Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnşallah Nagi kazanır ama Adem kazanacak gibi. Zaten ev ödülünü kazanamayan tek Adem vardı.:)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İzlemediğin için nerden bilecen. Adem Hilmi Anıl ile yarışlarda ilk sırada Nagihan, son sırada Hilmicem vardı :D Nagihan hepsini yenerek zirvede oldu.
Adem ikinciydi, bakalım ne olacak.
Performansına bir şey demiyorum ilk senesinde de öyleydi ama seveni fazla yoktu bu sene de pek seven göremedim ama bakalım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adem'in karşısında Nagihan olsa finalde Nagihan'ı desteklerim sözün vardı :A
Şu türk kadını vurgusu ters tepebilir :A
Adem ikinci kez aynı hüsranı yaşasın istemem. Bir yandanda Nagihan'ın kaybetmesini istemem. Bir kadın şampiyon olacaksa, en hakeden oydu son senelerde
Bu all starlar bana hep hüsran oluyor :A Geçen all starda da Merve Turabi kalmıştı finale, o zaman da kötünün iyisi olarak Merve'nin şampiyon olmasını istemiştim ama olmadı :A Şimdi de fikrimin arkasındayım, kötünün iyisi Nagihan olsun bari şampiyon :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neyse benim sevdiğim dörtlü bir hala, birlikteler. En önemlisi dostlukları, benim için o çok önemli. Gerisi hikaye. :bhr:
Damla Anıl aşkı olur mu :A Anıl'ın sevgilisi varmış gerçi ama o kadar yakın gözüktüler ki birbirleriyle insan şüpheleniyor :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
SONA SAKLADI KURGUYDU BELKİ HER ŞEY ADEM ŞAMP. BELLİ ÖNCEDEN BELKİ GÖRECEĞİZ !!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler Adem Kılıççı Bey. :bhr:

İhtiyacı varmış, onun için katılmış garibim zaten. Ben çok sevindim, hayırlı olsun. Hak etti. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Performansına bir şey demiyorum ilk senesinde de öyleydi ama seveni fazla yoktu bu sene de pek seven göremedim ama bakalım :A
Benim sevgim herkese bedel :A

Bu all starlar bana hep hüsran oluyor :A Geçen all starda da Merve Turabi kalmıştı finale o, zaman da kötünün iyisi olarak Merve'nin şampiyon olmasını istemiştim ama olmadı :A Şimdi de fikrimin arkasında yım, kötünün iyisi Nagihan olsun bari şampiyon :A
Hmm demek senin yüzünden kaybetti :A:F
Şaka bir yanada cidden tebrikler Nagihan'a
Adem geçen senenin popülerliğinin avantajını elde etti.
Nagihan ise sevilmeyen biriyken 2. lige kadar ilerlemekle büyük bir başarı elde etti.
Survivor maceramız burada biter :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

İhtiyacı varmış, onun için katılmış garibim zaten. Ben çok sevindim, hayırlı olsun. Hak etti. :Z
Erkek delisi halkımız yine bir erkeği şampiyon yapti şaşırdık mı? Bir kadin parkuru alt üst etsede kazanamiyor işte gördünüz. Benim şampiyonum sensin Nagihan #survivor #Survivor2018

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Nagihan ise sevilmeyen biriyken 2. lige kadar ilerlemekle büyük bir başarı elde etti.
Bu sene hak etti Adem en azından geçen sene Ogeday varken şampiyon olsa çok sinir olurdum ama bu sene iyiydi baya.

Kötü bir survivor sezonunu kötü bir şekilde kapattık, hüsran oldu bu sezon bana :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Bu sene hak etti Adem en azından geçen sene Ogeday varken şampiyon olsa çok sinir olurdum ama bu sene iyiydi baya.

Kötü bir survivor sezonunu kötü bir şekilde kapattık, hüsran oldu bu sezon bana :A
Rezilliklerle dolu bir Survivor sezonu en azından hakeden kişinin kazanmasıyla son buldu buna sevindim :A