TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
Eğer bugün yarışmayı 2 ay sonra gelen Batuhan Karacakaya kazanırsa bu sezon, yarışma tarihinde bir kara leke olarak anılacak.

• Okudum
Reactions: 12.Adam

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,428
Puanı
1,061
genç @serhatt ve @Angelica var sahada :F :F

------

Eğer bugün yarışmayı 2 ay sonra gelen Batuhan Karacakaya kazanırsa bu sezon, yarışma tarihinde bir kara leke olarak anılacak.
hayatım kim olsaydı hilmicem ve poyraz bile ilk potada elendi :X yani çoğu beceriksizdi erkeklerin

kadınalrda Nagihan ve Sema fok yoluna gitti yoksa o koltuklarda olurllardı bu akşam :X yani kalan ürünler böyle ;

10 bireysel dokunulmazlık : 5 Batu , 3 ogesu , 1 nefise, 1 hilmicem diğerlerinin de eli armut toplamasaymış :X

bu akşamın finali batuhan- ogeday olmalı kazanan önemli değil , nefo son haftalarda Atakan abisi ve Merve ablasına verdiği sayılarla gözden düştü
------

@12.Adam arada şampiyonluk Fenerbahçe pankartları var uğursuzluk bulaşmaz umarım.ss

------

Beria kadın yarışmacılar kavga etmesin diye yunus emre elenen yarışmacılardan uzağa oturmuş :F

------

atışları basit seçtiler.ss

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
------

hayatım kim olsaydı hilmicem ve poyraz bile ilk potada elendi :X yani çoğu beceriksizdi erkeklerin

kadınalrda Nagihan ve Sema fok yoluna gitti yoksa o koltuklarda olurllardı bu akşam :X yani kalan ürünler böyle ;

10 bireysel dokunulmazlık : 5 Batu , 3 ogesu , 1 nefise, 1 hilmicem diğerlerinin de eli armut toplamasaymış :X

bu akşamın finali batuhan- ogeday olmalı kazanan önemli değil , nefo son haftalarda Atakan abisi ve Merve ablasına verdiği sayılarla gözden düştü
Batuhan başarılıydı onu inkar etmiyorum ama başarılı olma nedenlerinden bir tanesi çok daha sonra gelmesi. Daha sağlam mentalle, daha sağlam kondisyonla bireysel döneme girdi sonuçta. Eğer şampiyon olursa çok büyük adaletsizlik olacak. :)

Sen bu sene performans senesi demiyor muydun? Birebir performans tablosunda Ogeday ve Nefise ilk ikide. Yani final ikisi onlar olmalı. :)

Neyse şu ergen inşallah bu sene de kazanamaz ve tekrar bir daha görmeyiz yarışmada.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam