TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Batuhan’ın kendini savunmak için performans konularına girmesi, Merve’yi küçümsemesi kötüydü. :A O konuda Merve haklıydı bence.

Üstüne gidilmesi konusuna katılıyorum. Merve geldiğinden beri Batuhan’a oynuyor, şov peşinde bence biraz. :A
Şovun alası hem de :A Merve bay laflar söyledi cesur ol şu bu ama gidip Melis'i yazdı :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch Merve’nin videosunu izledin mi? :A
İzledim aslında Sergenle çok iyi anlaştılar ama Sergeni karşıya alır.

@Dosi İsmail-Merve-Batuhan ellemez gibime geliyor. Bana kalsa Batuhanı atsın diğer takıma Poyrazı versin.
Poyraz Merveyi seviyor. 10 numarada olurlar.

Aleyna Batuhan ratingi için aynı takımda olurlar.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğru onu da yazacaktım unuttum. Direkt Batuhan’ı yazmalıydı sözlerinin arkasında durması için :A
İşte bu yüzden gönlüm o ve İsmail'den yana :A
------

@Dosi İsmail-Merve-Batuhan ellemez gibime geliyor. Bana kalsa Batuhanı atsın diğer takıma Poyrazı versin.

İsmail ve Batuhan'ı birbirinden ayırmasın. Gerisi önemli değil :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Şovun alası hem de :A Merve bay laflar söyledi cesur ol şu bu ama gidip Melis'i yazdı :A
Batuhanda; " Ben istersem Merve gider" diye atıp tutacağına şapur şupur öptüğü yaveri için potaya gireydi keşke ..Pota dendimi rengi atıyor.
Hiç ama hiç sevmiyorum. Merve olayındada 99 gram Merve Haklı... 1 gramıda Merve kağıda Melisi yazdığı için kırdım :X:X:X:X

Şovun kralıda Batuhanda; o mimikler;surat ifadeleri;ağlamalar;tepkiler ;çocuk gerçekten başarılı bir oyuncu :A

• Harika
Reactions: Özgür

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Videosu cringe gelmedi mi sana da. TikTok’tan fırlamış gibiydi :A

Batuhan - Aleyna konusuna katılıyorum. Ayşe ve Aleyna’nın da ayrı gruplarda olacağı kesin.
------

İşte bu yüzden gönlüm o ve İsmail'den yana :A
------

İsmail ve Batuhan'ı birbirinden ayırmasın. Gerisi önemli değil :A
İsmail’i gram sevmiyorum, oyunlardaki hırslı halleri o kadar itici ki. :A Annesi sayesinde SMS birincisi de oldu helal olsun...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Batuhan - Aleyna konusuna katılıyorum. Ayşe ve Aleyna’nın da ayrı gruplarda olacağı kesin.
Ayşe ve Aleyna da kızlar zayıf olacağı için işte Sergen geçer Maviye. Ben bilmiyorum çorba edeceğini takımları. Yaptığı anketlerde de Merve İsmail ve Batuhan için kırmızıda kalsın %60 üzerindeydi. Yane demirbaşları değilde ortada kalanlar değişir. Birde rating lazım; Batu ve Aleyna çiftleşir :) :) :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Batuhanda; " Ben istersem Merve gider" diye atıp tutacağına şapur şupur öptüğü yaveri için potaya gireydi keşke ..Pota dendimi rengi atıyor.
Hiç ama hiç sevmiyorum. Merve olayındada 99 gram Merve Haklı... 1 gramıda Merve kağıda Melisi yazdığı için kırdım :X:X:X:X

Şovun kralıda Batuhanda; o mimikler;surat ifadeleri;ağlamalar;tepkiler ;çocuk gerçekten başarılı bir oyuncu :A
İsmi söyleyen İsmail artı orda kimse için kendini ateşe atmak zorunda değil.
Melis'in olmayışı Batuhan'ı daha yukarılara taşır çünkü son zamanlarda kız tribi ile onu kötü etkiliyordu.
Merve en kısa zamanda elenir umarım :A
------

------

İsmail’i gram sevmiyorum, oyunlardaki hırslı halleri o kadar itici ki. :A Annesi sayesinde SMS birincisi de oldu helal olsun...
Ne alaka. Öncesinde de birinci olmuştu kaç kere:A performansı çok iyi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Melis'in olmayışı Batuhan'ı daha yukarılara taşır çünkü son zamanlarda kız tribi ile onu kötü etkiliyordu.
Merve en kısa zamanda elenir

Doğru adaletli olan kız potasıydı pardon...yanan kızlar olsun demişlerdi.

