TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ödül oyunlarını da dokunulmazlık oyunları gibi yapabilir aslında. Bir kişi kazanır yanına birilerini alır gayet mantıklı. :A

Geçen senelerde bu şekildeydi zaten sistem, yani ben öyle hatırlıyorum. Adada bir kişinin kaldığı falan olurdu hatta üzülürdük. :A Böyle olunca Sercan ile karşı taraf da hiç samimiyet kuramadı.

• Beğendim
Reactions: dreamy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Arkadaşım ben zaten Sercan'ın Nisa veya Barış'ı söylemesi mantıksız demiyorum. Tabii ki de diğer isimlere daha yakın olduğu için onları söyleyecekti. Benim takıldığım konu verdiği sebepler. Şunu diyebilir mesela ben Nisa ve Barış'ı kendime daha uzak hissediyorum, sohbetim fazla yok diğer isimler bana daha yakın o yüzden diyorum yemin ederim hiçbir şey demem adam doğru söyledi derim, ama verdiği sebepler ne Allah aşkına o duygusal O da duygusal yarışmacı için endişelenen birisi diyor Allah aşkına bunlar ne saçma sebepler.

ÖNEMLİ NOT: BU MESAJ AMANSIZ DONDURMA REİS VE AMANSIZ ACUNMEDYA DESTEKLEYİCİLERİNİ HEDEF ALARAK ATILMIŞTIR. DİĞER KİŞİ VE KURUMLARLA ALAKASI YOKTUR.

Sen niye üzerine alındın? Seç bakalım tarafını. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yanlız bu ses kaydıyla bir insanın hayatını kararttı Acun. Gizli bir konuşmayı tüm ülkeye izletti sırf reyting için.

Sercan ve Nisa'ya adada bunu izleyip konuyu kapatabilirdi. Ama reyting almak için Gizem'i çok sağlam linç ettirecek hatta başlamıştır bile linç edilmeye.

Adam gece 1 de programa bağlanıp kendi sunucusunu azarladı bu konuyu konuşmayın ahlak dışı diye. Ama 3 gündür bir ses kaydını konuşuyor Acun bey.

2 gram reyting almak için büyük yanlış yaptı bu sefer.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Yanlız bu ses kaydıyla bir insanın hayatını kararttı Acun. Gizli bir konuşmayı tüm ülkeye izletti sırf reyting için.

Sercan ve Nisa'ya adada bunu izleyip konuyu kapatabilirdi. Ama reyting almak için Gizem'i çok sağlam linç ettirecek hatta başlamıştır bile linç edilmeye.

Adam gece 1 de programa bağlanıp kendi sunucusunu azarladı bu konuyu konuşmayın ahlak dışı diye. Ama 3 gündür bir ses kaydını konuşuyor Acun bey.

Bana göre arka planda bunların ayarlamasını yapmıştır.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Kıza söz hakkı doğdu bence

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
  • İlginç
Reactions: 12.Adam