Unutulmaz Suskunlar (2012)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Geçen bölümün sonunda Cebrail ölmüş, ben yaralandı falan sandım. Bu bölümde cenazesini gösterince olayı anladım, 2 dakikalık mıymış meşhur Cebrail? :F

Bu bölüme de gariban bir Garip damga vurdu, garibimi kullanıyorlardı ki Ecevit reyiz oyunu bozdu ve onlara izin vermedi. :A

Ya bu İrfan'ın konuşmasına bayılıyorum, alışkanlık oldu onun gibi heceleyerek konuşuyorum resmen. :F Adam süper oyunculuk sergiliyor bu arada. :clapping:

Bilal de tam çete lideri oldu, silahlar falan. Bir havalı hareketler. :A

Ahu ve Ecevit sonda yüzleştiler, Ahu ''gelip beni niye öptün'' dedi, orada bitti. Bakalım ne olacak, büyük aşk geri mi başlıyor? :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Ortalık iyice karıştı, kan akacak yakında. :D

İrfan ve Sait, Bilal'lerin kim olduğunu öğrendi. Amaçlarını da tabi. İrfan ile Bilal'in karşılaşması güzeldi, etkileyici bir sahneydi. :( Adam nasıl konuştu öyle.

Gazenfer tam psikopat lan, hiç normal değilmiş bu. :D

Şerif ve Gurur'un karşılaşması da merakla bekleniyor. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Çok iyi bir bölümdü. :D

Vay be. Tam Gazanfer'den kurtulduk, her şey güzel diyorduk. Gazanfer psikopatı kurtuldu ellerinden. Sonunda da Ahu'nun yanına gitti, zarar vermese bare. :(

İlk dakikalardaki Gazanfer ile Bilal'in, Gazanfer'in annesinin yanındaki konuşmaları da güzeldi, iyi oyuna getirdik. :D

Sibel'in yaptıkları da güzeldi, sert erkek sevmesi her şeyi göze almasına sebep. Camı kırıp bağırması ve o sahnede İrfan'ın gelip ''aynaya nasıl düştün?'' demesi ve oradaki ''otur oturduğun yerde'' demesi çok güldürdü. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Çok iyi bölümdü, hele sonu süper bitti. :D

Bu bölümde Gazanfer, Ahu'yu kaçırdı. Bölüm tamamen onun üzerine kuruluydu. Gazanfer kaçtı, bizimkiler kovaladı. Sonra Ahu'ya o saçma soruyu sordu ''Hangisi yaşasın'', Ahu da 'Ecevit' dedi. Gazanfer bir de o kısmı ses kaydına çekmiş, Bilal'e dinletti. Garibim ne hale düşmüştür. :(

Sonda da Ecevit'i vuracağını sanmıyorum, o sırada İbrahim ateş edecek bence. :D

16. bölüme (sezon finaline) geçelim. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Dolu dolu bir sezon finali oldu. :D

Son sahne şok sahneydi, bu Cebrail ölmedi mi lan? :eek: Ne diye çıkıp geldi yine, ne güzel kurtulmuştuk. :ppp:

Sezon finalinde yine bir Ahmet Kaya dinledik. :Z :bhr:

Ecevit'in İrfan'ı hapishanede çocuklara dövdürdüğü sahne güzeldi, orada aklına eskilerin gelmesi ve onu söylemesi. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Yeni sezon ilk bölümü beklediğimden iyi başladı, bizimkiler yine birleşti. :Z

Nisan eksikti bir, ilk başta gözüme girdi. Çok güzel kız gerçekten, ama hain çıktı. O da Gazanfer'in ajanı çıktı başımıza. :T:

Ah garibim İbrahim. :( Geldi o garibimi buldu, en mutlu ve güzel gününde böyle bir şey yaşamak gerçekten çok kötü bir şey. Nasıl ağladı. :( Gülten'e de üzüldüm.

Sibel ve Bilal güzel bir çift olmuş, kalsınlar öyle. :A Ama belli, Bilal'in gözü hala Ahu'da. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
18. BÖLÜM

Dizi genel hikayeden ayrıldı, başka konudan ilerliyor resmen. :( Pek sevmedim o yönünü.

İbrahim adamı öldürdü, garibim adamı da katil yaptınız. Olayı Gazanfer içlerine yerleşmek için üstlendi, ayırırken falan dedi uydurdu.

Şu Nisan elimde kalacak, tamam güzel hatun ama aşırı sinir. Ahu'ya falan da atar falan yaptı, sinir oldum. :T:

O değilde bu İrfan'ın hali ne öyle, adam konuşamıyor. :F İlahi adalette zaman aşımı yoktur canısı. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
19. BÖLÜM

Güzeldi bölüm, beğendim yine. :)

Bizimkilerin İrfan'ların evini sattığı sahne güzeldi, Gazanfer yüzünden her şey berbat oldu. Aslında İbo yüzünden diyelim. Peşimize taktı onu, bela oldu. :(

İbo ve Gülten bu bölümde evlendi, düğüne İrfan da geldi. Gülten'in elini sıkıp, bakış attı ve gitti. Son sahnede de herkes yapan kişinin İrfan olduğunu öğrendi, asıl olay şimdi başlıyor bence. :D

Bir de Hasan'ın İrfan'a psikolağa git, konuş artık laflarının üzerine İrfan'ın terlikle saldırması güldürdü. Çocuk sanki yalan söylüyor. :A

20. bölümü de birazdan izlerim. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
20. BÖLÜM

Son sahnesi güzeldi ama Ecevit Ahu'ya inanmayacak gibime geldi.

Nisan'a aşırı kıl oluyorum, her bölüme yazıyorum ama durum tam olarak öyle. Ofiste Gazanfer ile konuşurken her şeyi Ahu duydu, o sırada Ecevit de geldi. Ecevit inanır umarım. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
21. BÖLÜM

Ecevit şaşırtıcı şekilde Ahu'ya inanmadı, Ahu'nun kıskandığını falan düşünüyor herhalde. O da haklı bir yönden. Yakında çıkacak inşallah her şey ortaya.

Ahu baya çabaladı ve Nisan'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için baya araştırdı. Kadının gerçek adı Nur'muş falan filan. Oradan da bir şey çıkmadı, ona da inandırdı. :( Bu kadının sonu nasıl olacak merak ediyorum. Son sahnede de Ecevit ve Nisan öpüştü, gel de sinir olma. :T:

Gazanfer bizimkileri birbirine düşürmeye çalışıyor, başarılı da oluyor gibi. Bilal'ime zarar vermek istiyorlar, gelmesin oyununa. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
22. BÖLÜM

Ya dizi ana hikayeden tamamen ayrıldı, farklı konudan gidiyor resmen. İlk sezonu özledim resmen. :( Bırakmak istesem de son bölümler zaten, o nedenle tamamlayacağım.

Bilal'ın bu saçma sapan hareketlerine anlam veremiyorum? Kuyudibi'nin artisti gibi hareketler, para toplama, nerede olay orada çıkıp milleti kurtarıyor. Tamam Gazanfer'in gazına geliyorsun da olay çocuk senaryosuna dönmüş durumda. Çocuk geliyor ''Bilal abi şunun dükkanını soyuyorlar'' bu da saniyesinde olay yerinde bitiyor. Tamam Gazanfer yaptırıyor da beni hiç bağlamadı, soğuttu bu olay. :(

Ahu da kafayı yedi iyice, geçip Bilal'e ''Ecevit'i seviyorum'' diyor. Garibim yıkıldı, ne diyeceğini bilemedi. Söylenir mi o adama?

Nisan ve Sait olayı şu an dizinin tek rengi, gerisi fiyasko kısmı. Millet ikinci sezon hiç güzel değil diyordu da inanmamıştım.

Bu arada dizi bitmeden İrfan konuşsun, sesini duymazsam içimde kalır. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Bu bölüme eski bir sır damga vurdu, onu da Sait ortaya çıkardı. Ecevit küçükken verdiği ifadeyle Zeki, Sarı ve İbo'yu da içeri attırmış. Sait yüzünden bu gerçek ortaya çıktı. :( Ecevit ondan intikamı aldı, onu bitirdi.

Geçip bu sırrı Nisan'a anlattı, ne diye anlatıyorsun? :T: O da gitti Gazanfer'e, Gazanfer'de Bilal'e anlattı. Bu olayın niye bu kadar abartıldığına şaşırıyorum ama. Tüm suçu birlikte işlediler, niye Ecevit tek başına girsin hapse? Bilal'den net tavır beklerdim.

Ahu'nun Bilale'e ufakta olsa şans veririm lafı komik geldi, Bilal'e ben Ecevit'i seviyorum diyor o da hala şans ver diyor. :F

Sonda yine Ahmet Kaya türküsü çaldı, her bölüme verselerdi ya ne güzel olurdu. :Z ''Beni vur, beni onlara verme. Külüm al uzak yollara savur. Dağılsın dağlara, dağılsın. Bu sevdamsın ama sen ağlama dur.''' :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
24. BÖLÜM

Bu bölüm iyiydi, yani bu sezona göre söylüyorum. Yoksa sezonu at çöpe. :T:

Bilal'in saçmalıklarıyla geçti resmen bölüm. İlk başta saçma sapan meyhanedekilere bağırdı, çağırdı falan sonra bir güzel dayak yedi, iyi oldu. Bilal'i çok severdim ama bu sezon üzerine kurulan senaryo ondan soğutuyor insanı.

Sanki tüm suçu Ecevit yapmış gibi her şeyi onun üzerine yüklüyorlar, yok ya? Baklavayı isteyen Bilal değil miydi? Ecevit onun için arabayı kaçırdı ve kaza yaptı. Şimdi çocuk gibi mızmızlanıyor, tam kıl oldum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
24. BÖLÜM

Bu bölüm iyiydi, yani bu sezona göre söylüyorum. Yoksa sezonu at çöpe. :T:

Bilal'in saçmalıklarıyla geçti resmen bölüm. İlk başta saçma sapan meyhanedekilere bağırdı, çağırdı falan sonra bir güzel dayak yedi, iyi oldu. Bilal'i çok severdim ama bu sezon üzerine kurulan senaryo ondan soğutuyor insanı.

Sanki tüm suçu Ecevit yapmış gibi her şeyi onun üzerine yüklüyorlar, yok ya? Baklavayı isteyen Bilal değil miydi? Ecevit onun için arabayı kaçırdı ve kaza yaptı. Şimdi çocuk gibi mızmızlanıyor, tam kıl oldum.

Helalin var baya hızlısın :A ben oturupta 1.30 saat boyunca hiç bir Türk dizisini izlemem :A açarım yabancı diziyi 3 bölüm izler keyfime bakarım :A :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

Sonları süperdi, şok oldum o sahnelerde. :eek: :(

Vay be Ferhat öldü. İtici birisiydi ama ölümüne üzüldüm, iyiydi en azından. İlk başta Bilal'in kurşunuyla öldüğünü düşünmüştüm, sonra binada Gazanfer'i görünce direk anladım onun öldürdüğünü. Sonradan gösterdiler zaten. Nisan da Gurur'u terk etti.

Ferhat öldükten sonra Ahu'nun olay yerine gelişi biraz yapmacık kaldı, ben orada çok iyi haykırışlar beklerdim. Orayı daha eşsiz kılabilirdi, beklediğim tepkiyi vermedi.

Sonunda Ecevit de olay yerine geldi ve Bilal ile kavgaya tutuştular. Sonunda o dükkandan çıkan Ecevit oldu, bakalım diğer bölümde ne olacak?​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
26. BÖLÜM

Finale son iki bölüm kaldı. Bu bölüm baya hareketliydi ve çok önemli gelişmeler oldu, şaşırtıcı da tabi.

İlk başta Bilal öldü sandım lan, orada küçük bir şok yaşadım. Sonra Ahu, İbo ve Ecevit'li sahnede Bilal göründü, ben hayal falan görüyorlar sandım. Neyse ki gerçekmiş, sevindim. :D

Bu bölümde Nisan'ın da ne olduğunu öğrendiler, Ahucuğum ortaya çıkardı onu da. :bhr:

Sonda da Ecevit, Gurur'u öldürdü. Sonunda kurtulduk, Ferhat'ın da intikamını aldık. :Z

Son iki bölümü de yarın izleyeceğim. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
27. BÖLÜM

