TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
YA SERCAN YA CEMAL CAN DİYECEKTİ ZATEN SAÇMA SAPAN KONUŞMAYIN ARTIK RİCA EDİYORUM, ŞU PROGRAMI GÖZÜNÜZLE DEĞİL KAFANIZLA İZLEYİN. HER AKŞAM AYNI ŞEY, ELİF'İ FALAN MI SÖYLEMESİNİ BEKLİYORDUNUZ ANLAMIYORUM Kİ. İYİ FORUMLAR...

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu adam kadar ballısı yok ya. Sercan’la aynı takımda olmasaydı kendisini büyük ihtimal bu hafta uğurlayacaktık. :A

Sercan sağ olsun bir haftadır rahat rahat takılıyor, takım mevzusu tamamen yok olmuş olsaydı belki bir şeyler değişebilirdi o konuda. Sonuçta Sercan'la aynı takımda olmaması demek onu karşı tarafa daha yakın yapıyor ama yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evrim’in böyle izlediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. :A

Ekli dosyayı görüntüle 88545

Yalnız sorun şu, şimdi bu üçlüden biri Evrim’in yanına gidecek. Kıza orada da rahat yok. :(
Hayır en son kahkahası vardıya, bu olayın üstüne diyeceğim bir şey yok demişti. İşte tam o moddadır :A
Asıl gidecek kişiye rahat yok :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
YA SERCAN YA CEMAL CAN DİYECEKTİ ZATEN SAÇMA SAPAN KONUŞMAYIN ARTIK RİCA EDİYORUM, ŞU PROGRAMI GÖZÜNÜZLE DEĞİL KAFANIZLA İZLEYİN. HER AKŞAM AYNI ŞEY, ELİF'İ FALAN MI SÖYLEMESİNİ BEKLİYORDUNUZ ANLAMIYORUM Kİ. İYİ FORUMLAR...

ÖNEMLİ NOT: BU MESAJ AMANSIZ DONDURMA REİS VE AMANSIZ ACUNMEDYA DESTEKLEYİCİLERİNİ HEDEF ALARAK ATILMIŞTIR. DİĞER KİŞİ VE KURUMLARLA ALAKASI YOKTUR.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Sercan sağ olsun bir haftadır rahat rahat takılıyor, takım mevzusu tamamen yok olmuş olsaydı belki bir şeyler değişebilirdi o konuda. Sonuçta Sercan'la aynı takımda olmaması demek onu karşı tarafa daha yakın yapıyor ama yapacak bir şey yok. :A
Gerçekten bize bu takımlar sadece ödül için kurulmuş gibi geliyor ama yarışmanın kaderini etkiliyor her anlamda. :A Zaten artık bu haftaki takımlar da değişmez gibime geliyor. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Hayır en son kahkahası vardıya, bu olayın üstüne diyeceğim bir şey yok demişti. İşte tam o moddadır :A
Asıl gidecek kişiye rahat yok :A
Aaa doğru söylüyorsun. Son zamanlarda hepsi üstüne geldiği için mağdur olmuştu. Ama bu üçünden birini her türlü teke tekte alır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi