TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
Evrim'i çok sevmem ama bu çok daha iyi olmuş gerçekten, hele hele babuş sonrası... :A Ardahan ve Yasin'in bulunduğu bir takımın kolay kolay win alması zor ama olsun, inanıyoruz. Biz de sürdük savaş boyalarımızı. Bu loser takım artık win alacak. :A
Şu dışarıdan samimi gibi görünen ama bir kıvılcımla birbirine düşecek olan Kırmızı takıma haddini bildirmek farz oldu artık. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
Dün hakkında bir şeyler yazmak istiyorum çok doldum. :A

Öncelikle şunu netleştirelim: Her oyun sonrası yarışmacılar birbirini tebrik etmek zorunda mı? Oyunu kaybetmenin hırsıyla unutmuş olamaz mı, içinden gelmemiş olamaz mı? Ki çoğu tebriğin samimi olduğunu da düşünmüyorum ordaki açıkçası.

Dün Evrim’in yine haddinden fazla eleştirildiğini düşünüyorum, bir algı oluştu ve Evrim’e karşı yapılan her şey iyi gibi lanse ediliyor. Sercan’ın orada “ismin yazılacak ismin” diye dalga geçip ağlatması ne kadar doğruydu, bu konuşuldu mu? Ayrıca kızın orada ağlamasına bile sahte diyenler olmuş sosyal medyada bu kadar düşmeyin ya.

Cemal’in yaptığı büyük erdemlilikti, şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmış oldu bu hareketiyle.

Nisa‘nın yaptıklarını ise Cemal Can sevgisine bağlıyorum biraz da Evrim’le olan ilişkisi de etkili olmuştur bence. Evrim takım içinde çok benimsendi son zamanlarda ve Nisa “dışlanmış gibiyim” falan demişti.

Evrim’in bu hafta linçlenmesini tek haklı bulduğum nokta Berkan’a yaptığı hareketti. Orada tamamen haksızdı zaten. Ki karşı takımın Berkan’a tavrını doğru bulmadım hiçbir zaman Evrim de dahil. Berkan’ı o kırmızı takıma yakıştıramıyorum. :(

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Herhalde bundan bahsediyordun, reisim gerçek anlamda reis olmuş... :A

Bu arada hesabın ismi çok iyi ama bana ait değil, yoksa... :A @MasacRE
Dikkatimi çeken bir durum var.Benim iletilerime geç döndüğünüzü fark ettim.Sabar'ın diğer üyelerine çok kısa sürede yanıt veriyorsunuz.:oops:Bu durum alışma süreci gibi birşey mi?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
“Yapmasaydın o zaman” ne ya. Bu kızın derdi ne. :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dikkatimi çeken bir durum var.Benim iletilerime geç döndüğünüzü fark ettim.Sabar'ın diğer üyelerine çok kısa sürede yanıt veriyorsunuz.:oops:Bu durum alışma süreci gibi birşey mi?

Ya onlardan gelen bildirimle alıştım artık, gözümden kaçmıyor hiçbir şekilde. :A Sizinle yeni yeni konuşmaya ve samimi olmaya başladık artı çok bildirim oluyor, gözümden hep bir şeyler kaçabiliyor maalesef. :D