TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Sena şayet bu hafta adaya veda etmezse favorilerimden birisi olur...

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Cemal diye beklerken sakatlanan kişiyi Reşat çıktı. Umarım veda etmek zorunda kalmaz bu senenin renklerinden birisi. :(

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yani illa ilk gidecek olan hep kızlar oluyor 😏
Çünkü erkekler bir şekilde ön planda oluyor, gerek reality gerek performans ile ama her Survivor'da ilk haftalarda hem performans hem de reality veremeyen kızlar oluyor ve ilk onlar gidiyor. Tabi bazı seneler hariç (Duygu Çetinkaya ve Fulya gibi)

• Beğendim
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Durum 6-6 iken izledim.
İlayda'nın son atışı yapıp kazanması güzel oldu :A
Sena elenirse, Gönüller için ikinci gereksiz kayıp olur.
Hayrettin hiç oynadı mı? @Hazem @The_Erinch @dreamy
İlayda bu senenin en büyük sürprizi oldu bence. Tabi şimdilik, neticede program başlayalı daha 3 gün oldu. :A Ben ilk haftadan gider gözüyle bakıyordum. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Kızlar pek güçlü gelmedi gözüme :A zayıf halka çok :A
Evet maalesef. Gönüllülerden Ayşe iyiydi bugün. Dün de Sancakay fena değildi. Pek istikrarlı ilerlemiyorlar. Ünlülerde İlayda ve Meryem öne çıkıyor. En iyi kadın yarışmacı direkt Meryem zaten. Fakat pek ben sevmiyorum geçen sezonki Evrim ile olan olaylardan dolayı. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet maalesef. Gönüllülerden Ayşe iyiydi bugün. Dün de Sancakay fena değildi. Pek istikrarlı ilerlemiyorlar. Ünlülerde İlayda ve Meryem öne çıkıyor. En iyi kadın yarışmacı direkt Meryem zaten. Fakat pek ben sevmiyorum geçen sezonki Evrim ile olan olaylardan dolayı. :A
Melis mi ne öyle biri ilk gün öne çıkmıştı. İlayda iyi gelmedi bana (dün izlemedim) bugün yavaştı ve atışta kazandı bence :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Melis mi ne öyle biri ilk gün öne çıkmıştı. İlayda iyi gelmedi bana (dün izlemedim) bugün yavaştı ve atışta kazandı bence :A
İlk gün çok dikkatli izleyememiştim ya, internetten yüzeysel bakınmıştım. Merve de var o da olabilir :A

Sonuçta her şey parkur hızı değil ama. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Batuhan iyi bak, onu desteklerim gibi :A
Gönüllülerde de Poyraz iyiydi izlediğimde (ilk gün)
Poyraz’ın performansı her gün iyiydi. Karakter ve dış görünüş ( :A ) olarak tam son dörtlü imajı veriyor. İlk tanıtımı görünce de öyle düşünmüştüm. :A

Benim favorim Sancakay. Senin de sevebileceğin bir tip. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz’ın performansı her gün iyiydi. Karakter ve dış görünüş ( :A ) olarak tam son dörtlü imajı veriyor. İlk tanıtımı görünce de öyle düşünmüştüm. :A

Benim favorim Sancakay. Senin de sevebileceğin bir tip. :A
Ünlülerde ise Meryem ve Batuhan rahat sonlara kalır. Diğerlerini bilmiyorum fazla :A bir ara kısa videolara bakınırım ama azalmadıkça hakim olamam gibi :A bu ay bakarım, sonra Mayıs gibi bakarım :A Acun geçen seneye göre 1 ay erken başlattı. Acaba yine Temmuz'a sarkar mı :A
Eğer Reyting sonlara doğru istenileni vermezse erken bitirir ve MasterChef başlar yine

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sena gider büyük ihtimalle bu hafta. Poyraz SMS'te birinci olursa Hanzade'yi söylemeyeceğini düşünüyorum.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ünlülerde ise Meryem ve Batuhan rahat sonlara kalır. Diğerlerini bilmiyorum fazla :A bir ara kısa videolara bakınırım ama azalmadıkça hakim olamam gibi :A bu ay bakarım, sonra Mayıs gibi bakarım :A Acun geçen seneye göre 1 ay erken başlattı. Acaba yine Temmuz'a sarkar mı :A
Eğer Reyting sonlara doğru istenileni vermezse erken bitirir ve MasterChef başlar yine
Batuhan’ı da sevemedim ben. :F

Bilmiyorum reytingleri nasıl gelir, geçen sene zaten boşluktan uçmuştu. Bence sarkmaz resmen yılın yarısı Survivor yayınlanmış olur öyle. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Batuhan’ı da sevemedim ben. :F

Bilmiyorum reytingleri nasıl gelir, geçen sene zaten boşluktan uçmuştu. Bence sarkmaz resmen yılın yarısı Survivor yayınlanmış olur öyle. :A
Yılın yarısıda MasterChef oldu ama :A O ses bile yayınlanmadı :A
Batuhan'ı sevende var eleştirende. Anlamadım :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Yılın yarısıda MasterChef oldu ama :A O ses bile yayınlanmadı :A
Batuhan'ı sevende var eleştirende. Anlamadım :A
Yine de sonlara kalır gibi geliyor. :A

Bu arada Dora’da ilk haftadan elenen erkek tipi var. Umarım ona veya Hanzade’ye veda ederiz. :A

images

• İlginç

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ben Dora kadın yarışmacı sandım :A ondan @Hazem 'e 'yani hep kadınların ismi yazılıyor ilk elenen onlar oluyor' dedim :A
Aslında tanıtımda Uğurtan olarak yer vermişler ama kendisine Dora denmesini tercih ediyormuş sanırım. Dora adında bir çizgi film vardı önceden, şu an var mı bilmiyorum. :A

images

• Güldürdün