Unutulmaz Suskunlar (2012)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ff011aed-405c-4a17-82dc-f19e178b90d7.jpg
Yapımcılığını Tims Productions'un üstlendiği dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Aslı Enver, Berk Hakman ve Pelin Akil yer alıyor. 1 Mart 2012'de yayın hayatına başlayan dizi 21 Haziran 2012'de sezon finali yapmış, yeni sezonda düşük reytingler sebebiyle gün değişimi yaşayan dizi yeni gününde de istenileni bulamamış ve 2 Aralık 2012'de 28. bölümüyle final yapmıştır.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren dizi, özellikle müzikleriyle de çok konuşulmuştur. Dizi, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuştur.​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Gerçekten dizi çok iyi bir başlangıç yaptı, hele o çocukluk dönemleri o kadar etkili ve güzeldi ki. Sanki o an biz de içindeymişiz gibi.

Bizim tayfanın her karakteri oturmuş gibi duruyor, Zeki'nin hemen ölümü üzdü tabi. Ben dizinin onun hapse girmesiyle bizimkilerin intikam sürecinin başlayacağını düşünmüştüm. Ama Zeki öldü, intikam süreçleri öylece başlayacak anladığım kadarıyla.

Ahu-Ecevit ve Bilal arasında aşk üçgeni de diziye damga vuracak gibi duruyor. Ahu'nun Ecevit'e söylediği laf adamı şoke etti, keşke Bilal söyleseydi.

2. bölümü de gün içinde izleyeceğim. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Bu bölüm de güzeldi yine, ortalık yavaş yavaş karışıyor.

Berk Hakman'a bu rol yakışmış işte, yani tam tipine ve üzerine oturmuş. Bu dizide pek itici rolü tabi ama diziye büyük renk katacağı belli.

Şu şarkı da gerçekten çok hoş, çok beğendim. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

En güzel bölüm buydu bu üç bölüm arasından. :D

Küçük çocuğun Sait'in yaptıklarını ve hapiste olanları anlattığı sahnelerdeki bizimkilerin hali falan muhteşem etkileyiciydi. Tüylerim diken diken oldu o sahnede, bir de Ahmet Kaya çalınca. :(

Ahu'nun Sait'in odasına girmesi ve orada yaşananlar da güzeldi, fenalaşmış numarası ve bayılma numarası güldürdü. Neyse ki işe yaradı da sandığın yerini öğrendi.

Şu Berk Hakman başımıza iyi iş açacak gibi duruyor, Gazanfer'di sanırsam takma adı.​

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2. BÖLÜM

Bu bölüm de güzeldi yine, ortalık yavaş yavaş karışıyor.

Berk Hakman'a bu rol yakışmış işte, yani tam tipine ve üzerine oturmuş. Bu dizide pek itici rolü tabi ama diziye büyük renk katacağı belli.

Şu şarkı da gerçekten çok hoş, çok beğendim. :D
Berk Hakman beye şimdi ki Hayatımın Aşkı gibi diziler gitmiyor bu adama illa çatışmalı entrikalı işler lazım :D örnek Kaçak. adama resmen aşık olmuştum adam kötüydü ama güldürüyordu :D
Şarkı da aynen çok güzel :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Berk Hakman beye şimdi ki Hayatımın Aşkı gibi diziler gitmiyor bu adama illa çatışmalı entrikalı işler lazım :D örnek Kaçak. adama resmen aşık olmuştum adam kötüydü ama güldürüyordu :D
Şarkı da aynen çok güzel :D
Ben de aynı şeyi yazdım üstte, bu dizideki rolü cuk diye oturmuş mesela. :D

4. bölüme geçtim bu arada, dizinin süresi ne güzel bir buçuk saat. Hemencecik bitiyor. :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de aynı şeyi yazdım üstte, bu dizideki rolü cuk diye oturmuş mesela. :D

4. bölüme geçtim bu arada, dizinin süresi ne güzel bir buçuk saat. Hemencecik bitiyor. :bhr:
Keşke bitmeseydi ya o fon müzikleri Ahmet kaya Fragmanlar falan hiç haketmedi bitmeyi :( Vadi ile aynı güne koymanın ne mantığı vardı ki ? :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Güzel bir bölümdü yine, dün izlemiştim de yorumu yapamadım malum.

Bu bölümde baya bir güldüm. Bizimkiler, Ecevit'in evine geçti. Ecevit'in sevgilisi ve yakın arkadaşı da gelince komik bir ortam oluştu, eskiler ve yeniler, bilinmeyenler falan çok güldürdü.

