Survivor 35. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ABAY_06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaynağı bugun demiş de fragmanlara göre de bazen tutturuyor sanırım çok guvenmıyorum bu seneki survivor kaynaği vasat
kısmetse olur kaynağı iyi geçen seneki survivor gibi
acun zaten bunu dava etmişti sanırım

Sen dün akşam demiştin Nihal elenirse ben de yokum diye
gerçekten nihal fanımısın

Ödül güzelmis

Semih kazandi

Semih'in performansı gittikçe artıyor...

Fan değil de daha önce dedim ben bugüne kadar survivor da oyunları izlemem ada yaşantısına bakarım ondan hızlı ve güçlü diye kimseyi sevmedim.. Geçen sene begümcuydum kızın felsefesi vardı turabiye başta giderin babasını yaptı ama finalde turabi tek bana begüm iyi davrandı yanlışımi gösterdi dedi.. Bu yılda benzer hayat felsefesi niahlde var ama yarışları berbat diğer karakterler çok vasat hemen çözüldüler hepsinin içi dışında bunları izleyip onlardan ogrenebilecegim bir şey yok vakit kaybetmeye gerek yok

Yunusun ikihaftadir ilk galibiyeti serkaya karşı))))

Yunus Serkayı eledi laan yunus diyorum size YUNUS "ç" ile

Hantal, m*l ibo yaaa
nasıl puzzlemış

Yilmaz kazandi

Atakan kazandi

Gönüllüleri finale taşıyacak isim Semihti o da elendi...
Ünlüler kazanacak demişti (guya) kendi tahminine göre
@beyazsoy sanırım nihal elenmesi de doğru gibi.

semihe zeki zeki diyenler nerede atakan açık ara fark attı)))

Bugün Semih beyin ameliyatı yapacak diyenler bunu kastetmiş sanırım puzzul semihe yine beyin amaliyati yaptı ))))))

Anladım ben de karakter analizi için izliyorum. Turabi o öz eleştiriyi yapabildimi gerçekten

semihe zeki zeki diyenler nerede atakan ilk kez puzzuli çozmesine rağmen açık ara fark attı)))

Bugün Semih beyin ameliyatı yapacak diyenler bunu kastetmiş sanırım puzzul semihe yine beyin amaliyati yaptı ))))))
Zaferle yarişti yaa Atakan
Direkt Semihke yarişmadı

Gönüllüleri finale taşıyacak isim Semihti o da elendi...
Ünlüler kazanacak demişti (guya) kendi tahminine göre
@beyazsoy sanırım nihal elenmesi de doğru gibi.
Benim de tahminim nihalin elenmesi yönünde daha bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası adaylar Nihal gizem ve serkay demişimtim.. Semihin fanlari gizeme yükleneceği kesin nihalin bu performasla bu yarışta destek bulması imkansız

Nihalin fanları da vazgeçmiştir bu performansıyla. Nihal yeni yarişmaya gider inş
(fenomene)

Yılmaz Semihle alakalı bişey dedi ne dedi?

Gizem kazandi

Tugba kazandi