TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Sen şimdi naneyi yemedin mi :F
bana bişi olmaz :F
------

Survivor'ın seyir zevki en yüksek oyununu en sıkıcı hale getirdiler. Teke tek yarışmalar olsaydı kesinlikle skor başa baş geçecekti ve heyecanlı olacaktı ama ikili yaparak mahvettiler.
kırmızıda4 kadın kaldı yani ço kzevki kalmadı :X
------

Asıl sen karıştırıyorsun be :A
tenks teyzoş :X

Aleyna'yı sevmememe rağmen bugün sonuna kadar haklı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kadın potasında oynamayan erkekler yarışmanın kaderiyle oynamış oluyorlar. Umarım bu performansa rağmen Aleyna'yı değil de yarıştan kaçıp oyun boyunca asık suratıyla bençten oturan Merve'yi yazarlar diyeceğim ama kırmızı takımda adaletli bi eleme sistemi olmuş olsa Sercan Bozok gibi tipler 8. Haftada hala orda olmazlardı 😄😄

@12.Adam @Hobbit görüyorsunuz demi kendini nasıl biliyor :A

Sen onu iki tokat ile Allah'ına kavuşturursun. Ben inanıyorum sana yapabilirsin. :)

@xemrexxx çarpığı , 40 köyü birbirine katar hiçbirşey yokmuş gibi oturur izler. :A Okkanın altına sen gidersin.
Tiktaklar bana karşı birleşmiş 😱
------

Aleyna'yı sevmememe rağmen bugün sonuna kadar haklı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kadın potasında oynamayan erkekler yarışmanın kaderiyle oynamış oluyorlar. Umarım bu performansa rağmen Aleyna'yı değil de yarıştan kaçıp oyun boyunca asık suratıyla bençten oturan Merve'yi yazarlar diyeceğim ama kırmızı takımda adaletli bi eleme sistemi olmuş olsa Sercan Bozok gibi tipler 8. Haftada hala orda olmazlardı 😄😄
Zaten basket atışı olmasa ersin Bozok u elemişti :X

Aleyna konseyde olmayan Nagihan'a laf atacağına oy atarken söylediklerini Merve'ye de söyleseydin ya. Yine mi yemedi ya 🤭🤭 Tam davana hak vermek üzereyken yine olmadı.

Aleyna konseyde olmayan Nagihan'a laf atacağına oy atarken söylediklerini Merve'ye de söyleseydin ya. Yine mi yemedi ya 🤭🤭 Tam davana hak vermek üzereyken yine olmadı.
Artık Ayşe gelmeli ve Aleyna maviye geçmeli biraz mavi kaosu istiyorum :X

Zaten sema olmadığı için Merve ve Nagihan 2 haftaya birbirine girer :X
------

Çarpığı tanıyorum. :A @xemrexxx
Sercan = sen ya da @MasacRE ya da @Sherlock ya da @Maskeli Fedai :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Eeee bölüm bitti bu zehirli sarmaşık Pınar'a ne bir ceza nede bir uyarı var. Deli misiniz arkadaş siz kadın tek başına mı delirdi. Haksızlıklar, adil olmamalar devam ediyor.

Eeee bölüm bitti bu zehirli sarmaşık Pınar'a ne bir ceza nede bir uyarı var. Deli misiniz arkadaş siz kadın tek başına mı delirdi. Haksızlıklar, adil olmamalar devam ediyor.
Aaaaaa dün akşam nagihan diskalifiye olmadı niye sema oluyor derken hiçkimse niye kışkırtıcı başı Aleyna ceza almadı demedi 😱 çifte standartın dibi 😱

• Beğendim
Reactions: soo

Forum İstatistikleri

Konular
170,772
Kullanıcılar
8,427
Son Üye
Dizi Takip