Bizimkiler, Sait'ten kasetleri aldı. Sonra kaseti izlerken yine Ahmet Kaya çaldı, o sahne de süperdi, duyguluydu. :(

Ecevit'in babası geldi, bir de bu adam eksikti. Başımıza baya iş açacak gibi duruyor.​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

''Kime güveneceğini iyi düşün''

Sait'i hapse sokacaktık, iyi bir plan yapmıştık. Hüseyin safozu her şeyi mahvetti, İrfan onu tehdit edince geri adım attı ve mahkemede yanlış ifade kullandı. Sait de beraat etti. :(

Gurur'un fazla bilmişlik yapıp Ecevit'i göz altına alması ve sonradan Ecevit'in bunu mosss etmesi. Çok güldüm orada, öyle özür diletirler Gurur efendiii :D

Dizinin sonunda da Bilal, Hüseyin'e ilaç içirdi, bakalım ne olacak?​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Bu bölüm ortalık karıştı, çatışma falan çıktı. :D

Diziye damga vuran ilk sahnelerden birisi Ahu ile Birsen'in tartışmasıydı. Ahu reyiz atarını yaptı, Birsen foss oldu. :Z Bu ikilinin olayları da diziye damga vuracak gibi duruyor.

İrfan iyice aştı kendini, başımıza bela oldu resmen. Ecevit'in kafasına vurup, bayılttı. Sonra inandı falan derken bunu oyuna getirdik. :A

Bilal de Ecevit'in babasının laflarıyla atara geldi ve Ecevit'e yalan söyledi, bu durum ileride başını yakacak. Babası da zaten tehdit etti, adama bak bee. :D

Gurur yine bir şey bulamadı, şu garibimin yüzü ne zaman gülecek? :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Yav şu Bilal'in ''Yanına Koyim'' lafına bayılıyorum, mükemmel söylüyor. :Z Dizideki en sevdiğim karakter de açık ara Bilal. :D

Ahu-Birsen ve Ecevit üçlüsü ortalığı karıştıracak demiştim ki başladılar bile. Ahu ve Birsen birbirini kıskanıyor, Ahu ile Ecevit de istemeden yaklaşıyorlar. Bakalım ne olacak sonları. :D

Ahmet Kaya'nın ''Günaydın Anneceğim'' şarkısı da bölüme damga vuran sahnelerden birisi oldu. Ecevit'in Sarı'nın doğum günü için İrfan'dan bir şey yapma demesi ve dayak yemesi. :(

Sibel ile Bilal'ın sahneleri de güzeldi, Bilal sert erkeğimiz. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Vay be, dolu dolu bir bölümdü. :D

Bilal, Rasim'i halletmeye çalıştı ama halledemedi. Naim geldi ve kendi çıkarı için bizimkilerin planını mahvetti. Rasim denen adam (şok oldum o sahnede) kendi kafasına sıktı, ''Naim'in selamı var.''

Bir de şu İrfan'ın küçüklüğü ile büyümüş hali nasıl benziyor lan birbirine. :D Bir insanı bu kadar benzetemezler. :D

Dizinin son sahnesinde Ecevit bir hışımla geldi ve Bilal'e kızdı. Bilal her işi eline, yüzüne bulaştırıyor. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Güzeldi yine, iyi gidiyor dizi. :D

Ya bunların çocukları çok tatlı değil mi ya? :D Bayılıyorum o eski hallerindeki hatırlarını göstermelerine, bu bölüm ayakkabı çalma olayı işlenmişti. Ecevit en tatlısıymış küçükken. :bhr:

Naim diziye bir geldi, ortalığı karıştırdı mübarek. Neyse ki Naim'i polisler final sahnesine götürdü, baya kıl olmaya başladıydım. :D

Bir de İbrahim'in sesi ne güzelmiş yav. :bhr: Çok beğendim sesini, güzel bir şarkı patlattı bize. Diğer bölümlerde de söyler herhalde. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Al, Gazanfer'imiz eksikti bi. :D

Bu bölümde İbrahim vuruldu, sonra İrfan'ın adamları onu kaçırdı. Bilal ne diye garibimi peşinden sürüklüyor ki. :T: Baya kan kaybetti, ölmez ama. Yani inşallah. :D

Bizim polis Gurur da şu hapisteki acıyı falan hissetmeyen psikopatmış. Gazanfer de bu çıktı, bir de bunla uğraşacağız işimiz yoksa. Baya başımıza dert olacak, belli.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Cebrail eksikti bir de, o da geldi tam oldu. :D

Vay be Alican Yücesoy da mı bu dizide rol almış, hiç bilmiyordum. Meşhur Cebrail bu adam mıymış, ben daha güçlü bir isim olur diyordum.

İbrahim da uyandı, onu da kurtardık. Gülten ile de sevgili oldular, büyük aşk başlar orada söyleyeyim. :D

Dizinin en büyük şok sahnesi Ecevit'in Ahu'nun dudaklarına yapışması oldu. Bir anda öptü falan şok oldum, ikisi de şok oldu onun üzerine zaten. Garanti sevgili olurlar diyeyim.

Bilal reyiz çete lideri olcakmışmış. :A