TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
SURVİVOR 2023 KADROSU BELLİ OLDU! 2023 Survivor kadrosu ile Ünlüler, Gönüllüler ve Fenomenler takımı yarışmacıları kimler?

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan 'Survivor' yeni sezonunu bu akşam açıyor!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği programda, Survivor 2023 kadrosu Ünlüler, Gönüllüler ve Fenomenler olmak üzere 3 takımdan oluşuyor. Survivor 2023, bu yıl da heyecan dolu anlara tanıklık edecek ve yarışma formatını da farklı bir şekilde uygulayacak. Fiziksel yarışmaların haricinde mantık ve pratik zeka gerektiren oyunların da yer alacağı yarışmada Ünlülerin, Gönüllülerin ve Fenomenlerin mücadelesini izleyeceğiz.

GÖNÜLLÜLER

Aziz, Gizem Avcı, Aleyna, Asena, Osman Can, Özgür, Tunga, Walison

FENOMENLER

Alper Rende, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby Han, Kürşat Juan

ÜNLÜLER

Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Barış Telli, Murat Eken, Berdan Mardini

Programın yeni sezonuyla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tunga mı ne o da var galiba? Adamın ismi İsveçce kelime olduğu için aklımda kalmış. Hatta @MasacRE tuhaf bir şiir paylaşmıştı :A
:A
alp er tunga öldi mü
ıssız ajun kaldı mu
ödlek öçin aldı mu
emdi yürek yırtılur
@Maskeli Fedai 💖 turabi
@MasacRE ❤️ tunga demek @serhatt la @Alos hedefe bu kadar kilitlenmiyor be yazık :A
Yeter artık şu pis iftiralarından vazgeç :A Ben sultanlarımı bekliyorum. Aleyna sultanım, Zeynep sultanım, Cansu sultanım gibi isimler var yarışmada. Ama program başlayınca net fikirler oluşur :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
:A
alp er tunga öldi mü
ıssız ajun kaldı mu
ödlek öçin aldı mu
emdi yürek yırtılur

Yeter artık şu pis iftiralarından vazgeç :A Ben sultanlarımı bekliyorum. Aleyna sultanım, Zeynep sultanım, Cansu sultanım gibi isimler var yarışmada. Ama program başlayınca net fikirler oluşur :A
ya bu siir eski türkcemi? cok garip geliyor okudukca :A anlamiyorum zaten yaziyi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ya bu siir eski türkcemi? cok garip geliyor okudukca :A anlamiyorum zaten yaziyi :A
Eski türkçe evet :A Al normal versiyonunu da buldum :A

Alp Er Tunga öldü mü
Kötü dünya kaldı mı
Zaman (felek) öcünü aldı mı
Şimdi yürek yırtılır

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776