TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu ahlaksız, terbiyesiz, en ufak şeyden tahrik olan, küfürsüz tek bir cümlesi olmayan, mahalle kabadayısı gibi dolaşan ve tedavi edilmesi gereken sarı kafalı adam ne zaman gönderilecek bu yarışmadan?

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: soo and Hazem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Kızlardan biri arada yumruk yedi gibi ama kim olduğunu çözemedim. Her kimse bi etki etmemiş demek ki 😄😄
Ogeday on yumruklar etkili değil demek ki :F
------

Bu ahlaksız, terbiyesiz, en ufak şeyden tahrik olan, küfürsüz tek bir cümlesi olmayan, mahalle kabadayısı gibi dolaşan ve tedavi edilmesi gereken sarı kafalı adam ne zaman gönderilecek bu yarışmadan?
Sen Nisa aman Aleyna sultanım diye dolanmıyor muydun ; 🌼 giderse senin sultan mental olarak çöker :F
------

Erkek eleme haftasında 4te 0 yapan Sercan ve Özgür özgüveni ;:F

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Ogeday on yumruklar etkili değil demek ki :F
------

Sen Nisa aman Aleyna sultanım diye dolanmıyor muydun ; 🌼 giderse senin sultan mental olarak çöker :F
Kadın yarışmacıya gelen yumruğun Ogeday'ın yumruğu olduğuna dair bi emare yoktu ki 😄😄😄 Etkisini Yunus Emre'nin yüzünden rahatlıkla okuyabilirsin bence. Neyse Acun oyun alanındaki agrasyona, tansiyona toleranslı olduğunu söylemişti. Belki de bi diskalifiye gelmeyecektir.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Kadın yarışmacıya gelen yumruğun Ogeday'ın yumruğu olduğuna dair bi emare yoktu ki 😄😄😄 Etkisini Yunus Emre'nin yüzünden rahatlıkla okuyabilirsin bence. Neyse Acun oyun alanındaki agrasyona, tansiyona toleranslı olduğunu söylemişti. Belki de bi diskalifiye gelmeyecektir.
Adamın hobisi oldu geçen hafta ogedayı haşladı bu hafta da yunus emrede sıra galiba , andropoz etkisi :X

• Güldürdün
Reactions: soo

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Yunus Emre'nin oyun cezası alması Atakan, Hilmicem ve Sercan'a hapis şoku gibi bi şey oldu 😄😄 Çıkın, oynayın, yenin şampiyon değil misiniz hayırdır? Ne bu özgüvensizlik.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Damla’yı bu sene önce Aleyna, sonra Sercan, bu aralar da Nagihan sayesinde ekranda gördük/görüyoruz. Silikliği bambaşka bir boyutta. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Acun 10 numara oynadı yine 👏👏

Seda ve Y. Emre yumruk yemesine rağmen Ogedayın sıfır ceza almasının tek bir açıklaması olabilir ; sene başından beri iddia ettiği rekabet /denk takımlar muhabbeti için kırmızı takımın önünü kesmek

Zaten damla hanımın istediği parkurlar var 4 gündür ne tesadüfse :)

Acun cezayı bu şekilde vermese sırayla yaman, Berna, Yasin vedası izleyecektik şimdi araya Özgür ya da Aleyna sıkışabilir, takımlar denk ya, yersen 🤣🤣

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
İsot'cum sen cool bir doktor adayısın, Survivor izleme artık yeter...
10 gündür boş olduğum için yarışmaya tekrar sardım. :A Tatilden sonra tekrar uzaklaşırım gibi. Bazen ben de sorguluyorum bunu. :A
------

------
Kızda mental kalmadı ne çökmesi? :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
helal olsun macun tek hamleyle yunus emreye olan tepkiyi kendine çevirdi ; 2022 de de fragmanda atakanı suçlu gösterip bölüm sonu ademi koruyarak yine aynısına neden olmuştu

yaşlandığı için bu tarz işleri yönetemiyor galiba ekibi de beceriksiz çıktı son yıllarda

yunus emre halk desteğine +10-15 puan daha ladı bu gidişle acuna saladırana kadar kalmaya devam edecek, bu destek varken eleyemez acunmedya bir süre daha :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Acun 10 numara oynadı yine 👏👏

Seda ve Y. Emre yumruk yemesine rağmen Ogedayın sıfır ceza almasının tek bir açıklaması olabilir ; sene başından beri iddia ettiği rekabet /denk takımlar muhabbeti için kırmızı takımın önünü kesmek

Zaten damla hanımın istediği parkurlar var 4 gündür ne tesadüfse :)

Acun cezayı bu şekilde vermese sırayla yaman, Berna, Yasin vedası izleyecektik şimdi araya Özgür ya da Aleyna sıkışabilir, takımlar denk ya, yersen 🤣🤣
Ogeday’ın 0 ceza alması çok adaletsiz…

Yunus Emre’ye verilen ceza ise kendine yarar, direkt ödül diyelim biz ona. İsmi çıksa dinlenerek düelloya çıkacak. Takıma sayı getiren bir ismin oyun dışı kalması da maviye yarar…

Kısacası Acun sıvadı bu sezon. Suç hala yarışmayı takip eden bizde. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,649
Puanı
1,060
10 gündür boş olduğum için yarışmaya tekrar sardım. :A Tatilden sonra tekrar uzaklaşırım gibi. Bazen ben de sorguluyorum bunu. :A
Ben izlemiyorum çünkü Twitter'da her şeyi paylaşıyorlar zaten. Beni örnek alsaydın şöyle gezerdin ortamlarda. :A

giphy.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Kırmızı ne zaman arayı koparsa Ogesu olay çıkarıyor :X dün yunus emre ile bugün nagi - Damla tartışmasını çıkararak

Palmiye çok sinsi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,725
Puanı
1,061
Alamancı Berna gözüme girdi palmiye ogesuyu patlatarak :X @kerem
------

Berna nasıl patlattı konseyde de :F

Son düzenleme:
  • Güldürdün