TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Ben izlemiyorum çünkü Twitter'da her şeyi paylaşıyorlar zaten. Beni örnek alsaydın şöyle gezerdin ortamlarda. :A

giphy.gif
Yine yarışmayı takip etmiş oluyorsun ama sen bilirsin. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
4 aydır 1 defa oyun alınca kendini Ogeday ile bir tutan yıkık Sercan 5 kere düelloya çıkmakla övünüyor. Bi de Ogeday'ın potaya girmemekle suçluyor. Fıkra bu kadar 🤭🤭

Sercan kendi isteğiyle falan potaya girmedi. Performansı tırt olduğu için takım tarafından yazılıp durdu. Makine gibi performansı olan, takımının büyük çoğunluğu ile anlaşan Ogeday niye potaya girsin?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
Ogeday’ın 0 ceza alması çok adaletsiz…

Yunus Emre’ye verilen ceza ise kendine yarar, direkt ödül diyelim biz ona. İsmi çıksa dinlenerek düelloya çıkacak. Takıma sayı getiren bir ismin oyun dışı kalması da maviye yarar…

Kısacası Acun sıvadı bu sezon. Suç hala yarışmayı takip eden bizde. :A
Sonuna kadar katılıyorum sana üstelik bir de kaptan yaptı adamı ya

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,062
Puanı
1,061
Bu ahlaksız, terbiyesiz, en ufak şeyden tahrik olan, küfürsüz tek bir cümlesi olmayan, mahalle kabadayısı gibi dolaşan ve tedavi edilmesi gereken sarı kafalı adam ne zaman gönderilecek bu yarışmadan?

İsot'cum sen cool bir doktor adayısın, Survivor izleme artık yeter...

4 aydır 1 defa oyun alınca kendini Ogeday ile bir tutan yıkık Sercan 5 kere düelloya çıkmakla övünüyor. Bi de Ogeday'ın potaya girmemekle suçluyor. Fıkra bu kadar 🤭🤭

Sercan kendi isteğiyle falan potaya girmedi. Performansı tırt olduğu için takım tarafından yazılıp durdu. Makine gibi performansı olan, takımının büyük çoğunluğu ile anlaşan Ogeday niye potaya girsin?

Sonuna kadar katılıyorum sana üstelik bir de kaptan yaptı adamı ya
Ülke ülke gezip metres olmayı başarıyor @serhatt bile sönük kaldı yanında, bambaşka bir büyüklük :X :A @Dosi @Zeyno @Yakamoz-Asi @Emre Ozansoy @Carpe Diem @Hobbit @batuhankaralar

• Güldürdün
Reactions: Angelica

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Furkan için oyun kazanıyor yatıyor diyen Hilmicem'in oyun kazanmadan yatıyor olması 😄😄😄

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Ogeday'ı sevmiyorum ama tek bi hareketiyle yıkık Sercan'ı kudurtmasından acayip keyif alıyorum 😄😄😄

Turabi varken için için ağlamasını, eve dönmek istemesini hatırlatması da güzel oldu.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,062
Puanı
1,061
Macunun ogesu koruması yarışmacıların da tepkisini çekmeye başladı :) dün Nefise bugün Sercan :)))

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Macunun ogesu koruması yarışmacıların da tepkisini çekmeye başladı :) dün Nefise bugün Sercan :)))
Evet aklı oynadı Acun'un Ogeday bırakacak diye sanırım 😄😄😄

Yalnız Sercan da Turabi varken ağlıyordu. Bırakmaya kalkmıştı. Belli ki o da ikna edilmiş. Buna Özgür, Yunus Emre falan tepki gösterse anlarım da Ogeday'ın bırakmak istemesi, sonra vazgeçmesi vs üzerine yorum yapacak adam Sercan değil bence.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,688
Puanı
1,060
Alamancı Berna gözüme girdi palmiye ogesuyu patlatarak :X @kerem
------

Berna nasıl patlattı konseyde de :F
Birazcık daha Türkçe'si olsa bütün adayı birbirine katar. :A

Acun 4 kere boşuna getirmedi Survivor'a queeni. :A

Artık takip bile etmiyorum. Başlarda iyiydi yine ama artık çok sıkıcılaştı diye binbir tweet gördüm. Reytingler de rezalet zaten. Kim elenip kalırsa üzülüp sevinmeyeceğim artık. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,062
Puanı
1,061