TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen öyle Utku beyciğim, bu hafta gitmese bile SMS birinciliğini kaybeder herhalde artık. :A Kendine güvenini kaybeder, düşüşte olan performansı iyice dip yapar. Sonrasını reisim çözer zaten. :A
Dondurma reisin düşüşüyle beraber reisim adım adım şampiyonluğa yürüyecek Şerlok beyciğim ohh ne güzel :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Koşulsuz şartsız Barış’ı destekleyenlerden tepki toplayacaktır tabii ki. Ama Survivor’ın genel kitlesini de düşünürsek bu durum Evrim’e yarayacak bence. :D
Öyle olur aynen, bu konuda Evrim'in yanındayız, dondurma reise karşı omuz omuza :A

Peki ya @eskici nin Acun Evrim'i şampiyon yapacak demesinin ardından böyle bir şey yaşanması :eek: :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,838
Puanı
710
Öyle olur aynen, bu konuda Evrim'in yanındayız, dondurma reise karşı omuz omuza :A

Peki ya @eskici nin Acun Evrim'i şampiyon yapacak demesinin ardından böyle bir şey yaşanması :eek: :A
Yasin fanları galeyana gelmiş durumda. Barış’ın oyundan atılması lazım Yasin gibi falan diyorlar :A

Finale adım adım :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kadın all starda herkesi solladı 1.olamadı oyuncağı için ağlayan çocuk 1.olursa çıldırır %:A
O zaman Nagihan'a gelsin :A

images

• İlginç
Reactions: xemrexxx