Suskunlar ne zaman başlıyor?

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Daha fazla erkeklerin ilgisini cekecek bir Dizi ama tabiki vadi ile yarisamaz 3-4 reytinge gecemeyecektir

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

aynı karakteri taşıdığını kim uyduruyo ya :D vadiyle uzaktan yakından alakası yok biri uydurdu herkes aynı şeyi söylüyo ne olcak yani vadi izleyen biri vadiyi bırakıpta suskunları izlemez rahat ol :D
aynı karakterde değil daha çok erkeklerin izleyeceği bir dizi.. zaten başrollerde 4 erkek var bilmem bu bişey çagrıştırdımı :))))

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
İddialı bir gün ama koyabileceği fazla bir alternatifi de yoktu, TİMS'in işlerini pek sevemiyorum ama Muhteşem Yüzyıl'dan sonra çıtayı ne kadar düşürdüğünü merak ettiğim için bir göz atacağım.

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Doğru bi gün seçimi ilk 15 e girer.Zaten Show'un perşembeye koyacak başka alternatifi yoktu.İyi bir seçim.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Show TV böyle ne olacagi Belli olmayan dizilerle ugrasana Kadar KVP yi Transfer edip persembe günü zirveyi kapsin.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
aslinda vadi nereye giderse gitsin fark etmez cünkü kemik izleyicisi sayesinde yayinda kalacak reytingi alir ama Fox a gecerse avrupada olanlar internetten izlemek zorunda kalir

vadinin transferinde sorun reyting değilki para.... yüksek fiyatı kim verirse oraya cullop :))))) eee ülke meselelerini anlatmak kolay değil :))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadinin transferinde sorun reyting değilki para.... yüksek fiyatı kim verirse oraya cullop :))))) eee ülke meselelerini anlatmak kolay değil :))))

parayı veren düdüğü çalar :D bak tnt ye transfer ücretini 1 bölümde çıkardı reklamlardan ben show tv nin yerinde olsam parayı verir alırdım

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

parayı veren düdüğü çalar :D bak tnt ye transfer ücretini 1 bölümde çıkardı reklamlardan ben show tv nin yerinde olsam parayı verir alırdım

Bence hiç bir kanal kurtlardan para kazanamiyor. yoksa kanallar salak mi altın yumurtlayan tavuğu kessın. tnt kanal pıyarı için transfer etti zaten..

not:bu arada alemto ya ne oldu yeni üyelik allıp allıp banlanıyormuş :)))) doğrumu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bence hiç bir kanal kurtlardan para kazanamiyor. yoksa kanallar salak mi altın yumurtlayan tavuğu kessın. tnt kanal pıyarı için transfer etti zaten..

not:bu arada alemto ya ne oldu yeni üyelik allıp allıp banlanıyormuş :)))) doğrumu
malesef alemto süresiz ban yedi.her kanal vadiden para kazanıyodur bence ama vadinin çok pahalı olduğu doğru.