Türkiye 3 - 3 Letonya | 2022 Dünya Kupası Elemeleri - 3.Maç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
yalniz yorumlar cok komik :A isvecce yorum aradim bulamadim vazgectim :A
İsveçliler futbolu, Türkler savaşı bekliyor tarzı genelde o tarz yorumlar olmuş :A Ama tam savaş ambiyansı, @DarkLegenD bile o ortamda gaza gelip kılıç kuşanmak isterdi düşün. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Şenol hocanın kazanan kadroyu bozmayıp kemik kadro ile çıktığı için teşekkür ederim. Hollanda ve Norveç maçından daha zorlu geçecek bu maç.

Oyunun çoğunluğu rakip alanda oynanacağı bir oyunda Caner Erkin ile birlikte rakibi kenar ortalarıyla açmaya çalışacak. Kapanan rakibi kenar ortaları ile açmaya çalışmak doğru düşünce ama her topu kaldıran Caner gibi oyuncularla takım oyunu oynayamazsın. Sıkıntılı bir maç bizi bekliyor.

Duran toplar ve uzaktan şutlar bizim en büyük silahımız olacak.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İsveçliler futbolu, Türkler savaşı bekliyor tarzı genelde o tarz yorumlar olmuş :A Ama tam savaş ambiyansı, @DarkLegenD bile o ortamda gaza gelip kılıç kuşanmak isterdi düşün. :A
Adam Tayfa varsa kılımı bile kıpırdatmam. Ozan Kabak, Söyüncü, Hakan gibi isimler olmalı. 🥰

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Kenan Karaman bizim Podolski'miz, Vargas'ımız. Kulüp performansından bağımsız Şenol hoca olduğu sürece milli takımda olmalı. Başka hoca bu kadar verimli kullanabilir mi? Zor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kenan Karaman bizim Podolski'miz, Vargas'ımız. Kulüp performansından bağımsız Şenol hoca olduğu sürece milli takımda olmalı. Başka hoca bu kadar verimli kullanabilir mi? Zor.
Fener alıyor işte bu performansına aldanıp. :D Bol bol küfür yer seneye bizde maalesef.
------

Yusuf'tan 2. kere antrenman maçı şutu geldi.
Şu üç maçlık süreçte tek beklentileri veremeyen oyuncu o. Neyse ki Cengiz var o oynar muhtemelen EURO'da.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
yalniz onu ben demeliydim :A
Kırk yılda bir milli takım duygularıyla çoşkuyla maçı takip ediyoruz vatan millet edasıyla ona da limon ekle hemen iyi tamam. :A :T:

MS1 gelsin de handikaplı olursa tadından yenmez, her şey milli takım için. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kırk yılda bir milli takım duygularıyla çoşkuyla maçı takip ediyoruz vatan millet edasıyla ona da limon ekle hemen iyi tamam. :A :T:

MS1 gelsin de handikaplı olursa tadından yenmez, her şey milli takım için. :A
gelecek gibi gol. hisettiriyor :A
------

bu arada mac TRT Sporda da varmis @Tolstoyevski :A dogru tahmin ettim :A @12.Adam

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Ahhh Abdüş ahh çok bahtsızsın. Şu takımda set oyununda öyle bir fark yaratırdın ki yazın seni 25’ten aşağı okutmazdık.

Fener alıyor işte bu performansına aldanıp. :D Bol bol küfür yer seneye bizde maalesef.
------

Şu üç maçlık süreçte tek beklentileri veremeyen oyuncu o. Neyse ki Cengiz var o oynar muhtemelen EURO'da.
Şenol Güneş, Fatih Terim ve Ünal Karaman’ın çalıştırdığı bir takımdan futbolcu alırken 5 kez düşünülmeli. Kenan çok iyi, özel bir oyuncu değil Şenol Güneş muhteşem kullanıyor.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
yigenime söylemeyi unutmustum, megerse o acikmis. bizde simdi TRT1 e gectik :A
Kenan az farkla kaçırdı golü ahh ahh :A

Kanal değişimi bir şeyi değiştirmez siz oraya biz buraya oldu sonuçta değişen bir şey yok TRT Spor daha ferah geliyor bana da. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi