Türkiye'de En Çok Satan Akıllı Telefon Markaları Belli Oldu!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

teelffdn.jpg

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun açıkladığı verilerine göre Türkiye'de satılan sıfır akıllı telefonların yüzde 70'i Samsung ve Apple'a aitken kalan yüzde 30'luk dilimi 13 marka paylaşıyor.

Türk markası olan General Mobile ise ilk 5'de yer almayı başararak dikkat çekti. İşte resmi satış verilerine göre Türkiye'nin tercih ettiği telefon markaları..

SMARKALAR
1Samsung
2Apple
3Oppo
4General Mobile
5Redmi
6Reeder
7Hiking
8Poco
9Huawei
10Xiaomi
11Casper
12Vivo
13Trident
14Realme
15Dooge
16Qukitel

• İlginç
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Redmi beklentimin çok altında kalmış, bana nedense Note 9 serisi 10'dan daha iyi geliyor. :A Özellikle garip olacak ama 9 serisinin mavisinden çok hoşlanıyorum hatta kullanıyorum. :A

Apple telefonum bozulunca tarifeye ek General Mobile aldım, fiyatı uygundu. Çok memnunum, ön yargılarımı kırdı.
İlk telefonum GM5 Plus'tı, ben biraz kıymetini bilemedim ama cidden güzel bir telefondu tabi 1 buçuk yıl sonrası için aynı şeyi söyleyemem. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and cookies

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,975
Puanı
710
Güncelleme gelmiyor ürünlere.Servisi de güzel değil ama 1.5-2 sene götürür gibi
O eskidendi bence ya şu an bütün telefonlar Android 11 güncellemesi alıyor O yüzden sıkıntı yok :A
------

Apple telefonum bozulunca tarifeye ek General Mobile aldım, fiyatı uygundu. Çok memnunum, ön yargılarımı kırdı.
Umarım senelerce kullanacağın birşey olur :bhr:
------

Redmi beklentimin çok altında kalmış, bana nedense Note 9 serisi 10'dan daha iyi geliyor. :A Özellikle garip olacak ama 9 serisinin mavisinden çok hoşlanıyorum hatta kullanıyorum. :A
Alt firma üst firmayı geçerse ne olur adlı çalışma olmuş :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O eskidendi bence ya şu an bütün telefonlar Android 11 güncellemesi alıyor O yüzden sıkıntı yok :A
------

Umarım senelerce kullanacağın birşey olur :bhr:
------

Alt firma üst firmayı geçerse ne olur adlı çalışma olmuş :A
General mobile güncelleme vermiyor pek :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan