TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,901
Puanı
1,061
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
atış hakkı olmazsa ilk düelloda paket zaten damla :X

Geçerse çok iyi olur düellolar için…
Son düelloda bariz bi kayırma vardı. Damla balonu çoktan söndü. Onun istatistik güçsüzlerle, Aleyna ise güçlülerle oynadı çoğunlukta, yani bu durumda Aleyna daha iyi.
Bir ara Aleyna’ya gıcık kapmıştım ama birleşme civarı yeniden ısındım :A Nagim ilede iyi anlaşıyor :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,901
Puanı
1,061
dede hem ogesu hem havuç taratordan sayısını aldı bugün helal :X

------

Son düelloda bariz bi kayırma vardı. Damla balonu çoktan söndü. Onun statiği güçsüzlerle, Aleyna ise güçlülerle oynadı çoğunlukta, yani bu durumda Aleyna daha iyi.
Bir ara Aleyna’ya gıcık kapmıştım ama birleşme civarı yeniden ısındım :A Nagim ilede iyi anlaşıyor :A
ayol Aleyna baktı ki çer çöp arkadaşları bir bir elendi yunus emreden hayır yok özgür de sessiz ilerliyor napsın nefise ve nagi ile barış yaptı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,761
Puanı
710
Son düelloda bariz bi kayırma vardı. Damla balonu çoktan söndü. Onun statiği güçsüzlerle, Aleyna ise güçlülerle oynadı çoğunlukta, yani bu durumda Aleyna daha iyi.
Aleyna Seda ile 29 oyun oynamış. :F

Damla başlarda istatistiği %70 falandı, sonradan kırmızıda güçlüler kalınca çakıldı. :A Şu anki hedefimiz Damla’yı elemek. Ondan sonra elense de kazanmış olur gözümde. :A İki hafta sonra kadın erkek karıştırılırsa bir iki erkek de eleyebilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
2 oyun daha alınca Nagim, Seda’yı da geçip herkese üstünlük sağlamış olacak :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Aleyna Seda ile 29 oyun oynamış. :F

Damla başlarda istatistiği %70 falandı, sonradan kırmızıda güçlüler kalınca çakıldı. :A Şu anki hedefimiz Damla’yı elemek. Ondan sonra elense de kazanmış olur gözümde. :A İki hafta sonra kadın erkek karıştırılırsa bir iki erkek de eleyebilir. :A
Yanlış bakmışsın :A toplamda 39 oyun oynamışlar, Seda 29 kazanmış :A
------

Aynı şeyi yazdık ssjjsjjss

• Güldürdün
Reactions: dreamy