TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
En güzeli o ya, böyle tadı olmadı :A

Bakın sizin de 2 hafta sonra izlememeniz için bir bahaneniz kalmadı artık :A @Yiğitt @Dosi @dreamy
Son günlerde aldığım en güzel haber olabilir. İzlemek için söz veremem ama biliyorsun durumları. :A Ya en azından zamanında izlemem öyle internetten şey ederim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yunan kanalının açıklamasına göre 2 hafta sonra ünlüler - gönüllüler konseptine geçilcekmiş... Acun reytingler düşünce hemen tutuşmuş. )::):: @xBUGRAx @Dosi @Yiğitt @MasacRE @eskici
En güzeli o ya, böyle tadı olmadı :A

Bakın sizin de 2 hafta sonra izlememeniz için bir bahaneniz kalmadı artık :A @Yiğitt @Dosi @dreamy
şaşırmayayım ama :eek:
ee şimdi ne olacak :S Acun mecbur yeni yarışmacılar getirecek. Bu kez Emre gelir belki. Bu kadar hazırlanmış kişilerin karşısına yeni bir takım oluşturulmaz inşallah. Yani şuandakilerde ikiye bölünmeli. Yunanlarla Türkler birer şampiyon çıkaracak denildiğinde başta ofsayt olmuştu bana göre.
Ben yine şuanki gibi yabancı kalırım Survivor'a ama zamanla arada izlerim muhakkak sonlara doğru.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şaşırmayayım ama :eek:
ee şimdi ne olacak :S Acun mecbur yeni yarışmacılar getirecek. Bu kez Emre gelir belki. Bu kadar hazırlanmış kişilerin karşısına yeni bir takım oluşturulmaz inşallah. Yani şuandakilerde ikiye bölünmeli. Yunanlarla Türkler birer şampiyon çıkaracak denildiğinde başta ofsayt olmuştu bana göre.
Ben yine şuanki gibi yabancı kalırım Survivor'a ama zamanla arada izlerim muhakkak sonlara doğru.
Yedek yarışmacıları da getirip takımları böler büyük ihtimalle. En mantıklısı öyle olur :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE izledinmi dokunulmazlığı?
Acun yarın çok farklı bir ödül oyunu oynanacağını, daha önce hiç oynanılmadığını ve asla tahmin edilemeyecek birşeyler olacağını belirtti. @Yiğitt @Billy Kane @dreamy @HachiKo
Spoi kutusundada dokunulmazlık oyunu ile ilgili yorumum var. İzleyeceksen veya izlememişsen açma :A
Televizyondan geriden izledim. 4-2 yunanlar öndeydi.
Seda atışlarda çok berbat atışlar yaptı ama yinede 2 oyununuda aldı.
Türkler 8 oyun üst üste aldı ve 10-4 kazandılar

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Acun yarın çok farklı bir ödül oyunu oynanacağını, daha önce hiç oynanılmadığını ve asla tahmin edilemeyecek birşeyler olacağını belirtti. @Yiğitt @Billy Kane @dreamy @HachiKo
Spoi kutusundada dokunulmazlık oyunu ile ilgili yorumum var. İzleyeceksen veya izlememişsen açma :A
Yok izlemedim bugün, ondan sana da bir şey demedim :A Bu format değişikliği olayı kesin olacaksa o zamana kadar olan oyunların da pek bir önemi olmuyor aslında :A Pazar günü de dokunulmazlık olmuyor muydu?

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok izlemedim bugün, ondan sana da bir şey demedim :A Bu format değişikliği olayı kesin olacaksa o zamana kadar olan oyunların da pek bir önemi olmuyor aslında :A Pazar günü de dokunulmazlık olmuyor muydu?
Dokunulmazlık öncesi ödül oyunu olacak. Format değişikliği kesinmi bilemeyiz ama Yunanlar adada konuşurken türkçe dublaj vardı :F :F

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ünlüler Gönüllüler konsepti gelene kadar bu yarışma beni ilgilendirmiyor. :A

• Güldürdün