Artık final zamanı, yarın da final izleyip bitiriyorum diziyi. :D

Öncelikle bölüme İrfan reyiz damga vurdu. Önceki yorumlarımda diyordum bu adam konuşmadan dizi biterse bozulurum diye. Neyse ki konuştu buna ''Totoş İrfan'' diye bağırdılar, bu da dellendi ve konuşmaya başladı. Baltayla şov yaptı bir de. :A

Ecevit ve Ahu birlikte İtalya'ya gidecekti, sonra Ahu vazgeçti. Daha sonra biraz oyunlara geldi gibi. Nisan-İrfan ve Sait planladı ve bizimkileri parçalamaya ve Ecevit'i öldürmeye çalıştılar. Neyse ki Ecevit son anda tekneye binmekten vazgeçti, şok oldular. :Z

Ecevit doğal olarak Gurur'u öldürmenin vicdanı içinde, adam rahat değil. Sonunda da gidip polise teslim oldu safoz. :T:

@mrt-06 kanka yorumlarımı bu başlık altından okuyabilirsin, her bölümü yorumladım. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
28. BÖLÜM (FİNAL)

Ve diziyi bitirdim. Sürekli övmüşlerdi ve merak ediyordum. Nasip bugüneymiş, neyse bitirdim işte. :D

Son sahne süperdi. Şaşırtıcı da oldu ama böyle hüzünlü sonları seviyorum, diziyi daha unutulmaz yapıyor bence. Ecevit maalesef öldü, başımıza bela olan İrfan tarafından. Kurtulduk diye sevinmiştik oysa. :(

Bilal ve Sibel sonunda birleşti, tabi çocuk birleştirdi onları. Bilal'den çok iyi bir baba olur, keşke sonda birkaç yıl sonrasını görebilseydik. Bilal'in tutumlarını görmek isterdim. :bhr:

Tüm ekibin emeklerine sağlık, güzel bir işti. İlk sezon güzeldi aslında, yani ana konusu oradan ilerliyordu. İkinci sezon iş ana hikayeden ayrıldı biraz, daha farklı ilerledi. Biraz soğudum hatta bırakmayı düşündüm ama son bölümler yine bağladı kendisine.

Dizide çalan 'Ahmet Kaya' şarkıları da ayrı bir damga vurdu. Diziyi eşsiz, güzel yapan kısımlardan birisi de oydu. Zaten Suskunlar deyince herkesin aklına ilk olarak Ahmet Kaya ve şarkıları gelir.

Final sahnesinde çalan şarkıyla veda edeyim bare. :bhr: :(

@DarkLeqenD @mrt-06 @-potterhead-

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
28. BÖLÜM (FİNAL)

Ve diziyi bitirdim. Sürekli övmüşlerdi ve merak ediyordum. Nasip bugüneymiş, neyse bitirdim işte. :D

Son sahne süperdi. Şaşırtıcı da oldu ama böyle hüzünlü sonları seviyorum, diziyi daha unutulmaz yapıyor bence. Ecevit maalesef öldü, başımıza bela olan İrfan tarafından. Kurtulduk diye sevinmiştik oysa. :(

Bilal ve Sibel sonunda birleşti, tabi çocuk birleştirdi onları. Bilal'den çok iyi bir baba olur, keşke sonda birkaç yıl sonrasını görebilseydik. Bilal'in tutumlarını görmek isterdim. :bhr:

Tüm ekibin emeklerine sağlık, güzel bir işti. İlk sezon güzeldi aslında, yani ana konusu oradan ilerliyordu. İkinci sezon iş ana hikayeden ayrıldı biraz, daha farklı ilerledi. Biraz soğudum hatta bırakmayı düşündüm ama son bölümler yine bağladı kendisine.

Dizide çalan 'Ahmet Kaya' şarkıları da ayrı bir damga vurdu. Diziyi eşsiz, güzel yapan kısımlardan birisi de oydu. Zaten Suskunlar deyince herkesin aklına ilk olarak Ahmet Kaya ve şarkıları gelir.

Final sahnesinde çalan şarkıyla veda edeyim bare. :bhr: :(

@DarkLeqenD @mrt-06 @-potterhead-
bırakmayı düşünmek ha disatmadım dua et :A