TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben Sercanın daha yüksek sms alacağını tahmin ediyordum;Barış ve Ersini tahmşn ettimde. Deryada tepki smslerini toplamış.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Barış'ın ilk 3 içerisinde yer alacağı belliydi, zirvede olması şaşırtmadı. Ersin'de gayet iyi almış. :)

Derya Can adada kalmayı hak eden isimlerden. :) Aldığı oy ile 4. sırada yer almış, o da güzel.

Sercan şaşırttı beni. :eek: Performansı gayet iyi, niye bu kadar az oy aldı acaba?

CEO

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
24
bir iletişim ödülü anca bu kadar saçma olabilirdi. zaten bütün yarışmacılar her fırsatta ailelerine selam gönderiyor. oyun kazanıyorlar, ilk olarak anne babalarına armağan ediyorlar. seni çok seviyorum diyorlar. bunu herkes yapıyor. şimdi o kadar koşturdular, her zaman söyledikleri şeyleri bir de mail olarak gönderdiler. aileleri zaten pür dikkat izliyordur bütün olanları. yasin'in de dediği gibi annem zaten sürekli izler.:) yine saçmalık yapıp illa mail göndertecektiniz bari en azından aileler yarışmacılara bir iki satır karalasaydı. asıl haber alamayan onlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bir iletişim ödülü anca bu kadar saçma olabilirdi. zaten bütün yarışmacılar her fırsatta ailelerine selam gönderiyor. oyun kazanıyorlar, ilk olarak anne babalarına armağan ediyorlar. seni çok seviyorum diyorlar. bunu herkes yapıyor. şimdi o kadar koşturdular, her zaman söyledikleri şeyleri bir de mail olarak gönderdiler. aileleri zaten pür dikkat izliyordur bütün olanları. yasin'in de dediği gibi annem zaten sürekli izler.:) yine saçmalık yapıp illa mail göndertecektiniz bari en azından aileler yarışmacılara bir iki satır karalasaydı. asıl haber alamayan onlar.

Aynen, bu sene çok gereksiz şeyler var... Haklısın.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Asıl saçma ödül Atakanlar zamanındaydı, aileye video çekip gönderme ödülü. Gene iyi direk aileye mail ile başlamışlar, fun mesajları, yorumlar falan oluyorda genelde ilk haftaları.

CEO

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
24
Asıl saçma ödül Atakanlar zamanındaydı, aileye video çekip gönderme ödülü. Gene iyi direk aileye mail ile başlamışlar, fun mesajları, yorumlar falan oluyorda genelde ilk haftaları.
bunu hatırlamıyorum ama evet saçmaymış. bu nasıl bir iletişim şeklidir, nasıl bir ödüldür anlamadım. yarışmacıların yerinde olsam her oyun sonunda bütün aileme bu tarz mesaj gönderirim.:)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
bunu hatırlamıyorum ama evet saçmaymış. bu nasıl bir iletişim şeklidir, nasıl bir ödüldür anlamadım. yarışmacıların yerinde olsam her oyun sonunda bütün aileme bu tarz mesaj gönderirim.:)
En iyisi aileden birilerinin adaya geldiği oluyor..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Tuğba Melis hiç oyun kazanmayarak Survivor tarihine adını en kötü yarışmacı olarak altın harflerle yazdırdı. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Erman oyunu kazanmıştır bunları dediğine göre, çok hırslı ve hırsından yenik düşüyor. Kendine hakim olsa takımda performansı iyi isimlerden.