TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şimdi int yayını açtım geriden bakabileyim diye. Demek kaybettiklerinde Batuhan'a niye Aleyna Çalışkan ile potya girdin denilmiş :A
------

Bizde konsey şimdi başlıyor

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Şimdi int yayını açtım geriden bakabileyim diye. Demek kaybettiklerinde Batuhan'a niye Aleyna Çalışkan ile potya girdin denilmiş :A
------

Bizde konsey şimdi başlıyor
Mavi takımdan buna ne onu anlamadım. Adam istediği potaya girer SİZE NE??

• Harika
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Hemşehrim olacak kişi yanlış tarafta yine :A @Özgür Kırmızı takım forever :bhr:

Sergen gönüllüler ekibini seçmelerden tanıyor hep söyledi zaten Gönüllüler yedekler geldiğinde Sergen'i bize bekliyorduk diye. :A Ayrıca Batuhan'a karşı söylenen her şeyin yanındayım. :Z Sergen bakışlara bak derken kötü bir şey demedi bence 2 haftadır Batu-Aleyna arasında bir şeyler mi var muhabbeti dönüyor yarışmada şimdi aynı takımdalar ve bakışları benim de dikkatimi çekti. :A

Kırmızı takımda bir tek Berkay'ı seviyorum. :bhr: Ama onu da harcarlar ya İsmail ve Batuhan'ı zaten ifşaladı Çağrı önceden anlaşma yapmışlar bu ikili herkesi yollama derdinde. Aleynalar desen zaten ikisi de ayrı yılan.ss Berkay'ı çiğ çiğ yer bu pis dörtlü. :(

Baksana dün böyle tek başına yatıyordu. :A

Ekli dosyayı görüntüle 102105
------

Mavi Takım > Kırmızı Takım çok net. :A
Diyarbakırlıymış adı Özgür,suçu mavi takımı tutmakmış öğrendiğim kadar :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Batuhan ve Acun, Poyraz'a ayar veriyor :Z
Poyraz cidden aşırıya kaçmış
Batuhan’ın kariyerine kadar laf etti ya, rezillik. :F Bu performans ve davranışlarıyla şampiyon biraz zor olur. :A
------

Poyraz’a karşı iç sesim:

3ED1C9F7-0F93-462D-8614-A0560604674E.jpeg

Son düzenleme:
  • Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Batuhan’ın kariyerine kadar laf etti ya, rezillik. :F Bu performans ve davranışlarıyla şampiyon biraz zor olur. :A
Ben nekadar geriden geliyorum bilmiyorum ama bu kısımlar baya iyi :A Poyraz önce hayır yapmadım diyor, sonra evet deyip geçiştirmeye çalışıyor :A Şuan bu konuşmada umarım Poyraz'a SMS yağmaz :A aralarında en iyisi Steven. Umarım o birinci olur.

Ayşe'ye bak. Onlar takımı satmış :A :A
Yaaaaa bunlar ne kadarda kudurdu Batuhan kendini aday yaptı diye :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Ben nekadar geriden geliyorum bilmiyorum ama bu kısımlar baya iyi :A Poyraz önce hayır yapmadım diyor, sonra evet deyip geçiştirmeye çalışıyor :A Şuan bu konuşmada umarım Poyraz'a SMS yağmaz :A aralarında en iyisi Steven. Umarım o birinci olur.

Ayşe'ye bak. Onlar takımı satmış :A :A
Yaaaaa bunlar ne kadarda kudurdu Batuhan kendini aday yaptı diye :F
Çok, çok itici bir takım. Kaybedince ve kazanınca sadece Batuhan ve Aleyna Kalycıoğlu’nun dedikodusunu yapıyorlar ne kadar kudurmuşlarsa. İnşallah Steven birinci olur cidden. Sergen’e de inancımı kaybettim. :A

Ayşe konudan bağımsız yine Aleynalara sataştı. Bu kızın Survivor hayatı Aleyna olmuş cidden. :A Kendisi geçen gün “Aleyna ile olan hikayeleri sana anlatırım” diyordu Merve’ye, bu ne oluyor. :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok, çok itici bir takım. Kaybedince ve kazanınca sadece Batuhan ve Aleyna Kalycıoğlu’nun dedikodusunu yapıyorlar ne kadar kudurmuşlarsa. İnşallah Steven birinci olur cidden. Sergen’e de inancımı kaybettim. :A

Ayşe konudan bağımsız yine Aleynalara sataştı. Bu kızın Survivor hayatı Aleyna olmuş cidden. :A Kendisi geçen gün “Aleyna ile olan hikayeleri sana anlatırım” diyordu Merve’ye, bu ne oluyor. :F
Şimdi sıra Merve'ye geldi bakalım o neler diyecek :A

Ayşe cidden Aleyna'yı takıntı yapmış

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
“samimiyetsiz” kelimesi Poyraz’dan ona da geçmiş anlaşılan. :A Flash TV oyunculuğuyla bir şeyler anlattı ama. :F
İçi boş konuşmalarmış Merve'nin.

Dora lafa girmek istedi ama anca saçmaladı :F yok heykel yok böyleler. Yok biz daha iyiyiz vs vs :A
------

Ayşe vol 2 oldu Dora :A boş şeyler deyip konuyu dağıtmak :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
İçi boş konuşmalarmış Merve'nin.

