TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559
Ben de Sercan’ı seviyordum, Aleyna’nın atış seçebilmesi için onun finale kalması gerekiyordu ve elindeki fırsatı iyi değerlendirdi kraliçe. :A

Damla’nın yeni kurulan takımlara bağlı olarak ismi çıkabilir. Ya da istatistik sonuncusu olarak da potaya girebilir. :A Aleyna Damla’dan önce elenmemeli…

Aleyna’nın kalması herkesi huzursuz etti bu arada kimse beklemiyordu. Kimsenin yenemediği düello canavarı Sercan’ı 5-1 yendi. Aleyna’nın potada olması da reytinglere yansımış. Boşuna başrol demiyoruz. :A @xemrexxx @phoebebuffay

------

Hayattaki tüm şansımızı şu iki günde kullandık gibi geliyor. :A

Herkes Aleyna elendi, Hırvatistan birinci olur demesine rağmen çifte zafer yaşadık…
Queen yarışmanın başrolü olduğu için hem seveni hem hater'ı çok. Acun Medya düşen reytingleri yükseltmek için bilerek her yerde Aleyna eleniyor diye operasyon yaptırdı muhtemelen. Ben çıkan haberlerden sonra Aleyna'yı son kez izleyeceğiz diye haftalar sonra ilk kez tüm bölümü izledim. :A

Duyduğuma göre @kerem de elenişini izleyip kutlama yapmak için izlemiş dün ama tüm haterların sevincini kursağında bıraktı queen. :A Daha elenmiyoruz, elenmeyeceğiz. :A

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Queen yarışmanın başrolü olduğu için hem seveni hem hater'ı çok. Acun Medya düşen reytingleri yükseltmek için bilerek her yerde Aleyna eleniyor diye operasyon yaptırdı muhtemelen. Ben çıkan haberlerden sonra Aleyna'yı son kez izleyeceğiz diye haftalar sonra ilk kez tüm bölümü izledim. :A

Duyduğuma göre @kerem de elenişini izleyip kutlama yapmak için izlemiş dün ama tüm haterların sevincini kursağında bıraktı queen. :A Daha elenmiyoruz, elenmeyeceğiz. :A
Survivor tarihinde haterı ve seveninin bu kadar çok olduğu bir isim daha vardı o da Nisa. Sezon SMS’li olsa Nisa gibi şampiyon bile olabilirdi. :A Bu arada bilgi alan kişilerin de artık Acun Medya çalışanı olduğunu düşünmeye başladım ben. :A

@kerem in Aleyna’nın eleneceği üzerine döşediği paragraflar taslak olarak kaldı. :A Çok mutluyum. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Survivor tarihinde haterı ve seveninin bu kadar çok olduğu bir isim daha vardı o da Nisa. Sezon SMS’li olsa Nisa gibi şampiyon bile olabilirdi. :A Bu arada bilgi alan kişilerin de artık Acun Medya çalışanı olduğunu düşünmeye başladım ben. :A

@kerem in Aleyna’nın eleneceği üzerine döşediği paragraflar taslak olarak kaldı. :A Çok mutluyum. :A
Quenn ağlıyor. Aleyna'yı sevmesemde razıyız. Nagihan'ın daha da batması ümidiyle. 😂😂

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060

Siz hala bu ucube yarışmayı mı izliyor musunuz? :A

Çok da sevinmeyin kursağınızda kalır. Şimdi elenmemişse bile 1-2 haftaya kesin olarak elenecek kaplumbağanız. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559

Nisa gibi cringe bir personayı Aleyna gibi asil bir karakterle kıyaslamayalım. :A

Siz hala bu ucube yarışmayı mı izliyor musunuz? :A

Çok da sevinmeyin kursağınızda kalır. Şimdi elenmemişse bile 1-2 haftaya kesin olarak elenecek kaplumbağanız. :A
4 hafta sonra yarışma bitiyor zaten. :F Hızlı elemelere geçildi, queen tek tek erkekleri elemeye başladı. Şampiyon olacağız. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye