Türk Televizyonlarının En İyi Kavuşma Sahnesi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim için en iyi kavuşma sahnesi Afet öğretmenimle Kerem'in arabasına kavuştuğu sahnedir. :)

Kerem!!!! Güvercin orda!!!

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İlker ağlayamıyor abi adamdan gözyaşı akmıyor. Ben nedense İlkeri beğenmedim ama Burçin çok iyi oynadı gerçekten.Zaten çok az iyi kadın oyuncu var genç olarak. İçlerinde en iyilerinden :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sahnenin kalitesini fark edememen üzücü ama beğenmediysen de Arka Sokaklar ile kıyaslama lütfen, çünkü alakaları bile yok.
Burada 2*2=5 demiyorum. Sonuçta öznel duygudan bahsediyoruz. Senin için bu sahne olabilir ama benim için bu değildir. Ve benim bahsettiğim sahne bana göre daha güzel.

İnsanları artık yargılamaktan vazgeçmelisin. En azından bu tür konularda. Ayrıca bu dizi iyi bu dizi kötü gibi basit cümleleri kurma çünkü kriter sen değilsin. Sadece fikrimi söyledim senden saygıda beklemiyorum ama en azından mesajlarıma müdahil olma.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Benim için en iyi kavuşma sahnesi Afet öğretmenimle Kerem'in arabasına kavuştuğu sahnedir. :)

Duygu desen var, komedi desen var , oyunculuk desen var. ucu bir arada :)
Arabama beyaz simsek diyorum bende. acaba guvercinmi desem. hosuma gitti guvercin demek

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hayat öğretmeninde civciv isimli arabası çalındı bakalım onunda buluşma sahnesi naısl olucak güvercinin bile takLİTİ YAPILMIŞ :A :A :A