TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zaten kime sorsan Acun'un favorisi kim diye. Direkt karşı tarafı söyleyecektir :A Kimse Acun'un kendi adamlarını desteklediğini düşünmüyor :A

Galibiyet sayısı oynanan oyunla da alakalı tabi. Galibiyet yüzdesi daha önemli bence. Orada da Sercan bu sene birinciliğe çıktı ama diğer senelerde vardır yine o civarda isimler :A
Bu işler böyle. :A Acun'un da çok umrundaydık. :A

Sercan reisim sayıda da yüzdede de şovunu yapmıştı...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de kullandım oylarımı. Sonra baktım şöyle bir etrafa, yine Survivor dışında hiçbir şey ilgimi çekmedi :A O yüzden kaçabilirim yavaş yavaş :A

Yine ne hediyesi ya, yeni kulübe mi girdin ne yaptın :A
45 bine kuru tebrik bile etmedin. Utan utan. Sana konu açana kuru tebriği bile çok görüyorsun. @eskici uğramadı bile
1689.png

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ne Nisa'sı kardeşim... Sercan reis elenmese Adem'i geçecekmiş... @Maskeli Fedai

Ecov7ooXoAIAqVB

Kaan kardeşimiz dedik, yalan dolan görseller paylaşmaz dedik vaziyete bak... Kesin yalandır bu tablo. :A

Avatar Atakan olsun, Nagihan olsun bunlar uçuyorlardı... Anıl yarıştığı sene bile bu kadar yükseklerde değildi, külliyen yalan dolan. :A

Bu arada Sercan ve Cemal Can hep aynı parkurlarda yarıştı bak o da var, korona olmasa ve parkur çeşitliliği olsa daha düşük olurdu sonuçları şayet bunlar doğru olsa bile. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kaan kardeşimiz dedik, yalan dolan görseller paylaşmaz dedik vaziyete bak... Kesin yalandır bu tablo. :A

Avatar Atakan olsun, Nagihan olsun bunlar uçuyorlardı... Anıl yarıştığı sene bile bu kadar yükseklerde değildi, külliyen yalan dolan. :A

Bu arada Sercan ve Cemal Can hep aynı parkurlarda yarıştı bak o da var, korona olmasa ve parkur çeşitliliği olsa daha düşük olurdu sonuçları şayet bunlar doğru olsa bile. :A
Şöyle düşün yarışma kaç aydır var ve her gün parkura çıkıyorlar :A Doğru bence :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
24 saat yoktum ama :A
2 gündür geceleride yokum.
@The_Erinch 'in etkinliği için oy kullanmaya geldim. Malum 1 günlük yapmakta :A
Foruma gelsemde fazla çene çalmıyorum.
Etrafta konularımı görmüyorsan demek ki köşemdeyim :A
Bana hediye ile gelmeni bekliyorum :A
Tek rakibimiz Turkish Airlines yapacak birşey yok :D :D :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugünkü oyunu fazla zorlu yapmışlar ya. İki oyunda mahvoldu adamlar. Daha bunun final kısmı var bir de. Orada arka arkaya aynı kişiler çıkacak 5'e ulaşana kadar. Hem aşırı yorulacaklar şimdi bir de en son eleme olacakmış. Sms için de fazla vakit kalmaz gibi duruyor bu durumda.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bugünkü oyunu fazla zorlu yapmışlar ya. İki oyunda mahvoldu adamlar. Daha bunun final kısmı var bir de. Orada arka arkaya aynı kişiler çıkacak 5'e ulaşana kadar. Hem aşırı yorulacaklar şimdi bir de en son eleme olacakmış. Sms için de fazla vakit kalmaz gibi duruyor bu durumda.
Final'de 3 olan kazanacak 5 değil.