TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kim bu Utku beyciğim? :A
Bak bak nasıl da şu moda büründü Şerlok beyciğim, gözleri parladı bir anda :A
Sherlock

Bu kız Şerlok beyciğim. İsmi Nisa Bölükbaşı. Araştırabilirsin :A
403

• Harika
Reactions: Sherlock

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Yasin'in isyanından sonra instagram kullanıcı adı @yasinobuzofficial olarak değiştirilmiş :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
İki yıldır acı çekiyorum programı izlerken. Kimse sahada kazanmak istemiyor herkes tribünlere oynuyor. Son iki yıldan bir karma yapıp önceki sezonlarla yarışsalar kimse birleşmeyi göremez. Bizim seyircimizde nerede mağduru oynayan birini görse hemen onun tarafına geçiyor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
İki yıldır acı çekiyorum programı izlerken. Kimse sahada kazanmak istemiyor herkes tribünlere oynuyor. Son iki yıldan bir karma yapıp önceki sezonlarla yarışsalar kimse birleşmeyi göremez. Bizim seyircimizde nerede mağduru oynayan birini görse hemen onun tarafına geçiyor.
Yok artık daha neler. Yusuf, Seda, Okay, Bora, Hikmet, Sude boru mu bu seneden de en az 5-6 esas yarışmacı rahat çıkar.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060

Valla ben mağdur olanı değil doğru gördüğüm şeyi desteklerim Barışın mağduru oynadığını düşünmüyorum dün oyunda başını vurmuş yığılmış yere Murat doktoru çağırın diyo Gizem hanım ben görrmedim ki Berkana bakıyordum diyo biri diyo görmedim biri yanına gelmedi ya

@Emre Ozansoy farkındamısın Yunus Emre de yanına gelmedi o kadarda abi diyo he

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Yok artık daha neler. Yusuf, Seda, Okay, Bora, Hikmet, Sude boru mu bu seneden de en az 5-6 esas yarışmacı rahat çıkar.
Merve Oflaz, Pascal, Anıl, Hasan, Nihat, Duygu (Tarihin en iyi kızı), Murat, Ümit, Doğukan, Hilmi, Berna, Sahra, Yiğit, Merve Aydın, Ahmet Dursun, Gökhan Keser, Begüm, Nagihan, Damla, Serkay, Atakan, İlhan Mansız, Sema, Serhat Akın, Adem, Ogeday, Anıl ve Turabi.

Şunların arasından 12vs12 takımlar kuralım rakipten birleşmeye kimse kalmayacağına adım kadar eminim. Çünkü hepsi problemleri olsa bile sahada halletmeye çalışıyordu. Kimse rakibine bir şey olduğunda gülüp geçmiyordu. Sürekli mağdur ayağına yatıp halktan oy dilenmiyordu.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,957
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Emre Ozansoy farkındamısın Yunus Emre de yanına gelmedi o kadarda abi diyo he

Dün itibariyle benim için Gönüllüler bitti abla, Berkan bile gitti adamın yanına. Ama takım arkadaşları yerinden kalkmaya tenezzül bile etmedi ya. :( Gizem bir de "Berkan'ı izliyordum ben" diyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica