TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,829
Puanı
710

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,721
Puanı
1,060
Yani? :A

Git Instagram ve Youtube yorumlarına bak. Ha Twitter’a da bakabilirsin, orada da en çok desteklenen yarışmacı zaten. :A Senin mültecin asla Queen kadar sevilmeyecek. :A
Sizin kuşağın yorumlarını ciddiye almayalı çok oldu İsot'cum. :A

Ben Berna'dan hiçbir zaman utanmadım, Aleyna gibi türlü türlü taklalar atıp utanılacak şeyler de yapmadı. Her zaman dilinin ucundakini söyledi, röportajlara sığınmadı. Şimdi dışarda Aleyna ile tekrar samimi olursa dahi şaşırmam o kadar saf bir kız. Aleyna'ya hiç benzemiyor çok şükür. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,611
Puanı
1,060
Aleyna küfür ve hakaretlere karşı kalitesini asla bozmayan, yapılan onca mobbing ve baskıya karşı mücadele eden ve üstelik üst üste düellolara çıkmasına rağmen mentalini hep en yüksekte tutmaya çalışan biri olarak aklımda kalacak. Bir sürü sporcunun olduğu All Star sezonuna şarkılarını tanıtmak için gelip, son 12’yi görmek herkesin başaracağı bir şey değil. Yapabileceğinin en iyisini yaptı bence…

Her şeye rağmen olağanüstü sevene ve destekçiye sahip oldu. SMS’li sezona gelirse şampiyonluğun en büyük adaylarından olacağı kesin. 👑

Neyse benim için Survivor 2024 biter. Yarışmayı inşallah Nefise ya da Ogeday’dan biri kazanır…
Keşke karakteri de biraz güzel olsaydı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,019
Puanı
1,061

Git Instagram ve Youtube yorumlarına bak. Ha Twitter’a da bakabilirsin, orada da en çok desteklenen yarışmacı zaten. :A Senin mültecin asla Queen kadar sevilmeyecek. :A

Ben Berna'dan hiçbir zaman utanmadım, Aleyna gibi türlü türlü taklalar atıp utanılacak şeyler de yapmadı. Her zaman dilinin ucundakini söyledi, röportajlara sığınmadı. Şimdi dışarda Aleyna ile tekrar samimi olursa dahi şaşırmam o kadar saf bir kız. Aleyna'ya hiç benzemiyor çok şükür. :A
Dreamy kulumuzun tek destekçisi demet ablam :A

Konseyi ben kurduysam nasıl olacak? 😂😅

• Güldürdün
Reactions: dreamy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,019
Puanı
1,061

Neden banlanayım ki. Seni tokat manyağı yaptığım için mi banlayacaklar. 😅😅

Keşke karakteri de biraz güzel olsaydı
Hayırlı olsun :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,829
Puanı
710
19.poyraz
Diskalifiye Sema
Sakat ı pertül mert turabi
Bumm Yasin
daha sayayım mı :A
Bu sayfa saygın bir haber kuruluşu, ne olduğu bilinmeyen sayfalardan bahsetmiyorum. :A

Yasin ve Poyraz paylaşılmamış. Sema diskalifiyeden, Turabi de sakatlıktan ve Survivor için önemli bir isim olduğu için paylaşılması son derece normal ve bu haberle karşılaştırmak yersiz. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,019
Puanı
1,061
Nagihan yine yarışmadan kaçmış. Paçozzz. Şampiyonluk hak etmiyor. @xemrexxx 😅
------

İşte ben o Laz Ziya'nın ta kendisiyim. Herşeyi ben belirlerim. 😂😎😅
Ben yıllardır forumun laz ziyasıyım kaptırmam nanik :A
------

Bu sayfa saygın bir haber kuruluşu, ne olduğu bilinmeyen sayfalardan bahsetmiyorum. :A

Yasin ve Poyraz paylaşılmamış. Sema diskalifiyeden, Turabi de sakatlıktan ve Survivor için önemli bir isim olduğu için paylaşılması son derece normal ve bu haberle karşılaştırmak yersiz. :A
Gören de bbc paylaştı sanacak saygınmış :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy