Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

Adem ilk dokunulmazlığı alamıcak gibi..

Haydi Sema yen Serhatı :A

@Bully nerdesin. Son oyunda gel hadi.
Ben ilkkez sizinle ayni anda izliyorum yarismayi :Z internetten izlemekten kurtuldum
Şimdi açabildim kötü başlamışız ama Sema'ya ilk mağlubiyetini yaşattık bakalım hayırlısı :F

Hadi ya Ogeday nedir peki beyefendi bir fikrin var mı?

Mübarek isimse söyle bizde bilelim :)
Lütfen birakin tartismayi. Isimlerin değisilmesine bende sicak bakmiyorum .Ogedayin ismide cok alay konusu oluyor ve hoş değil tabikide

Şimdi açabildim kötü başlamışız ama Sema'ya ilk mağlubiyetini yaşattık bakalım hayırlısı :F
Oda kıl payı :A zaten dedim Adem oyun alir Bully damlar :D

Lütfen birakin tartismayi. Isimlerin değisilmesine bende sicak bakmiyorum .Ogedayin ismide cok alay konusu oluyor ve hoş değil tabikide

Oda kıl payı :A zaten dedim Adem oyun alir Bully damlar :D
Tesadüf oldu :D

Kaybettik şimdi. ss

Bütün sezon boyunca aynı şeyi yaptılar @Bully ile ogesu ile yumuşak lafını ağızlarından düşürmediler. Bir yere kadar yani baktım bırakacakları yok ben de aynısını söylemeye başladım hoş bir şey olmadığını kendi desteklediği isme söylenince anladı :)

Bütün sezon boyunca aynı şeyi yaptılar @Bully ile ogesu ile yumuşak lafını ağızlarından düşürmediler. Bir yere kadar yani baktım bırakacakları yok ben de aynısını söylemeye başladım hoş bir şey olmadığını kendi desteklediği isme söylenince anladı :)
Pişman değilim yine olsa yine yaparım :A