MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben izledim ama onu. Hikmet'in olduğu sene ve pek aklıma gelmiyor. Kaosçu bir yanı vardı sanki :A

Artık bu sene yarışmacılar azaldı ve bitmeye az kaldı. Son 1 ay kala bakarım :A arada kısa kısa videolara bakıyorum :A Salı günü hariç TV izlemiyorum, oyüzden fırsat var ama daha sarmadı tam :A
Senin Hikmet'i de çağırır herhalde, çok başarılıydı diyordun sen :A

Sarmıyorsa zorlama boşver, bu sene ekip de eksik zaten toplu izleyince güzel oluyor :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Senin Hikmet'i de çağırır herhalde, çok başarılıydı diyordun sen :A

Sarmıyorsa zorlama boşver, bu sene ekip de eksik zaten toplu izleyince güzel oluyor :A
Bu sene nerdeyse herkes garip :A kaos bol :A

Hikmet efsaneydi ama sakatlığı engel olabilir. Arabalar kazanmıştı :bhr:

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sene nerdeyse herkes garip :A kaos bol :A

Hikmet efsaneydi ama sakatlığı engel olabilir. Arabalar kazanmıştı :bhr:
Kaossuz duramaz zaten Acun :A
images

İki yıl geçti ya, iyileşmiştir herhalde artık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
2011 - 2014 arası yarışmacılardan kadro oluşturulursa bir nevi izlerim. Tıpkı 2015 gibi. :A

2016 - 2021 arası sezonlar tek kelimeyle çöptü. Uzatmaları oynuyor Acun, tıpkı Yetenek Sizsiniz gibi Survivor'un sonu da yakın. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Türkiye-Yunanistan denediler izlenmedi, bunu deneyecekler bu da izlenmeyecek. Geçen sene program boşluktan uçtu ama artık 1 günde 10+ alan mutlaka 1 hatta 2 dizi bile oluyor, bunu kim izlesin. Bu arada Turabi 2 sene üst üste yarışıncs bunlsrın da olasılığı var da Sercan, Berkan ve Evrim kabul eder mi emin değilim. Neyse bol başarısızlıklar.
Geçen seneki reytinglerden sonra bu sene az geldi. :A Çareyi de bunda buldu, bir şekilde izlenir. All Star ilgi görüyor az çok, ama dediğin gibi gün içerisinde 10+ (salı, çarşamba, perşembe, cumartesi) reyting alan birden fazla iş oluyor. Zorlaşıyor işi..

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Geçen seneki reytinglerden sonra bu sene az geldi. :A Çareyi de bunda buldu, bir şekilde izlenir. All Star ilgi görüyor az çok, ama dediğin gibi gün içerisinde 10+ (salı, çarşamba, perşembe, cumartesi) reyting alan birden fazla iş oluyor. Zorlaşıyor işi..
Aslında bu denli bir çöküşü tahmin etmeleri lazımdı ki etmişlerdir bence. :A Aslında eski yarışmacıların fan kitlesini rahatlıkla çeker bir de bu sezon resmen rekor sayıda dizi bitiyor da onlar gelene kadar tutan tutacak zaten.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında bu denli bir çöküşü tahmin etmeleri lazımdı ki etmişlerdir bence. :A Aslında eski yarışmacıların fan kitlesini rahatlıkla çeker bir de bu sezon resmen rekor sayıda dizi bitiyor da onlar gelene kadar tutan tutacak zaten.
Survivor'ın öyle bir dezavantajı var, diziler kitlesini oturtuyor ve rekorlar kırıyor sonrası program geliyor ve bir etki yapmıyor doğru düzgün. :A Bunun da tek çözümü ara vermesi gibi, bir sezon ara verse özlenir ve daha çok ilgi görür gibi.

Pandemiden dolayı o kadar yüksek aldığını biliyor ama bu kadar düşük beklemiyordu bence. :A Hele 2-3 reytingler asla.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Survivor'ın öyle bir dezavantajı var, diziler kitlesini oturtuyor ve rekorlar kırıyor sonrası program geliyor ve bir etki yapmıyor doğru düzgün. :A Bunun da tek çözümü ara vermesi gibi, bir sezon ara verse özlenir ve daha çok ilgi görür gibi.

Pandemiden dolayı o kadar yüksek aldığını biliyor ama bu kadar düşük beklemiyordu bence. :A Hele 2-3 reytingler asla.
Bak çok doğru söylüyorsun. Mesela bu sene de ya çok erken bitireceklerdi ya da yazın tüm hazırlıkları bir şekilde yapıp Eylül'e yerleştireceklerdi. :A (son cümle 2022 için)

Hakkı bu bence. Bu kadar dizi varken (üstelik kaç yıldır bu kadar dizi izlenmiyordu) çoğu kişi reality show izlemez. Yine bir üst paragraftaki gibi kendini özletmesi gerekiyor. :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sezon fazla karşıma çıkmıyor böyle olsun ne yaparsa yapsın

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Survivor artık son senelerini yaşıyor. All Star ilk bölümlerde ilgi görsede sonra ciddi düşüş yaşar bence. Acun'un artık yeni formatlara yönelmesi lazım. MasterChef mesela çok iyi oranlar alıyor ve bütçesi çok düşük bir stüdyo programı. İnsanlar hep aynı formatlar sıkıldı, yenilik iyidir.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Elif'i yazmaya unutmuşsun konuya. :)

Olmasını istediğim diğer yarışmacılar: Nihat Altınkaya, Tolga Karel, Yılmaz Morgül, Avatar Atakan, Tuğba Özay, Birsen Bekgöz, Aycan Yanaç, Nisa Bölükbaşı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Emre Ozansoy Elif'i yazmaya unutmuşsun konuya. :)

Olmasını istediğim diğer yarışmacılar: Nihat Altınkaya, Tolga Karel, Yılmaz Morgül, Avatar Atakan, Tuğba Özay, Birsen Bekgöz, Aycan Yanaç, Nisa Bölükbaşı
Unutmuşum ekledim. :D

Yılmaz Morgül yada Tarık Mengüç olmalı bence de. :A Tuğba Özay'da olabilir onlarla beraber. Birsen, Aycan, Nisa'nın geleceğini zannetmem ama Sabriye de olsa fena olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Unutmuşum ekledim. :D

Yılmaz Morgül yada Tarık Mengüç olmalı bence de. :A Tuğba Özay'da olabilir onlarla beraber. Birsen, Aycan, Nisa'nın geleceğini zannetmem ama Sabriye de olsa fena olmaz. :A
Birden fazla defa katılmış olan yarışmacılar olmayacak demişti Acun o yüzden bazı isimleri yazmadım. Sabriye iki kere geldiği için maalesef olmayacak gibi.

• İlginç

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birden fazla defa katılmış olan yarışmacılar olmayacak demişti Acun o yüzden bazı isimleri yazmadım. Sabriye iki kere geldiği için maalesef olmayacak gibi.
Sabriye ne ara tekrar katıldı? Türkiye-Yunanistan'da 1 hafta mı ne gelmişti, öyle hatırlıyorum. (b)

• Güldürdün
Reactions: Hazem