TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gerçekten bize bu takımlar sadece ödül için kurulmuş gibi geliyor ama yarışmanın kaderini etkiliyor her anlamda. :A Zaten artık bu haftaki takımlar da değişmez gibime geliyor. :A

Kesinlikle öyle, ödüle gittiği arkadaşlarıyla iyice kaynaşıyorlar mesela. Onun dışında düşünsene konseyde senin ismini söylemiş adamı ödüle götürmek için yarışır mısın? :A Ya tam manasıyla bireysele döndürsün artık, kaptanlık oyunları da ilgi gördü diye devam ettiriyor. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy and 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
YA SERCAN YA CEMAL CAN DİYECEKTİ ZATEN SAÇMA SAPAN KONUŞMAYIN ARTIK RİCA EDİYORUM, ŞU PROGRAMI GÖZÜNÜZLE DEĞİL KAFANIZLA İZLEYİN. HER AKŞAM AYNI ŞEY, ELİF'İ FALAN MI SÖYLEMESİNİ BEKLİYORDUNUZ ANLAMIYORUM Kİ. İYİ FORUMLAR...
Arkadaşım ben zaten Sercan'ın Nisa veya Barış'ı söylemesi mantıksız demiyorum. Tabii ki de diğer isimlere daha yakın olduğu için onları söyleyecekti. Benim takıldığım konu verdiği sebepler. Şunu diyebilir mesela ben Nisa ve Barış'ı kendime daha uzak hissediyorum, sohbetim fazla yok diğer isimler bana daha yakın o yüzden diyorum yemin ederim hiçbir şey demem adam doğru söyledi derim, ama verdiği sebepler ne Allah aşkına o duygusal O da duygusal yarışmacı için endişelenen birisi diyor Allah aşkına bunlar ne saçma sebepler.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Kesinlikle öyle, ödüle gittiği arkadaşlarıyla iyice kaynaşıyorlar mesela. Onun dışında düşünsene konseyde senin ismini söylemiş adamı ödüle götürmek için yarışır mısın? :A Ya tam manasıyla bireysele döndürsün artık, kaptanlık oyunları da ilgi gördü diye devam ettiriyor. :A
Ödül oyunlarını da dokunulmazlık oyunları gibi yapabilir aslında. Bir kişi kazanır yanına birilerini alır gayet mantıklı. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock