Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fenerbahçe'de iyi performans sergileyip Al Nasr'ın yolunu tutan, sonrasında da Başakşehir'e transfer olan Brezilyalı futbolcu Giuliano, yeni sezonla Başakşehir ile karşılıklı yollarını ayırıp Brezilya kulübü Corinthians ile anlaştı. 16 Temmuz'da gerçekleşti transfer gerçi, neredeyse bir ay oldu. Brezilyalı bazı futbolcular 30'undan sonra düşüşe geçiyor, Giuliano da onlardan birisi oldu. Muhtemelen Brezilya'da daha rahat oynar.

1628952967389.png

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Antep tam bu sıralar oynanacak takım. Neredeyse hiç lig tecrübesi olmayan yeniler ya da yerli kuralı avantajı olanlar sahada. Sahadaki yerliler komedi.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kadro sıkıntılı onlarda. Gerçi transferin bitmesine daha var. Son düzlükte epey adam alırlar. Almalılar yoksa bu kadar ligde zor kalır.
En önemli oyuncuları sakat şu anda, Alexandro Maxim. Skora en çok katkı sağlayan oyuncusu takımın ve olmaması skor anlamında etkiliyor takımı. Kevin Mirallas, Bilal Başakçıoğlu gibi isimlerle yollar ayrılmış. Evet, transfer şart. Maxim tarzı skora etki edecek oyuncu da şart takıma. Erol Bulut'un işi de zor olacak. Sonuç olarak Alanyaspor hazır takımdı, yükseltti. Şimdi işi zor, takımın imkanları kısıtlı. Gerçi Marius Șumudică o kısıtlı imkanlarla iyi iş yapıyordu ama sorun şu ki, konuşmasını bilmiyordu, onu bitiren de bu oldu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Aşılamanın düşük olduğu Trabzon da maçlara çift doz vurulanların girildiği açıklanınca aşılama hızlanmış. Stadın yanına bir çadır kursunlar iki maçtan sonra ülkede aşı oranı en yüksek şehir oluruz.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Lig gerçek anlamıyla bence ikinci milli aradan sonra 8. hafta gibi başlar. Şu an maçlara çıkan kadrolar 4 büyük takım hariç %50 değişecek gibi duruyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Ersun senden ve iğrenç futbolundan nefret ediyorum. O kadar transfer yaptın hâlâ bir oyun şeklin yok.

Ünal hocam ve Göztepe'ye yazık oldu. Arka tarafın kötülüğüne rağmen çok güzel baskı kurdular. Son dakikada buz gibi penaltıları verilmedi. Göztepe iki tane net bek alırsa bu sezon baya iş yapar.

• Olmamış
Reactions: HeisenBerg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kayserispor'dan sonra da Rizespor'un başına geçer umarım. Temizlesin ligi.
Kasımpaşa da gidebilir. Çocuk oyuncağı gibi teknik direktör değiştiriyor takım. Nasıl bu zamana kadar ayakta kaldı, çözemedim. Çok fazla transfer yapmamıştı Giresunspor ama şimdi baktım transfer yapmış, kalabilir belki. En son Trabzonspor'dan Flavio ile Diabate'yi almışlar. Türkiye'deki futbolu düşüren bütün takımlar küme düşsün.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD