TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

ne mana 😱 herkes biliyor nagihan, yasin, yunus emre, seda vb. koaly sinirlenir her zaman buna göre üzerlerine gidilenler oldu acun eğer geçmişi bilinen insanları bu şekilde diskalifiye etse tepki alacağını biliyor o yüzden etmedi
------

Tolga mendi @serhatt la @Emre Ozansoy a kaldı 6 ay :F @Angelica @12.Adam

İstediğim an elimde. Bu ecünnü elimde olmamasına bir etken değil. :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
İslemediğin o kadar belli ki. Serenay her sene aynı algıyı yarattı. Biri Serenaya bir laf söylese hemen söz mü dedirtiyor. Doğukana da aynısını yapmıştı. Merve orda Gökhan ve Ahmeti de yazsa adam satmış oluyordu, burası yarışma arkadaşlar hala anlamadınız. İstediğimi yazarım. Ben o yarışmada olsam en güçlüleri yazarım aç kalmak uğruna da olsa. Sonuçta bir yarışma ve herkesin bir stratejisi var. Eğer performansa göre yazılsaydı direkt listenin en alttakinin isim yazmadan aday olması gerekirdi. Ben yarışmaya gitmişim yani orası arkadaşlık yeri değil önce bunu bir anlamaları gerekiyor.

Turabinin yaveri falan olmadı. Düşmanı değil sonuçta. Kız Turabi ile zıtlaşsa finalden kalmış yarası var diyorlar, iyi olsa yaveri diyorlar. Ben anlamadım ne yapsın.
O dönem adada kalan iki kız yarışmacı olarak Merve, Serenay'a daha çok yakındı yalnız. Hatta Serenay dokunulmazlık sembolünü Merve kazansın diye dua etmişti. Merve Serenay'ın elenmesini istemedi belki ama bile bile onu ateşe attı.

Düşman olmalarına gerek yok ama Turabi şu ismi yazmayın, şunu yazın dediğinde onun istediğini yapacak kadar alçalmasına gerek yoktu. Merve çok antipatik bir karaktere dönüştü. 2015'teki halinden eser yok, zaten şampiyon olamayacak ama finale kalacağını dahi düşünmüyorum.

Son düzenleme:
O dönem adada kalan iki kız yarışmacı olarak Merve, Serenay'a daha çok yakındı yalnız. Hatta Serenay dokunulmazlık sembolünü Merve kazansın diye dua etmişti. Merve Serenay'ın elenmesini istemedi belki ama bile bile onu ateşe attı.

Düşman olmalarına gerek yok ama Turabi şunu ismi yazmayın, şunu yazın dediğinde onun istediğini yapacak kadar alçalmasına gerek yoktu. Merve çok antipatik bir karaktere dönüştü. 2015'teki halinden eser yok, zaten şampiyon olamayacak ama finale kalacağını dahi düşünmüyorum.
Merve hep sakatlandığı için Acundan bir daha ki yarışma için söz almış biri. Çokta matah biri değil. Merve'yi Nagihan kadar sevmem. Bana antipatik gelen hareketleri var. :)

• Beğendim
Reactions: kerem

Düşman olmalarına gerek yok ama Turabi şu ismi yazmayın, şunu yazın dediğinde onun istediğini yapacak kadar alçalmasına gerek yoktu. Merve çok antipatik bir karaktere dönüştü. 2015'teki halinden eser yok, zaten şampiyon olamayacak ama finale kalacağını dahi düşünmüyorum.
Napalım yani ben de gidersem finale kalan herkes için dua edicem sonra beni yazmasın diye kendimi yerlere atacağım? O dönemi izleyen çok iyi bilir ki Merve Gökhan ve Ahmetle daha yakındı. 2015’te de aynısını yaptı Serenay. Kendisi Hakanla birleşip Doğukanı yazmak istiyor ama Doğukan onu yazınca kendini yerlere atıyor. Kardeşim madem 3’lü grupsunuz neden 2 kişi birleşip birini yazmaya çalışıyorsunuz? 3’nüz de bir birinizi yazsanıza? Serenay çok kötü bir oyuncu, ağlayarak halka oynadı ama işinin derinini düşünürsen aslında iki konuda da haksız.

O dönem Doğukana deseydiler ki eğer kaybedersek üçümüz de çıkalım Doğukan zaten onu yazmayacaktı. Onlar ikisi Doğukanı yazacaklarını söylediler. Adam oraya arkadaş bulma yarışmasına mı gelmiş? Neden Serenay yazılmıyor? Dokunulmaz yapan onu ne? Hakan da sırf smsi için yanında oldu.

• Aynen
Reactions: soo
Napalım yani ben de gidersem finale kalan herkes için dua edicem sonra beni yazmasın diye kendimi yerlere atacağım? O dönemi izleyen çok iyi bilir ki Merve Gökhan ve Ahmetle daha yakındı. 2015’te de aynısını yaptı Serenay. Kendisi Hakanla birleşip Doğukanı yazmak istiyor ama Doğukan onu yazınca kendini yerlere atıyor. Kardeşim madem 3’lü grupsunuz neden 2 kişi birleşip birini yazmaya çalışıyorsunuz? 3’nüz de bir birinizi yazsanıza? Serenay çok kötü bir oyuncu, ağlayarak halka oynadı ama işinin derinini düşünürsen aslında iki konuda da haksız.

O dönem Doğukana deseydiler ki eğer kaybedersek üçümüz de çıkalım Doğukan zaten onu yazmayacaktı. Onlar ikisi Doğukanı yazacaklarını söylediler. Adam oraya arkadaş bulma yarışmasına mı gelmiş? Neden Serenay yazılmıyor? Dokunulmaz yapan onu ne? Hakan da sırf smsi için yanında oldu.
Hayır, sonlara doğru daha yakın oldu. 2014 Ünlüler adasında başta Kızlar-Erkekler-Tolga Karel diye üç ayrı grup vardı, gir aç izle. Serenay'ı zaten pek sevmem, her iki sezonda smste 1. olmasını falan saçma bulurdum ama bu da Merve'yi sütten çıkmış ak kaşık yapmıyor.

Her neyse, 2015'te son gaz desteklediğim Merve hakkında bu sezon çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Bu konuda yalnız olmadığımı da biliyorum. Kesin olarak Merve bırak şampiyonluğu bu sezon çok büyük ihtimalle finale bile kalamayacak. İlk 10'a girebilirse kendisini başarılı sayarım.
------

Steroid bebeleri pert :X

------

aaaa queen sakatlandı .ss
Ölüp bittiğin kadına bak, bu mudur yani? İstediği kadar parkur kazansın güçlü değil, geçen oyunda da Berna'ya yenilmişti. Hadi Berna güç oyunlarında iyi ama bu ne ya? Sürekli konuşacağına keşke biraz entelektüelite ve güç kazansaydı. O zaman gerçekten 1. olabilirdi. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hazem
Nagihan ve Mustafa'ya takımı protesto edip oynamamaları üzerine takımı satıyorlar muamelesi yapan kırmızıların Sercan, Bozok ve Özgür'ün sakatlanmamak için kadın potasında oyundan kaçmalarına tek söz etmemeleri de büyük iki yüzlülük bence. Hadi erkekleri geçtim. Kadınlar neden bu duruma tepki göstermiyorlar anlamış değilim.

Sercan da survivor olacakta görücez 😄😄

Survivor'ın seyir zevki en yüksek oyununu en sıkıcı hale getirdiler. Teke tek yarışmalar olsaydı kesinlikle skor başa baş geçecekti ve heyecanlı olacaktı ama ikili yaparak mahvettiler.