Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Süper lig 23 takım olursa
A grubu
başakşehir
trabzonspor
ümraniyespor
beşiktaş
Altay

B Grubu
hatayspor
istanbulspor
adanademirspor
giresunspor
kayserispor

C GRUBU
Karagümrük
Alanyaspor
Gaziantep eyüpspor
Fenerbahçe sivas maçının kazanıyla galatasarayla eşleşip o maçıda alan bu grupta yer alacak

D GRUBU
KASIMPAşa
rizespor
yeni malatya
kayseri
göztepe
@12.Adam @HeisenBerg @bazinga @dosimosi @Angelica
gruplara kalamıyan iki takım küme düşecek

• Beğendim
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
TRT Spor'un dönüşümlü TFF yayını keyfi için ekran karşısına kuruldum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Şimdilik yapılan transferler ve konuşulan isimlere bakarsak en hazır takım biziz. Uğurcan kalırsa en net aday olarak sezona gireriz. Sonra BJK geliyor ancak onlarda hem defans hem de yerli rotasyonu sıkıntı. GS pahalı ve yaşlı bir kadro kuracak gibi duruyor. Onları dış faktörler zorlayabilir.

FB hâlâ eksik bölgelerini kapatmadı ve yakın zamanda kapatacak gibi de durmuyor. Kendi kendilerine arada gaza gelip duruyorlar. Koç faktörüyle birlikte bu sezonda umudum onlardan az. Hatta ilk beşe sondan girerlerse de şaşırmam.

Bakalım transfer döneminin sonuna kadar neler değişecek?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@
Şimdilik yapılan transferler ve konuşulan isimlere bakarsak en hazır takım biziz. Uğurcan kalırsa en net aday olarak sezona gireriz. Sonra BJK geliyor ancak onlarda hem defans hem de yerli rotasyonu sıkıntı. GS pahalı ve yaşlı bir kadro kuracak gibi duruyor. Onları dış faktörler zorlayabilir.

FB hâlâ eksik bölgelerini kapatmadı ve yakın zamanda kapatacak gibi de durmuyor. Kendi kendilerine arada gaza gelip duruyorlar. Koç faktörüyle birlikte bu sezonda umudum onlardan az. Hatta ilk beşe sondan girerlerse de şaşırmam.

Bakalım transfer döneminin sonuna kadar neler değişecek?
shamrock Rovers iyiymiş adamların hiç bir Türk takımı yenemez 93 dakika önde baskı yapmak ben lisedeyken yaptım bu taktiği karşı sınıf top tutamadı 5-0 dan 5-5 yaptım
İrlandanın Havası soğuk
Stephen Bradley açıklaması 6 yıldır Avrupa’da ön eleme oynuyoruz artık gruplara kalma zamanı Şampiyonlar liginde @mesmeso @bazinga

• Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bu kadroyla Mayıs ayında şampiyon oluruz. Mertens (Bats) & Chalobah transferleriyle seçim sonrası kupayı kaldırırız.