TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yoksa yine gönüllüler mi kazandı :eek:
Takım karışsın isterim. Melis gitsin ama Sergen ile gitme adayı olurlar eğer onlar kaybettiyse :A
Gönüllüler kazandı 10'a 9. :A Merve aday oldu. :( Konsey kaos doluydu Merve ve Batuhan tartıştı. :A Batuhan'ı bu sefer de Merve patlattı. :Z Baya yargı modunu açtı Merve çok haklı konuştu. Sms açık olsaydı çok oy alırdı net. :A Acun bile kaç kere Batuhan'ı uyardı. :F İzlemelisin cidden. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gönüllüler kazandı 10'a 9. :A Merve aday oldu. :( Konsey kaos doluydu Merve ve Batuhan tartıştı. :A Batuhan'ı bu sefer de Merve patlattı. :Z Baya yargı modunu açtı Merve çok haklı konuştu. Sms açık olsaydı çok oy alırdı net. :A Acun bile kaç kere Batuhan'ı uyardı. :F İzlemelisin cidden. :A
Bugün hiç bir şeye vakit bulamadım :A daha tam şimdi oturdum ve telefonu alabildim. Birazdan da sahur öncesi uyurum :A yarında sabah baya işim var :A akşam üstü ilk fırsatta izlerim.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acun eğer bir kız eklenirse yarışmacılar karışacak artık demişti ve oylama sonucu belli olmadan bu durumu açık edince bir kızın eleneceği garanti olmuş oldu önceden.
Eğer İsmail, Batuhan'ı demiş olaydı şuan elenen Melis olmayacaktı.
Aleyna Ç dururken Melis'in elenmesi kötü oldu.
Sergen gitsin isterdim.
@The_Erinch @dreamy @Özgür @kerem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Acun eğer bir kız eklenirse yarışmacılar karışacak artık demişti ve oylama sonucu belli olmadan bu durumu açık edince bir kızın eleneceği garanti olmuş oldu önceden.
Sergen gitsin isterdim.
Sergen’in de performansı iyiydi ona bakılırsa. :A Ama gerçek şu ki hiçbiri Aleyna Ç.’den daha önce elenmeyi hak etmiyordu. :A

Yarın Konsey Özel bölümü olacakmış 20.00’de, yeni gruplar belirlenecekmiş. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sergen’in de performansı iyiydi ona bakılırsa. :A Ama gerçek şu ki hiçbiri Aleyna Ç.’den daha önce elenmeyi hak etmiyordu. :A

Yarın Konsey Özel bölümü olacakmış 20.00’de, yeni gruplar belirlenecekmiş. :A
İsmail ve Batuhan harici diğer hiç birini sevmiyorum :A artık fikrim netleşti :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Sergen gitsin isterdim.
Beni sadece Merve ilgilendiriyor.

Geldiği gibi Performans sıralamasında 2. sıraya yükseldi. Dozer gibi maşAllah.

Çok ciddi karışma beklemiyorum.

Aleyna kırmızıya geçer birtek ona eminim.

Ayşe ve Merve aynı takımda olmasın; 3 gündür Merve Gitse Merve Gitse diye ortada gezinen Ayşenin ; Merve tarafından hamur gibi ezilmesini izlemek istiyorum.

Berkayda kırmızıya gelsin; Poyrazdan ayrılırsa Yaverlikten kendini gösteremiyordu;eline fırsat geçer.

Sergen geçer Maviye.

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Bence çok fazla üstüne gidiyorlar. Geçen konsey Merve haksız ve hem Batuhan hem o ağlıyor ama Acun Batuhan'ı tersliyor :A
Bu kadarda üstüne gidilmez birinin
Batuhan’ın kendini savunmak için performans konularına girmesi, Merve’yi küçümsemesi kötüydü. :A O konuda Merve haklıydı bence.

Üstüne gidilmesi konusuna katılıyorum. Merve geldiğinden beri Batuhan’a oynuyor, şov peşinde bence biraz. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Beni sadece Merve ilgilendiriyor.

Geldiği gibi Performans sıralamasında 2. sıraya yükseldi. Dozer gibi maşAllah.

Çok ciddi karışma beklemiyorum.

Aleyna kırmızıya geçer birtek ona eminim.

Ayşe ve Merve aynı takımda olmasın; 3 gündür Merve Gitse Merve Gitse diye ortada gezinen Ayşenin ; Merve tarafından hamur gibi ezilmesini izlemek istiyorum.

Berkayda kırmızıya gelsin; Poyrazdan ayrılırsa Yaverlikten kendini gösteremiyordu;eline fırsat geçer.

Sergen geçer Maviye.
Bu karışma deyişi sadece 1-2 isimleyse ozaman anlamsız olur. Ben baştan karışım sandım.
Ama ozaman evet Sergen kesinlikle geçer karşıya ve zaten Dora yollanılmaz. İsmail ile olan olayları var.
Kızlardan Ayşe ve Aleyna hangisi güçsüzse o kırmızıya geçer. Aleyna Ç geçerse yine güçsüz bir kırmızı takımı olur ama Acun eski mavileri ayırmak istemeye bilir.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski