaten Android 11,güncelleme gelmese de olur :F
O eskidendi bence ya şu an bütün telefonlar Android 11 güncellemesi alıyor O yüzden sıkıntı yok :A
------

Umarım senelerce kullanacağın birşey olur :bhr:
------

Alt firma üst firmayı geçerse ne olur adlı çalışma olmuş :A
Sağol canım 1 sene götürse yeter :A
------

O eskidendi bence ya şu an bütün telefonlar Android 11 güncellemesi alıyor O yüzden sıkıntı yok :A
------

Umarım senelerce kullanacağın birşey olur :bhr:
------

Alt firma üst firmayı geçerse ne olur adlı çalışma olmuş :A
Aynen Emrenin dediği gibi işte son sürüm şuan :A @cookies

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
GM320

Neden bilemedin peki :A

Benim aldığım model zaten Android 11,güncelleme gelmese de olur :F

Sağol canım 1 sene götürse yeter :A
------

Aynen Emrenin dediği gibi işte son sürüm şuan :A @cookies
Ben telefonum bozulsun sonra telefon alıcam :A :A Android 11 iyi işte GM öbür telefonların yazılımı kötüydü ama 2021'de iyi marka oldu işte @cookies
------

3 sene gider bence @mrt-06 :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Xiaomi ve Huawei 3 ve 4'te olacağını düşünmüştüm, oppo ve general m. şaşırttı

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Kullandığım iki telefonda General Mobile ve oldukça memnunum :ok:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,639
Puanı
1,060
Keremcim, Nokia çekti kendini bu işlerden... Diğerleride Televizyon desen daha çok sözleri geçen markalar.
Türkiye'de durum nasıl bilmiyorum ama burada Apple, Samsung kadar olmasa da Media Markt, Saturn üzerinden satılmaya devam ediyorlar. Eski rağbetlerini kaybetmelerinin nedeni bu şirketlerin çok farklı alanlara yönelmeleri sonucu telefon sektörünü boşlamaları oldu. Özellikle Nokia'nın sonunu Microsoft işletim sisteminde inat etmeleri getirmişti. Şimdi Android'e geçtiler ama o tren çoktan kaçtı maalesef.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Türkiye'de durum nasıl bilmiyorum ama burada Apple, Samsung kadar olmasa da Media Markt, Saturn üzerinden satılmaya devam ediyorlar. Eski rağbetlerini kaybetmelerinin nedeni bu şirketlerin çok farklı alanlara yönelmeleri sonucu telefon sektörünü boşlamaları oldu. Özellikle Nokia'nın sonunu Microsoft işletim sisteminde inat etmeleri getirmişti. Şimdi Android'e geçtiler ama o tren çoktan kaçtı maalesef.
Hiç biri Apple Samsung değil de Nokia LG kadar olamaz ...