Merve bugün sağ çıktı ya..Tek dileğim Batuhanı eleyende Merve olsun.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ayşe ve Aleyna da kızlar zayıf olacağı için işte Sergen geçer Maviye. Ben bilmiyorum çorba edeceğini takımları. Yaptığı anketlerde de Merve İsmail ve Batuhan için kırmızıda kalsın %60 üzerindeydi. Yane demirbaşları değilde ortada kalanlar değişir. Birde rating lazım; Batu ve Aleyna çiftleşir :) :) :)
Eğer Aleyna Ünlüler takımına geçerse Gönüllüler’i desteklemeyi bırakırım :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eğer Aleyna Ünlüler takımına geçerse Gönüllüler’i desteklemeyi bırakırım :A
Benim isim belli Merve :A :A :A
Ama dediğim gibi Merve ve Batuhan savaşı ; Batuhan Aleyna muhabbetleri ; rating için sanki aynı takımda tutar bunları.

Bakalım Acun abi dünden razıydı takımların karışmasına dediğini gene yaptı :F:F
------

Bu yıl aynı isimlerde değiliz @Dosi :A:A:A:A:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Merve en kısa zamanda elenir umarım :A
------

Ne alaka. Öncesinde de birinci olmuştu kaç kere:A performansı çok iyi.
Annesinin yaptığı şeyin oylamada etkili olmadığını inkar edemezsin. Normal bir şey olsa lafım yok, annesinin açıklamalarından sonra tepkim değişti o olaya. Nişanlısı ile olan konuşmasında zorla dinliyormuş havalarına girmesi falan iyice soğuttu. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Benim isim belli Merve :A :A :A
Ama dediğim gibi Merve ve Batuhan savaşı ; Batuhan Aleyna muhabbetleri ; rating için sanki aynı takımda tutar bunları.

Bakalım Acun abi dünden razıydı takımların karışmasına dediğini gene yaptı :F:F
------

Bu yıl aynı isimlerde değiliz @Dosi :A:A:A:A:A
Aynen bu aralar Gönüllülere nazaran Ünlüler adası daha karışık. Aleyna Kalycıoğlu’nu Poyraz’la veya Ayşe ile aynı adaya koymak fazla rating yapmaz artık. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aynen bu aralar Gönüllülere nazaran Ünlüler adası daha karışık. Aleyna Kalycıoğlu’nu Poyraz’la veya Ayşe ile aynı adaya koymak fazla rating yapmaz artık. :A
Aleyna %99 Değişir.

Bana göre Berkayda kendini ifade etmek adına Poyrazdan ayrılmalı.

Dora ve İsmail aynı takımda olmaz birbirlerini boğma tehlikesi var.

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Annesinin yaptığı şeyin oylamada etkili olmadığını inkar edemezsin. Normal bir şey olsa lafım yok, annesinin açıklamalarından sonra tepkim değişti o olaya. Nişanlısı ile olan konuşmasında zorla dinliyormuş havalarına girmesi falan iyice soğuttu. :A
O olmasa ikinci olacaktı. Diyorum ya daha öncede oyu iyi geliyordu. Asıl anlık patlatılan, Sergen ve senin Aleynan oldu :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Tahminim takımlar şu şekilde olur:

Kırmızı Takım
İsmail
Merve
Batuhan
Aleyna K.
Berkay

Mavi Takım
Poyraz
Ayşe
Steven
Aleyna Ç.
Dora
Sergen

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Çok mantıklı. Bende bunu düşünüyorum.
Sergen ve Aleyna Kalaycıoğlu zaten takım değiştirmek istiyorlar diye anlıyorum bir tek ikisini değiştirsen ama takımlar 7 - 4 olacak ve o zaman yine bir dengesizlik olacağı için gönüllüler takımından bir erkeği de geçirdim. Açıkçası bu Steven da olabilir ama Berkay için böylesinin daha iyi olacağını düşündüğüm için onu geçirdim. Dora'yı geçireceklerini sanmıyorum çünkü bu Kırmızı takım için dezavantaj olur, Poyraz'ın da değişeceğini sanmıyorum çünkü izleyiciler Batuhan - Poyraz mücadelelerini izlemek istiyor.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sergen ve Aleyna Kalaycıoğlu zaten takım değiştirmek istiyorlar diye anlıyorum bir tek ikisini değiştirsen ama takımlar 7 - 4 olacak ve o zaman yine bir dengesizlik olacağı için gönüllüler takımından bir erkeği de geçirdim. Açıkçası bu Steven da olabilir ama Berkay için böylesinin daha iyi olacağını düşündüğüm için onu geçirdim. Dora'yı geçireceklerini sanmıyorum çünkü bu Kırmızı takım için dezavantaj olur, Poyraz'ın da değişeceğini sanmıyorum çünkü izleyiciler Batuhan - Poyraz mücadelelerini izlemek istiyor.
Berkay'ı hiç izlemek nasip olmadı. Hakim değilim. Eğer Steven'den daha iyi oyuncuysa ozaman Steven karşıya geçer. Batuhan ve İsmail çok iyi performansı var ve Dora zaten İsmail ile olan olaydan dolayı karşıya geçemez. Diğer seçimlerin olur gibi

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski