TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Böyle bir karar alınması durumunda kanal ne yapacak acaba? PT'de Tuzak dışında bir içeriği kalmıyor ve o da beklenileni vermiyor.
Ooo sen buralara uğrar mıydın dondurmacı kardeş :A
------

bir süre yayinlanip reytinge bakarlar. istenileni daha vermezse depremi bahane edip erken noktalarlar.

Acun yarismacilara anlatirken olan süreci falan dramin dozunu yükseltip izleyiciye izlettirecektir. Örneklerini cok gördük @MasacRE
Dün deprem öncesi tanıtımını verdikleri bölümü yayınladılar. Bugünkü bölümün fragmanında 6 şubat tarihiyle depremi açıkladığı konseyi gösteriyordu. O konseyden sonra çekimler durmuştur zaten. Yarışmacılara açıkladığı anı gösterdikten sonra zaman atlaması yapıp yeni başlayan çekimlerle devam ederler yarışmaya bence.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Dün deprem öncesi tanıtımını verdikleri bölümü yayınladılar. Bugünkü bölümün fragmanında 6 şubat tarihiyle depremi açıkladığı konseyi gösteriyordu. O konseyden sonra çekimler durmuştur zaten. Yarışmacılara açıkladığı anı gösterdikten sonra zaman atlaması yapıp yeni başlayan çekimlerle devam ederler yarışmaya bence.
Dün pek izlenmedi. Çoğu yeni bölüm olduğunu bile bilmiyordur. TV’de dünden beri ne kadar tanıtımı dönüyor bilmiyorum ama bekleneni vermezse Acun başka hamleler düşünür gibi.

Çok fazla linç mesajları okudum yeni tanıtım şle alakalı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Abi doymadın mı gerçekten ya. 250'yi 300'e yuvarlayan bir insansın ve hâlâ reyting peşinde koşuyor olamazsın. İnanılmaz bir şey. Tüm programların bir bitsin artık da kurtulalım senin rezilliklerinden.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Bütün linçlemere rağmen..
Acun 1 dk içinde olması gerekeni söyledi, çekimlere ara verdiklerini iletti.

Olması gerekende buydu
Boşa linç ettiler adamı.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

Olması gerekende buydu
Boşa linç ettiler adamı.
Olabilir ama fragmanlarda insanların tepkisini gösterip deprem üzerinden merak uyandırmaya çalışmak ve bölümdekinden daha büyükmüş gibi göstermek başlı başına reyting avcılığı.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060

Olması gerekende buydu
Boşa linç ettiler adamı.

Olabilir ama fragmanlarda insanların tepkisini gösterip deprem üzerinden merak uyandırmaya çalışmak ve bölümdekinden daha büyükmüş gibi göstermek başlı başına reyting avcılığı.
Yapılan yorum ve linçlerden dolayı görüntüler kesilmiş olabilir. Yarışmacılara anlattığı kısmı yayınlamamayı tercih edebilirdi.

Büyük olasılıkla depremin ilk günlerinde anlatmıştır.
1-2 haftaya kaldıkları yerden devam ederler.

• Aynen
  • Beğendim
Reactions: Aserat and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Yapılan yorum ve linçlerden dolayı görüntüler kesilmiş olabilir. Yarışmacılara anlattığı kısmı yayınlamamayı tercih edebilirdi.

Büyük olasılıkla depremin ilk günlerinde anlatmıştır.
1-2 haftaya kaldıkları yerden devam ederler.
Ben de bunu yazmaya gelmiştim :) tepkilerden sonra konseyin süresi kısaltılmıştır, koronayı bile ballandıra ballandıra anlatmıştı, aleynanın engelli kardeşi falan macun seviyor gerçek dramarlardan reyting devşirmeyi

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dün pek izlenmedi. Çoğu yeni bölüm olduğunu bile bilmiyordur. TV’de dünden beri ne kadar tanıtımı dönüyor bilmiyorum ama bekleneni vermezse Acun başka hamleler düşünür gibi.

Çok fazla linç mesajları okudum yeni tanıtım şle alakalı.
Tanıtım falan yoktu ya. Normal fragman bile verilmedi ki zaten. Bölümün sonunda depremi haber verdiği konseyi verdiler kısaca sonra bitti zaten program.

Acun'un yapmadığı şey değil reyting için çevirdiği oyunlar ama böyle bir olaydan sonra olmasını beklemiyordum ben zaten ki olmadı da öyle bir şey. Gereksiz linçlediler bana göre.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tanıtım falan yoktu ya. Normal fragman bile verilmedi ki zaten. Bölümün sonunda depremi haber verdiği konseyi verdiler kısaca sonra bitti zaten program.

Acun'un yapmadığı şey değil reyting için çevirdiği oyunlar ama böyle bir olaydan sonra olmasını beklemiyordum ben zaten ki olmadı da öyle bir şey. Gereksiz linçlediler bana göre.
Sonuç olarak bir gün sonrası böyle bir görüntü olduğunu göstermişler. Ayrıca neden o bölüm sonrasına eklemediler? Madem 1-2 dakikaydı, neden bir gün sonraya bıraktılar. Bence daha fazlasını izleyecektik ama sadece seyircilerden değil, tanıdık simalardanda tepki gelince kısa bir kesit yayınlamak zorunda kaldı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sonuç olarak bir gün sonrası böyle bir görüntü olduğunu göstermişler. Ayrıca neden o bölüm sonrasına eklemediler? Madem 1-2 dakikaydı, neden bir gün sonraya bıraktılar. Bence daha fazlasını izleyecektik ama sadece seyircilerden değil, tanıdık simalardanda tepki gelince kısa bir kesit yayınlamak zorunda kaldı.
Neden o bölümün sonrasına eklemediler çünkü o arada çekilmiş bir bölüm daha vardı. O bölümü de yayınladı ondan sonra son olarak onu gösterip çekimlerin durduğunu söyledi. Dün yayınlamış olsaydı o konseyi bugünkü oyun ne olacaktı?

Daha fazlası da yoktu bence. Diyorum ya fragman bile verilmedi zaten en baştan itibaren ki kesilmiş olsun. Normalde ajitasyon yapmak istediği zaman böyle mi oluyor. Sen de biliyorsun nasıl reklamını yaptığını.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Neden o bölümün sonrasına eklemediler çünkü o arada çekilmiş bir bölüm daha vardı. O bölümü de yayınladı ondan sonra son olarak onu gösterip çekimlerin durduğunu söyledi. Dün yayınlamış olsaydı o konseyi bugünkü oyun ne olacaktı?

Daha fazlası da yoktu bence. Diyorum ya fragman bile verilmedi zaten en baştan itibaren ki kesilmiş olsun. Normalde ajitasyon yapmak istediği zaman böyle mi oluyor. Sen de biliyorsun nasıl reklamını yaptığını.
Bugün oyun yayınlandığını bilmiyordum, yinede linç sonrası bir takım değişiklik olduğunu düşünüyorum.
Bakalım bu ara ne kadar sürecek.
Diziler yavaş yavaş yayınlanmaya başladığına göre yarışmanın arası fazla uzun tutulmaz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugün oyun yayınlandığını bilmiyordum, yinede linç sonrası bir takım değişiklik olduğunu düşünüyorum.
Bakalım bu ara ne kadar sürecek.
Diziler yavaş yavaş yayınlanmaya başladığına göre yarışmanın arası fazla uzun tutulmaz.
Bence ara bitti zaten 6 şubattan bu zamana kadar olan süreç araydı işte. Zaten yarın da yeni bölüm gözüküyor.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Hazem and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
6 Şubat’a kadar olan çekimleri yayınlamış (dokunulmazlık oyunu vb.) bugün ve dün. Sonrasında da çekimlere ara verdik demiş kapamış bugünkü bölümü, zaten “normalde konsey çekecektik ama çekmiyoruz, size kötü bir haberim var” şeklinde bir açıklama yapmış kırpmadan etmeden yayınlamışlar. Toplam 2 dakika bile sürmüyor sanırım.

Acun’un geçmiş vukuatları ortada, hiç de haz etmem ama bu tarz bir olaydan sonra ajitasyon yaparsa tepki çekeceğini de bilecek kadar tecrübeli bu adam. Zaten tanıtım bile yayınlamamış. Yani gelen tepkilerden sonra aslında uzun olan görüntüleri kesip biçtiğini sanmıyorum, zaten dediğim gibi 1-2 dakika kadar kesintisiz konuşup ara verdiklerini söylemiş ve kapatmış bölümü. Gereksiz linçleniyor bu sefer.

Yarınki bölümde 2 haftalık aranın bittiğini söyler, belki yarışmaya devam etmek istemeyenler olmuştur onları açıklar ve devam ettirir yarışmayı muhtemelen.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bence ara bitti zaten 6 şubattan bu zamana kadar olan süreç araydı işte. Zaten yarın da yeni bölüm gözüküyor.
Aslında evet bir kaç gün önce yeni çekime başladılarsa yayınlanır ama dünkü yeni deprem nedeni ile bugün “Survivor bitti, Survivor ara verdi” gibi yorum yapanlar bugün yayınlanan konseyin 2 hafta öncesine ait olabileceğini düşünmeyip yine linçlerine devam edecektir.
Kaldıkları yerden devam etme olaylarında bir kaç gün daha gider diye düşünüyorum. Belki ev hallerini falan yayınlar yarına.
Yarışmada çok büyük değişiklikler olacağını düşünüyorum.
Uzaktan olayları takip etmekte insanı çok etkiliyor. Yarışmacılar etkilenecektir olaylardan ve Bir çok kişinin hazır olmayacağını düşünüyorum. Sonuç ne olursa olsun linç tayfası hazırda olacaktır

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında evet bir kaç gün önce yeni çekime başladılarsa yayınlanır ama dünkü yeni deprem nedeni ile bugün “Survivor bitti, Survivor ara verdi” gibi yorum yapanlar bugün yayınlanan konseyin 2 hafta öncesine ait olabileceğini düşünmeyip yine linçlerine devam edecektir.
Kaldıkları yerden devam etme olaylarında bir kaç gün daha gider diye düşünüyorum. Belki ev hallerini falan yayınlar yarına.
Yarışmada çok büyük değişiklikler olacağını düşünüyorum.
Uzaktan olayları takip etmekte insanı çok etkiliyor. Yarışmacılar etkilenecektir olaylardan ve Bir çok kişinin hazır olmayacağını düşünüyorum. Sonuç ne olursa olsun linç tayfası hazırda olacaktır
Ev hallerini falan vereceklerini sanmam ya. Orada çekim bile yapılmamıştır bence. Yeni bir konsey ile başlayıp bundan sonraki durumu açıklayabilir. Ayrılanlar, yeni gelenler falan. Zaten yedekten girecek 3 yarışmacı daha vardı hali hazırda. Ayrılanların yerine onları ekleyebilir direkt onların da gitme isteği olmazsa tabii.