TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,216
Puanı
1,060
Bence Yunus Emre direk maç satıyor.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tam açtım 9-9'da reklama girdi. :D

Genellikle ünlüler takımında hep birden çok sevdiğim kişi olurdu, hatta sevmediğim kişi olmazdı. Ama bu seneki ünlüler takımından sadece Pervizi destekliyorum. Elif ve Aycan benim gözümde elendile dünden sonra.

Gönüllüler'de ise favorim Cemal ve Nisa :)

Aslında her sene sadece bir kişi belirliyor takımı tutmamı. Bu şimdiye kadar hep ünlüler oldu niyeyse. Ama birleşmeden sonra Perviz'in gönüllüler takımına geçmesini istiyorum. Çünki, Mert gibi bir şeytan ünlüler adasında olduğu müddetçe Perviz sakinliği ile baş edemeyecek onlarla...

Bu arada Perviz Azerbaycanlı diye onu tuttuğum doğrudur. Bununla ilgili bir çok eleştiri alıyorum ama arkadaşlar Türkiye'den birisi başka ülkede yarışsa ki yarıştı - Turabi, ondan nefret edenler etmeyenler herkes Turabi'ye destek oldu. Yani bunu eleştiren arkadaşlar eminim siz de Türkiyeden birisi başka ülkede yarışsa bu kim olursa olsun onu desteklersiniz. :) Ki benim için Azerbaycan-Türkiye ikisi de can devletim.

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,216
Puanı
1,060
Çok sıkıldım bu akşam. Gönüllüler yeniyor diye değil .
10 da bitmesi baydı.

Birde ünlüler nerede...sürekli bench boş.

Gönüllüler kazanıyor işte;Acun neyi değiştirecek merak ettim.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Taraf tuttuğu net belli zaten ünlüler özellikle sercan gol attığında havalara uçuyo
Acun hiç hentbol maçı izlemiş mi?Pozisyonda aksiyon başlangıcı ele alınır ayak eğer dışarıdaysa gol kararı verilir?Barış ne yapsın içeriye düşmemek için uçsun mu? :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Acun hiç hentbol maçı izlemiş mi?Pozisyonda aksiyon başlangıcı ele alınır ayak eğer dışarıdaysa gol kararı verilir?Barış ne yapsın içeriye düşmemek için uçsun mu? :A
Benim hentbol ile alakam yok hiç, doğru düzgün de izlememişimdir ama ben de bu kuralı böyle biliyorum. Dışarıdayken zıplar atarsın içeriye düşsen de sayılır gol benim bildiğim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Benim hentbol ile alakam yok hiç, doğru düzgün de izlememişimdir ama ben de bu kuralı böyle biliyorum. Dışarıdayken zıplar atarsın içeriye düşsen de sayılır gol benim bildiğim.
Hentbol olmasa bile basketbolu gözucuyla da olsa takip ettiğinizi varsayıyorum.Örneklemeyi basketbola uyarlarsak hareket başlar ve bittiğinde top elinden çıkıp sayı oluyorsa buna BASKET FAUL denir.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Fragmandan anladığım 2 ihtimal var:

1) Ya Perviz elendi, Acun ilk defa takımın performans birincisi birleşmeye kalamadı manasında diyor.

2) Perviz ve Ezgi ilk ikide. :D

İlk ihtimal daha olası malesef. :(

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Fragmandan anladığım 2 ihtimal var:

1) Ya Perviz elendi, Acun ilk defa takımın performans birincisi birleşmeye kalamadı manasında diyor.

2) Perviz ve Ezgi ilk ikide. :D

İlk ihtimal daha olası malesef. :(
Sanmam Perviz'in elendiğini Evrim gülümsüyordu, böyle birşeye gülümsemez. Belki oyun ile ilgili söylüyordur Acun.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sanmam Perviz'in elendiğini Evrim gülümsüyordu, böyle birşeye gülümsemez. Belki oyun ile ilgili söylüyordur Acun.
Niye gülümsemesin? Karşı adanın performans birincisi gidiyor. Onlara gün doğar. :)

Ama Ezgi Pervizden daha çok SMS alırsa gerçekten adalet kalmamış demektir...