Dora lafa girmek istedi ama anca saçmaladı :F yok heykel yok böyleler. Yok biz daha iyiyiz vs vs :A
------

Ayşe vol 2 oldu Dora :A boş şeyler deyip konuyu dağıtmak :A
Bir şey soracağım Merve ve Sergen takıma gelir gelmez Batuhan’ın dedikodusunu yapmadılar mı? Ne takımı satmasından bahsediyor bunlar.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bir şey soracağım Merve ve Sergen takıma gelir gelmez Batuhan’ın dedikodusunu yapmadılar mı? Ne takımı satmasından bahsediyor bunlar.
Maksat diğerlerini kötü gösterecekler ya :A
Özellikle Sergen'in o tavırlarından dolayı soğudum ya. Hiç izlemesek bunların kötülemediğine inanacağım :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Maksat diğerlerini kötü gösterecekler ya :A
Özellikle Sergen'in o tavırlarından dolayı soğudum ya. Hiç izlemesek bunların kötülemediğine inanacağım :A
Aleynalar takımı sattı deyince sanki “Takımın İsmail’i tahrik ettiğini” söylediler sandım, meğer Dora için demişler bunu. Ve Acun da tasdikledi. Acıyorum hallerine :A

Sergen’den soğudum ben de, umarım Batuhan şampiyon olur bahsettiğim üçlü arasından. :A
------

Sergen Batuhan’ın oyuna çıkışlarına kadar her şeyi açıklamış, ben buraları kaçırmışım. @Dosi senin bahsettiğin konuşma bu muydu? :A

Son düzenleme:
  • Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aleynalar takımı sattı deyince sanki “Takımın İsmail’i tahrik ettiğini” söylediler sandım, meğer Dora için demişler bunu. Ve Acun da tasdikledi. Acıyorum hallerine :A

Sergen’den soğudum ben de, umarım Batuhan şampiyon olur bahsettiğim üçlü arasından. :A
Eee boşuna Sergen'i demedim. Adam karşıya gelir gelmez sanki Batuhan ile tartışma yaşamış gibi habire arkadan konuştu :A onların takımı güçsüzleşti demeye getirip 'Şuan Batuhan kara kara düşünüyordur bizim takım nasıl olacak. Benim SMS Aleyna'dan iyidir' demişti ve baya Merve ile bu takım çok iyi deyip asıl en başta onlar takımı 'sattı'
ne bitmez reklammış :F
Mutfak İşlerimi bitirdim en azından :A
------

------

Sergen Batuhan’ın oyuna çıkışlarına kadar her şeyi açıklamış, ben buraları kaçırmışım. @Dosi senin bahsettiğin konuşma bu muydu? :A

Bu değildi ama demek bunlarda var :A

Bu arada çarşı pazar karışacak. Berkay veya Aleyna K birinci olmalı ki Batuhan ve İsmail aday olmalı. Yoksa durum kötü olacak :A ve
Şimdi Batuhan 1. olursa bir isim diyecek? Ve iki tarafta da 2 aday olunacaktır?
İlginç bir pota olacak :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
tumblr_mexhedMqOc1rlaavto1_400.gif

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Zeyno

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Eee boşuna Sergen'i demedim. Adam karşıya gelir gelmez sanki Batuhan ile tartışma yaşamış gibi habire arkadan konuştu :A onların takımı güçsüzleşti demeye getirip 'Şuan Batuhan kara kara düşünüyordur bizim takım nasıl olacak. Benim SMS Aleyna'dan iyidir' demişti ve baya Merve ile bu takım çok iyi deyip asıl en başta onlar takımı 'sattı'
ne bitmez reklammış :F
Mutfak İşlerimi bitirdim en azından :A
------

Bu değildi ama demek bunlarda var :A

Bu arada çarşı pazar karışacak. Berkay veya Aleyna K birinci olmalı ki Batuhan ve İsmail aday olmalı. Yoksa durum kötü olacak :A ve
Şimdi Batuhan 1. olursa bir isim diyecek? Ve iki tarafta da 2 aday olunacaktır?
İlginç bir pota olacak :A
Çok saçma bir strateji yaptılar, Poyraz zaten SMS birincisi çıkacak neyin kafasını yaşadıklarını merak ediyorum. Ayşe’nin kadın potası olmayan bir haftada birinci çıkması çok zor. :A
------

Onu Poyraz’ın birinci çıkacağını bildiği için söyledi. Mavi takımın yaptıkları sandıkları stratejiye gülüyor. :F

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok saçma bir strateji yaptılar, Poyraz zaten SMS birincisi çıkacak neyin kafasını yaşadıklarını merak ediyorum. Ayşe’nin kadın potası olmayan bir haftada birinci çıkması çok zor. :A
------

Onu Poyraz’ın birinci çıkacağını bildiği için söyledi. Mavi takımın yaptıkları sandıkları stratejiye gülüyor. :F
kadin potasi olunmayan smslerde herzaman kadinlarin sms siramasi düsük olmakta arti Ayse firtina gibi esmedi birinci olmak icin :A Merve olsa tamam, yasadigi polemiklerde onu birinci yapabilir ama Ayse etkisizdi.
son haftalarda Ismail herzaman sms birincisi oldu ve karsi taraftanda Poyraz oldugu icin biraz tiye alma durumu oldu :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
kadin potasi olunmayan smslerde herzaman kadinlarin sms siramasi düsük olmakta arti Ayse firtina gibi esmedi birinci olmak icin :A Merve olsa tamam, yasadigi polemiklerde onu birinci yapabilir ama Ayse etkisizdi.

son haftalarda Ismail herzaman sms birincisi oldu ve karsi taraftanda Poyraz oldugu icin biraz tiye alma durumu oldu :A
Acun Poyraz’ı o kadar eleştirdi ki. Bence net Poyraz çıkar ya birinci. :A
Neyse hayırlısı olsun, günün kazananı her türlü kırmızı takım oldu. :A

• Güldürdün