TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Benim için Survivor sadece performans demek değil, reality de önemli. Bana göre kraliçe, başkasına veya sana göre boş teneke olabilir :A
Ayrıca performansının düzeleceğine inanıyorum. Evrim oynadıkça açılan bir yarışmacıydı ilk sezonunda. :A
Evet benim için de öyle ama normal sezonlarda,burası AllStar olduğu için 90% rol yapıyor bu yüzden reality o kadar gerçekçi gelmiyor atakan 2016'da efsaneydi ama şimdi aynı sözleri sanki zorundaymış gibi söylüyor

• Beğendim
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060
Berna gereksiz kaos yaratma çabasında. Evrim öyle değil. Berna’yı desteklerim demiştim yarışma başlamadan önce ama ilk bölümde kendinden soğuttu. :A
Ben ikisinide seviyorum.. Çok iyi dedikodu yapıp, kaynatıyorlar. Performans dışında tüm survivor özellikleri var 🤣😋😋

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Ben ikisinide seviyorum.. Çok iyi dedikodu yapıp, kaynatıyorlar. Performans dışında tüm survivor özellikleri var 🤣😋😋
Evrim düzelecek. Berna için aynı şeyleri söyleyemiyorum. :A

Bu arada Evrim’den başka desteklediğim üç kişi daha var: Sercan, Merve Aydın ve Ogeday. :A

• Harika
  • İlginç
Reactions: MasacRE and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060
Mervenin saçlar 🙈
------

Evrim düzelecek. Berna için aynı şeyleri söyleyemiyorum. :A

Bu arada Evrim’den başka desteklediğim üç kişi daha var: Sercan, Merve Aydın ve Ogeday. :A
Elif, Avatar Atakan ve Parviz.

Ama Ogeday, Gökhan falanda sempatik geliyor.
------

Barış, Nisaya ne dedi orada?

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Tek cümlesiyle 10 kişiye laf sokuyor kraliçe. :A

Ekli dosyayı görüntüle 114270
Sjjsjsjjsj bunu mu demiş gerçekten. Herzaman ki gibi gerçekleri tak tak demiş :A
İlerde performansı açılacaktır kraliçenin :A
Bu sene bir çok isim gıcık ve çok fazla yarışmacı olunca kimisi daha kendini gösteremiyor. 2 ay sonra gerçek performanslar ortaya çıkacaktır.

Bugün canım sıkkın, Tv'de birşey yok, odamdan da çıkamıyorum. Survivor'a biraz göz atarım belki. Artık oyunları izlemek bile sıkıyor :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Evet benim için de öyle ama normal sezonlarda,burası AllStar olduğu için 90% rol yapıyor bu yüzden reality o kadar gerçekçi gelmiyor atakan 2016'da efsaneydi ama şimdi aynı sözleri sanki zorundaymış gibi söylüyor
Avatar Atakan’da onu ben de fark ettim. Kendini fazla ön planda tutmaya çalışıyor. Karşı gruba karşı tavırları çok rahatsız edici...

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Sjjsjsjjsj bunu mu demiş gerçekten. Herzaman ki gibi gerçekleri tak tak demiş :A
İlerde performansı açılacaktır kraliçenin :A
Bu sene bir çok isim gıcık ve çok fazla yarışmacı olunca kimisi daha kendini gösteremiyor. 2 ay sonra gerçek performanslar ortaya çıkacaktır.

Bugün canım sıkkın, Tv'de birşey yok, odamdan da çıkamıyorum. Survivor'a biraz göz atarım belki. Artık oyunları izlemek bile sıkıyor :A
Bir de ilk haftadan sakatlanınca açılması biraz gecikecek gibi. Umarım bir an önce yarışmaya döner. :A Üst mesajda neye şaşırdın. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Bir de ilk haftadan sakatlanınca açılması biraz gecikecek gibi. Umarım bir an önce yarışmaya döner. :A Üst mesajda neye şaşırdın. :A
Sercan'ı tutmana :A daha önceki sevgini hatırlamıyorum gerçi :A
Sercan'da yakında açılacaktır. Nagihan için sürekli yok zayıfları alıyor diyorlar ama unutmasınlarki finalist koltuğunda olduğu sene erkekleri yene yene koltuk sahibi olmuştu. Ayrıca granti sayı almak takıma fayda.

Bu arada bu ödüller neden yemek değil? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060
Çikolata için zor bir oyun değil mi?

Şu güç oyunları başlasa artık..

Sepet tutma, sumo, halter, çark çevirme, silindir taşıma....
------

Sercan'da yakında açılacaktır. Nagihan için sürekli yok zayıfları alıyor diyorlar ama unutmasınlarki finalist koltuğunda olduğu sene erkekleri yene yene koltuk sahibi olmuştu. Ayrıca granti sayı almak takıma fayda.

Daha yeni dur kız hemen tabildot mu verecek 😁😁🤪🤪🙃🙃

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Çikolata için zor bir oyun değil mi?

Şu güç oyunları başlasa artık..

Sepet tutma, sumo, halter, çark çevirme, silindir taşıma....
------

Daha yeni dur kız hemen tabildot mu verecek 😁😁🤪🤪🙃🙃
Yok mu erzak falan? Nerde patates yumurta falan :A
Oyunda kötüymüş. Beni stres eder. En iyisi bakmayayım :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710

Sercan’ı Evrim elendikten sonra motora bağladığı dönemler desteklemiştim. Nisayı elemesiyle iyice sevmiştim. :A Onun da tek sıkıntısı performansı şu an, göbek yapıp gelmiş. :A

Nagihan’ın o tavrını karşı takımdan Yağmur bile fark etmiş. :A

Daha ilk ödül oyunları olduğu içindir :A Dido’nun o çeşidi kötü ayrıca :A

• Güldürdün